Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 28 cze 2017, o 23:48

Darek Szerszeń napisał(a):Cześć. Odstąpię za free kupon rabatowy do SPsklepu. Ja już kupione mam wszystko a to ważne do 30.06. Info na priv





cześć, również mogę się podzielić
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 28 cze 2017, o 23:57

I ja prawdopodobnie też jeśli ktoś chce będę miał do oddania.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 29 cze 2017, o 00:09

No chyba, że S.P. Records cudem doda singiel Wstyd na stronę jako preorder do końca czerwca czyli do piątku czyli w sumie już jutra jakby nie patrzeć.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 30 cze 2017, o 18:59

SP698191872

Jak ktoś zdąży to proszę bardzo kodzik, tylko podziękujcie jak użyjecie. Miałem wcześniej wrzucić,ale ciągle coś.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 30 cze 2017, o 22:44

djadijos napisał(a):SP698191872

Jak ktoś zdąży to proszę bardzo kodzik, tylko podziękujcie jak użyjecie. Miałem wcześniej wrzucić,ale ciągle coś.

podziękował
pozdrawiam

ps. singiel madrycki leci - jedyna brakująca rzecz u mnie - miałem wcześniej zamawiać ale zawsze coś na łbie człekowi siedzi
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 1 lip 2017, o 00:00

djadijos napisał(a):Ziomeczki, ma ktoś z was płytę Oberschlesien & Adam Sztaba - Symfonicznie w wersji DVD??

Jak z jakością wideło i audio??

Jest DTS??

jest 5.1??


To tak odpowiem gdyby ktoś był zainteresowany:
Jakość wideo dobra jak na DVD,
Dźwięk DD 2.0 i DTS 2.0

Jest jakby mały making of zanim zacznie się koncert.

Dźwiękowo wbrew temu co piszą na necie jest w miarę ok, jednak gitary mogły by być bardziej wyraźne w mixie. Być może na lepszym sprzęcie u mnie to lepiej brzmi niż na kiepskich glosniczkach innych.


redhead napisał(a):podziękował
pozdrawiam

ps. singiel madrycki leci - jedyna brakująca rzecz u mnie - miałem wcześniej zamawiać ale zawsze coś na łbie człekowi siedzi

I ile rabatu było w PLN, będzie na piwko chociaż :D??

Jak tak to nie obraże się jak za moje zdrowie golniesz ;)
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 3 lip 2017, o 16:12

No i mamy nową edycję Tata Kazika na winylu. Nowy Mastering i trochę inna okładka.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 4 lip 2017, o 08:32

djadijos napisał(a):No i mamy nową edycję Tata Kazika na winylu. Nowy Mastering i trochę inna okładka.


Czy tylko mi to wydaje się mega bezsensu? To albo jednorazowa limitowana edycja, albo już sobie darować te limity i sprzedawać normalnie bez ograniczeń?
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 4 lip 2017, o 10:22

gad napisał(a):
djadijos napisał(a):No i mamy nową edycję Tata Kazika na winylu. Nowy Mastering i trochę inna okładka.


Czy tylko mi to wydaje się mega bezsensu? To albo jednorazowa limitowana edycja, albo już sobie darować te limity i sprzedawać normalnie bez ograniczeń?


Dokładnie. To nie ma żadnego sensu. Napisałem na fb, że ich limit zależy od popytu. Dostałem odpowiedź, że jest przecież inna okładka i nowy mastering... Ludzie płacą po 800-1000zł na allegro za winyla "limit", a tu za chwilę kosztuje 100zł. Oczywiście, nie jest to wina SP że ktoś przepłaca na aukcjach. Natomiast ludzie tyle są gotowi zabulić, ponieważ dostali od wydafcy jasne info, że aukcja jest jedyną drogą nabycia takiej "perełki", kiedy płyty już wyprzedane. A tu za miesiąc reedycja...Moim zdaniem jest to bardzo mało fajne co robi SP w tej kwestii...
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 4 lip 2017, o 11:06

żeby tylko nie okazało się,że nagle single zaczną robić nowe tłoczenia bo wtedy to się wkurwie...

Winyle powinny być bez limitu,to nośnik teraz jak CD

Co innego kaseta teraz, tutaj limit ma sens bo target mały.

Ale Panie Sławomirze Pietrzak, nie rób Pan sobie jaj z konsumentów.

I nawet nie próbuj singli dotłaczać bo to dopiero będzie porażka...
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 4 lip 2017, o 14:24

djadijos napisał(a):żeby tylko nie okazało się,że nagle single zaczną robić nowe tłoczenia bo wtedy to się wkurwie...

Winyle powinny być bez limitu,to nośnik teraz jak CD

Co innego kaseta teraz, tutaj limit ma sens bo target mały.

