Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Thorgal » 15 paź 2012, o 13:18

Nie wiem czy ten temat był już poruszany. Mam jednak istotne dla mnie pytanie.

Chcę wziąć moje dzieci na koncert KULTU do Gdyni 19.X.
Syn ma 6 lat, córka zaś 8. Jak wygląda kwestia wstępu dla nich? Czy płacą pełną cenę biletu?

Czy jest to zależne od decyzji organizatorów i różnie w każdym miejscu podczas około-pomarańczowej trasy to wygląda?

Dzięki za ew. pomoc.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez ido » 15 paź 2012, o 13:32

Jestem przeciwnikiem,by tak małe dzieci były na tak głośnym koncercie...
I tylko chcę Ci powiedzieć
Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 19:38

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Thorgal » 15 paź 2012, o 13:43

Twoje czy cudze?
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez beret » 15 paź 2012, o 13:46

A o tym Pan słyszał?
Albo o tym?

Z tego co widziałem, to dzieciaki lubią koncerty. Wystarczy je zabezpieczyć odpowiednio i mają duży ubaw.
 
Posty: 44
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 16:16

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Pakulsky » 15 paź 2012, o 13:48

co do biletów to nie wiem jak jest. wydaje mi się, że jednak wszystkich obowiązuje taka sama cena.
spotykałem się często z tym, że dzieci (wszystko jedno czy 9 lat czy 15) nie były wpuszczane na koncerty, ale to już chyba widzimisię organizatora.
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:59

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez ido » 15 paź 2012, o 13:50

Z tego, co widziałam na koncertach, to biegają, zagubione... rozumiem, że rodzice np nie mają z kim zostawić dzieci, ale dla mnie samej jest to męczące mimo iż niesamowite doświadczenie ale takie dzieciaki to według mnie są za małe. Ale każdy sam podejmuje ryzyko. Ja mam takie podejście, ktoś inny ma inne i to szanuje. :) ja bałabym się, że zgubiłabym swoje dziecko na takim koncercie :)
I tylko chcę Ci powiedzieć
Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 19:38

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez malenstwo » 15 paź 2012, o 13:50

ido napisał(a):Jestem przeciwnikiem,by tak małe dzieci były na tak głośnym koncercie...


Jakis czas temu jakas madra glowa wynalazla
1. słuchawki tłumące dzwieki
2. i banalne stopery do uszu.
3. No i nikt normanlny nie prowadzi tych dzieci pod same głośniki.

Ze juz pomine fakt, ze na wiekszosci przerw w szkole halas generowany przez tych cudwnych milusinskich przekracza wszelkie normy, wiec jak ich szkola nie zabija, to i koncert nie wykonczy.
wszystkim życzymy źle nam z oczu patrzy
 
Posty: 56
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:51

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Thorgal » 15 paź 2012, o 14:42

Dlatego pytam o to w kontekście koncertu w HALI (a nie klubowego ścisku i decybeli z 10 metrów) w Gdyni gdzie można sobie usiąść w ostatniej trybunie w 30 rzędzie i spoglądać w dół na scenę.

Tutaj nigdzie nie podają informacji, że wejście na koncert jest od 18 lat.
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez ido » 15 paź 2012, o 14:56

Chodzi mi o to, że takie dzieci, po pierwsze nudzą się po 15 minutach, po drugie nie wierze, że takie dzieci lubią cały czas taką muzykę, po trzecie bałabym się, że w euforii koncertu oderwałabym na chwilę wzrok od dziecka i by go nie było, dobrze pamiętam jak zeszłym roku dużo małych dzieci biegało po hali i tak naprawdę o tragedię nie trudno i nie chodzi mi tylko o dźwięk ale o wszystko związane z tłumem, różnymi ludźmi itp. Ale to jest tylko moje zdanie, ja bym własnych dzieci na pewno na koncert nie zabrała. To tylko moje zdanie, nikt z nim zgadzać się nie musi.
I tylko chcę Ci powiedzieć
Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 19:38

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez efiut » 15 paź 2012, o 16:18

Jakby nie grali "Kutasów Na Prąd", to bym brata czteroletniego wziął. A tak, jakby to powiedział mój ziomal: lipa.
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Jaaasiek » 15 paź 2012, o 16:24