Ale Panie Sławomirze Pietrzak, nie rób Pan sobie jaj z konsumentów.

I nawet nie próbuj singli dotłaczać bo to dopiero będzie porażka...


Tak, winyle winny być bez limitu, bo to nośnik jak CD. Natomiast single mają być limitowane i bez dotłoczeń, bo to nośnik CD :lol:
To, że dla Ciebie winyl nie ma znaczenia (bo najpewniej nie zbierasz), jest mało ważne. Chodzi o to, że umowa była taka, że jest to limit. Identycznie jak z singlami CD.
Czy to kaseta, winyl, taśma szpulowa czy VHS, to jak się ktoś umawia z klientem że wypuszcza limit 1000 sztuk, to nie ma prawa wydawać tego jeszcze raz po wyczerpaniu nakładu. Niestety nie ma jedynie moralnego prawa. Jest to bardzo nie fair, wobec ludzi którzy trudem i cudem zdobyli "limitowaną" płytę. Tłumaczenie, że jest to inna płyta, ponieważ ma znaczek "nowa edycja", jest równie słabe jak sam dodruk. Niech wydadzą na winylu płyty których nadal nie ma, a nie robią dodruki "limitów". Zaraz pewnie będzie "Tata 2", "Muj Wydafca" itp... Tyle się człowiek nacieszył ze swoich "unikatów". SP to żenada.
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 4 lip 2017, o 14:39

Chodziło mi o to że od początku powinny być winyle bez limitu. Ten nośnik jest na tyle popularny że limity nie mają sensu, tym bardziej że album powinien być dostępny dla każdego do kupienia.
S.P. dało dupy bo teraz widząc popyt dotlacza je.
A umowa była umową,że skoro limit to limit i teraz robiąc dotlok jest nie fair.
Jedynym nośnikiem limitowanym może być kaseta bo ona ma wartość już bardziej sentymentalną, jakość zdecydowanie gorsza od winyla i CD.

A single to inna sprawa, dla mnie mogą wyjść nawet na papierze toaletowym byle był limit konkretny typu 1000 czy 500, bo singiel powstaje jako wydawnictwo KOLEKCJONERSKIE, nie dla każdego Janusza.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 4 lip 2017, o 14:46

djadijos napisał(a):Chodziło mi o to że od początku powinny być winyle bez limitu. Ten nośnik jest na tyle popularny że limity nie mają sensu, tym bardziej że album powinien być dostępny dla każdego do kupienia.
S.P. dało dupy bo teraz widząc popyt dotlacza je.
A umowa była umową,że skoro limit to limit i teraz robiąc dotlok jest nie fair.
Jedynym nośnikiem limitowanym może być kaseta bo ona ma wartość już bardziej sentymentalną, jakość zdecydowanie gorsza od winyla i CD.

A single to inna sprawa, dla mnie mogą wyjść nawet na papierze toaletowym byle był limit konkretny typu 1000 czy 500, bo singiel powstaje jako wydawnictwo KOLEKCJONERSKIE, nie dla każdego Janusza.


Kolekcjonerskie jest to, co wychodzi jako limit, a nie to co komu pasuje w danej chwili. Dla jednego ważniejsze single cd, dla innego winyl, a jeszcze innego kaseta. Piszesz, że winyl nie jest kolekcjonerski, bo nośnik jak każdy inny. A jednocześnie oczekujesz, żeby single na cd były kolekcjonerskie. Winyl też powstaje jako wydawnictwo kolekcjonerskie, bo wychodziło jedynie 1000 sztuk. I było to bardzo fajne. Było. Teraz nie jest to żadne kolekcjonowanie, tylko pazerność SP. Z biegiem czasu dodrukują zapewne resztę. Gdyby od początku nie były limitem, to masz rację. No ale były. Tak się umawiałem z SP, kupując każdą z tych płyt. Niestety dziś SP złamało naszą umowę i zrobiło w mnie w uja. Mnie oszukano, mimo iż płyty kupowałem po 90,99. Są natomiast ludzie którzy płacili za nie 500zł i więcej. Oni muszą się dziś czuć wybornie :D No ale to nie sprawa SP przecież, że kupowali na allegro.... Szczerze mówiąc, to naprawdę mnie wkurwili. W dupie mam ich limity.
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 4 lip 2017, o 14:59

Dlatego właśnie dali dupy, powinni dac wcześniej bez numerów i nie pisać że to limit.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 4 lip 2017, o 18:13

Chyba Wam psychika siada. Macie wcześniejsze wydania? To cieszyć się i nie marudzić. To już zamknięty nakład. SP wydaje dla tych co nie mają. Chyba że chodzi o spekulację i chcecie sprzedać za kilka stówek płytę a SP zepsuło Wam biznes. Czy SP ma nie wydawać Spalaj się i Spalam się na winylach? Co przez Was przemawia? Chęć posiadania czegoś innego, czegoś czego inni nie mają?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez lasmaquinas » 4 lip 2017, o 18:54

Wszystko jest wyjaśnione w poprzednich postach. Chodzi o wprowadzanie w błąd, nie taka jest idea limitowanej edycji żeby później dotłaczać dalej, bardzo nie fair zagranie względem posiadaczy.
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:18

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez djadijos » 4 lip 2017, o 19:05

lasmaquinas napisał(a):Wszystko jest wyjaśnione w poprzednich postach. Chodzi o wprowadzanie w błąd, nie taka jest idea limitowanej edycji żeby później dotłaczać dalej, bardzo nie fair zagranie względem posiadaczy.

Dokładnie. Podpisuje się obiema rękami, lewą nogą, prawą i środkowa krótszą.. A co do posiadania czegoś na sprzedaż to mógłbym taki być, ale mając 2 single prosto gdy już nie były dostępne sprzedałem je praktycznie po kosztach, zarobiłem na 2 może z 7 zł na paliwo... Sprzedaż dla forumowiczów.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wb83 » 4 lip 2017, o 19:38

djadijos co Ty masz chłopie z tymi singlami? Pieprzysz o nich jak nakręcony. Fajna rzecz do kolekcji, ale naprawę bez przesady... żaden kąsek hehe. Co do winyli, zbieram więc się wypowiem. Racje leżą po środku. SP chce zarobić to jasne... ale poprzednie limity nie wykluczają następnych. Historia zna przypadki nowego masteringu i wydawaniu jako kolejne limity. Tak niestety bywa... inna sprawa że mogli ewentualnie jakiś bonus dorzucić. Ewentualnie wydać boksa z "Tatmi i Hedorą", ale im się nie chce myśleć. Lepiej Pietrzak niech Oddalenie ogarnie na winylu :-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez SafeMan » 4 lip 2017, o 22:31

Toż to zwykły skok na kasę z tym ogłaszaniem "specjalnej edycji limitowanej". Ni mniej, ni więcej.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 4 lip 2017, o 22:32

artek napisał(a):Chyba Wam psychika siada. Macie wcześniejsze wydania? To cieszyć się i nie marudzić. To już zamknięty nakład. SP wydaje dla tych co nie mają. Chyba że chodzi o spekulację i chcecie sprzedać za kilka stówek płytę a SP zepsuło Wam biznes. Czy SP ma nie wydawać Spalaj się i Spalam się na winylach? Co przez Was przemawia? Chęć posiadania czegoś innego, czegoś czego inni nie mają?


Artku przestań bredzić proszę. Nie mamy wcześniejsze wydania, tylko staliśmy się posiadaczami 1 z 1000 płyt. Tyle, że później się okazuje, że jednak 1 z 2000, albo 1 z 3000. To już zamknięty nakład... no tak, a teraz jest nowy pod tytułem "nowy limitowany nakład" :D . Czyli ja mam stary limitowany nakład? Przestań chłopaku majaczyć o zarabianiu kilku stówek, bo nikomu nie o to chodzi. Tak, chcemy być posiadaczami czegoś czego nie nają inni. Jak myślisz na czym polega kolekcjonowanie? Jak myślisz, dlaczego SP tytułuje swoje płyty "limitowanymi"??? Właśnie po to, żeby przekonać ludzi do zakupu czegoś WYJĄTKOWEGO. A jak strategia ta przynosi skutek i nakład się rozchodzi jak ciepłe bułeczki, ponieważ ludzie się rzucają w nadziei że zdążą na swój UNIKAT, to SP zamyka "stary limitowany nakład" i tworzy "nowy limitowany nakład". To jest jawne robienie sobie z ludzi jaj.
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 4 lip 2017, o 23:19

wilkmaciej napisał(a):
artek napisał(a):Chyba Wam psychika siada. Macie wcześniejsze wydania? To cieszyć się i nie marudzić. To już zamknięty nakład. SP wydaje dla tych co nie mają. Chyba że chodzi o spekulację i chcecie sprzedać za kilka stówek płytę a SP zepsuło Wam biznes. Czy SP ma nie wydawać Spalaj się i Spalam się na winylach? Co przez Was przemawia? Chęć posiadania czegoś innego, czegoś czego inni nie mają?