Zależy też w jakim wieku dziecko. Ja miałem 9 lat będąc pierwszy raz na koncercie i dzięki temu słucham takiej a nie innej muzyki. Myślę, że warto dzieciaka brać na koncerty od małego, żeby mu sprzedać tego bakcyla a nie żeby skończył słuchając Firmy i krzyczał na osiedlu "JP na 100%".
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez efiut » 15 paź 2012, o 16:31

Jaaasiek napisał(a):Zależy też w jakim wieku dziecko. Ja miałem 9 lat będąc pierwszy raz na koncercie i dzięki temu słucham takiej a nie innej muzyki. Myślę, że warto dzieciaka brać na koncerty od małego, żeby mu sprzedać tego bakcyla a nie żeby skończył słuchając Firmy i krzyczał na osiedlu "JP na 100%".

Stary, ja już wolę "jebać policję", niż "ja muszę mieć kutasa na prąd".
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Jaaasiek » 15 paź 2012, o 16:35

Jak dalej tyle chlał będziesz to w końcu bez prądu Ci nie ruszy :)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez kazimierzyk » 15 paź 2012, o 17:56

Thorgal napisał(a):Nie wiem czy ten temat był już poruszany. Mam jednak istotne dla mnie pytanie.

Chcę wziąć moje dzieci na koncert KULTU do Gdyni 19.X.
Syn ma 6 lat, córka zaś 8. Jak wygląda kwestia wstępu dla nich? Czy płacą pełną cenę biletu?

Czy jest to zależne od decyzji organizatorów i różnie w każdym miejscu podczas około-pomarańczowej trasy to wygląda?

Dzięki za ew. pomoc.


Ni ma żadnych zniżek, ale problemów ze wstępem też nie było jak brata (9-cio letniego) zabierałem
"Nie należę do mafii, nie należę do sekty
Nagrywam w studio u Tomasza Elektry"



https://www.youtube.com/watch?v=f6-X-l-lsQ0

Kazimierz Staszewski, Strzelce Opolskie 31.05.2014
 
Posty: 84
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:21

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Damazy » 15 paź 2012, o 18:35

efiut napisał(a):Stary, ja już wolę "jebać policję", niż "ja muszę mieć kutasa na prąd".



Stary, przypominam jaką Ty masz ksywkę :mrgreen:
 
Posty: 65
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:16

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Thorgal » 16 paź 2012, o 01:48

Efiut, masz rację.

Ten "k...as na prąd", "chujnia" przesądzają jednak sprawę. Nie mogę ryzykować licząc, że nie będzie przyrodzenia na prąd :)
Poza tym zawsze w zanadrzu są K....y Wędrowniczki, Głupia P...da, marysiowe do k..wy nędzy itp.
No i nieprzewidywalna konferansjerka wokalisty.

Szkoda bo zespół dość dobry, piosenki wpadają w ucho, ale z rodziną nie da się ich słuchać "jak lecą".
Ciekawe czy zmieniają repertuar jak na koncercie jest wnuczka Kazika (o ile w ogóle była) lub inne dzieci z bliskiego towarzystwa lub rodziny członków zespołu.

e-fiut. A swoją drogą: Ty też jesteś na prąd? ;-)
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Jaaasiek » 16 paź 2012, o 08:34

Więcej przekleństw to dzieci usłyszą na ulicy i od innych dzieci.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Bayzel » 16 paź 2012, o 09:44

Nie wiem czy takie małe dzieci dadzą radę wytrzymać 3h występ. Wynudzi ich to maksymalnie. Tym bardziej stojąc w tłumie i nic nie widząc.

Jak mnie kiedyś zabrali na koncert U2, to po 15min już chciałem wracać i ogólnie nic ciekawego :P
Tak samo nudne jak wszystkie imprezy i spotkania dorosłych ludzi...
Jeśli koniecznie chcesz zabrać dzieci na Kult proponowałbym jakiś koncert plenerowy, gdzie nie trzeba stać w tłumie, jest świeże powietrze itp.
Nie mam dzieci , ale jeszcze trochę pamiętam czasy gdy sam miałem 8-10 lat ;)
Taka moja opinia,ale to Twoje dzieci i Ty wiesz najlepiej co dla nich dobre.
 