Artku przestań bredzić proszę. Nie mamy wcześniejsze wydania, tylko staliśmy się posiadaczami 1 z 1000 płyt. Tyle, że później się okazuje, że jednak 1 z 2000, albo 1 z 3000. To już zamknięty nakład... no tak, a teraz jest nowy pod tytułem "nowy limitowany nakład" :D . Czyli ja mam stary limitowany nakład? Przestań chłopaku majaczyć o zarabianiu kilku stówek, bo nikomu nie o to chodzi. Tak, chcemy być posiadaczami czegoś czego nie nają inni. Jak myślisz na czym polega kolekcjonowanie? Jak myślisz, dlaczego SP tytułuje swoje płyty "limitowanymi"??? Właśnie po to, żeby przekonać ludzi do zakupu czegoś WYJĄTKOWEGO. A jak strategia ta przynosi skutek i nakład się rozchodzi jak ciepłe bułeczki, ponieważ ludzie się rzucają w nadziei że zdążą na swój UNIKAT, to SP zamyka "stary limitowany nakład" i tworzy "nowy limitowany nakład". To jest jawne robienie sobie z ludzi jaj.




chodzi o rytualna masturbację nad określonym numerem płyty?
czy po prostu o posiadanie krążka na winylu, bo tak słuchasz?
nie robi na mnie żadnego wrażenia, czy płyta jest z tego czy innego nakładu
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 4 lip 2017, o 23:24

artek napisał(a):
wilkmaciej napisał(a):
artek napisał(a):Chyba Wam psychika siada. Macie wcześniejsze wydania? To cieszyć się i nie marudzić. To już zamknięty nakład. SP wydaje dla tych co nie mają. Chyba że chodzi o spekulację i chcecie sprzedać za kilka stówek płytę a SP zepsuło Wam biznes. Czy SP ma nie wydawać Spalaj się i Spalam się na winylach? Co przez Was przemawia? Chęć posiadania czegoś innego, czegoś czego inni nie mają?


Artku przestań bredzić proszę. Nie mamy wcześniejsze wydania, tylko staliśmy się posiadaczami 1 z 1000 płyt. Tyle, że później się okazuje, że jednak 1 z 2000, albo 1 z 3000. To już zamknięty nakład... no tak, a teraz jest nowy pod tytułem "nowy limitowany nakład" :D . Czyli ja mam stary limitowany nakład? Przestań chłopaku majaczyć o zarabianiu kilku stówek, bo nikomu nie o to chodzi. Tak, chcemy być posiadaczami czegoś czego nie nają inni. Jak myślisz na czym polega kolekcjonowanie? Jak myślisz, dlaczego SP tytułuje swoje płyty "limitowanymi"??? Właśnie po to, żeby przekonać ludzi do zakupu czegoś WYJĄTKOWEGO. A jak strategia ta przynosi skutek i nakład się rozchodzi jak ciepłe bułeczki, ponieważ ludzie się rzucają w nadziei że zdążą na swój UNIKAT, to SP zamyka "stary limitowany nakład" i tworzy "nowy limitowany nakład". To jest jawne robienie sobie z ludzi jaj.




chodzi o rytualna masturbację nad określonym numerem płyty?
czy po prostu o posiadanie krążka na winylu, bo tak słuchasz?
nie robi na mnie żadnego wrażenia, czy płyta jest z tego czy innego nakładu



Tak się zastanawiam, czy Ty naprawdę nie rozumiesz istoty sprawy, czy po prostu udajesz? Możesz mi zatem Artku wyjawić własny pogląd, na temat celu kryjącego się za wydawaniem płyt w nakładach limitowanych przez SP? Tak własnymi słowami, po co Pan Pietrzak wydaje winyle/single reklamując je jako edycje limitowane? Jak myślisz?
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 4 lip 2017, o 23:40

nie chcesz, nie kupuj
poczułeś się urażony? bojkotuj
masz pytanie do Pietrzaka? kontaktuj się z nim
po co te gorzkie żale?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 5 lip 2017, o 09:57

artek napisał(a):nie chcesz, nie kupuj
poczułeś się urażony? bojkotuj
masz pytanie do Pietrzaka? kontaktuj się z nim
po co te gorzkie żale?


Tak właśnie myślałem, że odpowiedź na to pytanie Cię przerośnie :lol:
I nie poczułem się urażony, ale wyujany. Post factum zresztą, więc na "bojkotuj" i "nie kupuj" jest nieco za późno.
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 5 lip 2017, o 11:29

jak nosiła nazwę ta akcja? "stop badziewiu eSPe" ? :!:
serio SP? tak trudno upakować porządnie płyciwo?
już nawet nie burkam że wydajecie Kult w czymś tak masakrycznie słabym jak zwykły kartonik
Załączniki
Snap1.jpg
Snap1.jpg (124.42 KiB) Przeglądane 10030 razy
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 211 gości