Posty: 35
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:42

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez Adam » 16 paź 2012, o 10:42

Jak ja byłem mały, to śpiewałem "Kury wędrowniczki", bo nie znałem słowa "kurwy", więc mi nie pasowało i sobie podmieniłem ;)
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez artek » 16 paź 2012, o 10:55

Thorgal napisał(a):
Ciekawe czy zmieniają repertuar jak na koncercie jest wnuczka Kazika (o ile w ogóle była)


np. była na anplakcie
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez marman » 16 paź 2012, o 18:34

pozostają nam plenerowe koncerty by wybrać się całą rodziną. może kiedyś się to zmieni i będą bilety rodzinne.
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez ido » 16 paź 2012, o 18:45

Bayzel napisał(a):Nie wiem czy takie małe dzieci dadzą radę wytrzymać 3h występ. Wynudzi ich to maksymalnie. Tym bardziej stojąc w tłumie i nic nie widząc.

Jak mnie kiedyś zabrali na koncert U2, to po 15min już chciałem wracać i ogólnie nic ciekawego :P
Tak samo nudne jak wszystkie imprezy i spotkania dorosłych ludzi...
Jeśli koniecznie chcesz zabrać dzieci na Kult proponowałbym jakiś koncert plenerowy, gdzie nie trzeba stać w tłumie, jest świeże powietrze itp.
Nie mam dzieci , ale jeszcze trochę pamiętam czasy gdy sam miałem 8-10 lat ;)
Taka moja opinia,ale to Twoje dzieci i Ty wiesz najlepiej co dla nich dobre.



Chociaż ktoś myśli tak jak ja ;) :lol:
I tylko chcę Ci powiedzieć
Ten pociąg nie pojedzie jeśli Ty w nim nie będziesz
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 10 paź 2012, o 19:38

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez kolodent » 16 paź 2012, o 19:08

Thorgal napisał(a):Nie wiem czy ten temat był już poruszany. Mam jednak istotne dla mnie pytanie.

Chcę wziąć moje dzieci na koncert KULTU do Gdyni 19.X.
Syn ma 6 lat, córka zaś 8. Jak wygląda kwestia wstępu dla nich? Czy płacą pełną cenę biletu?

Czy jest to zależne od decyzji organizatorów i różnie w każdym miejscu podczas około-pomarańczowej trasy to wygląda?

Dzięki za ew. pomoc.



Cześć Padre,
Mam dokładnie takoż samy komplet 8 i 6 lat w takim samym zestawieniu pciowym, także tutaj "przybij 5" 8-)

Jednakowoż zgadzam się z wcześniejszą opinią kolegów, że dzieci w tym wieku nie powinny być wpuszczane na koncerty rockowe. Z racji przede wszystkim poziomu decybeli, dzieci mają jeszcze nieukształtowany zmysł słuchu i zbyt wysoki poziom decybeli może im szkodzić. Po drugie tłok, ścisk, piwo, smugi dymu i ogólniedostępne wyrazy na ka... i cha...
Z całym szaconkiem dla publiki ale bywa różnie.

Jako przykład podam historię, jakiej byłem świadkiem onegdaj w Proximie na koncercie Janerki:
Sporo było ludzi bo Janera zbyt często nie grywa, więc dosyć ściśnięta publika. Już wcześniej zauważyliśmy wesołego tatusia, który przybył z córką, na oko 10 lat. I oczywiście wbił się wraz z córą pod samą scenę a dokładniej w pobliże głośników - niewiem jakiej ale na pewno zajebistej mocy :evil:
Kiedy mu się browar skończył, zostawił swoje dziecko pod sceną i ruszył do baru po repetę.
Dziecko zaczęło płakać że tatuś nie wraca, co zauważył był Lesław i był uprzejmy przerwać koncert i narobić tatusiowi wstydu na całą salę bo nie zaczął, póki tatuś się dzieckiem nie zainteresował (szacun wielki dla Janerki).

Podsumowując, ziom, ja bym został na razie z dziećmi przy Arce Noego, co też miałem okazję uczynić onegdaj :P

Pozdrawiam,
ko.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez TheNaturat » 16 paź 2012, o 23:10

Nie "onegdaj", tylko "ongiś", onegdaj bowiem znaczy wczoraj, chyba że byłeś wczoraj na Janerce i Arce, to się nie czepiam :D
"Coco jumbo i do przodu!"-To moje hasło. Dobre, nie?
 
Posty: 16
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:46

Re: Bilety dla dzieci na koncerty KULTU

Postprzez lia_nailo » 17 paź 2012, o 11:41

Poszła bym sobie na koncert Lecha!
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 11:08

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości

cron