KNŻ w Krakowie 19/01/2013

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez Dev » 21 sty 2013, o 10:59

Ale Buldog tez przeciez mial przerwe tylko sporo krotsza - ewidentnie cos na poczatku nie gralo.

@Damazy - tak, bardzo fajnie pograli (a bis rozgrzal publike mocno dzieki "Bujac to my panowie szlachta". Niestety nie bylo niespodzianki na ktora kazdy z kim rozmawialem liczyl czyli wystep Kazika z jakas piosenka z pierwszej plyty :)

I jeszcze jedno - jestem strasznie rozpuszczny przez Laznie Nowa (w Studio bywalem rzadko) i nie moge przetrawic tego, ze Kwadrat jednak jest najpopularniejszy na koncerty. Ichniejsza wentylacja na glownej sali wlasciwie nie istnieje - nawet siedzac przy stolikach nie dalo sie strzymac upalu. Pfff ;)
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez Carlos » 21 sty 2013, o 11:54

uve napisał(a):
Carlos napisał(a):3.Odrzuć to

A nie przypadkiem "Tańce wojenne"?

Racja ;)
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 779
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez Carlos » 22 sty 2013, o 20:09

arielg napisał(a):W setliściwe pominęliście utwór "Napierdalać" :D a propos mógłby ktoś go na YT wrzucić?


http://www.youtube.com/watch?v=skBAZgDNzFw
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 779
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez arielg » 22 sty 2013, o 22:51

Wielkie dzięki :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 157
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 03:51
Lokalizacja: Kraków

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez Goomi » 23 sty 2013, o 10:26

Bulet prośba do Ciebie. Kazo coś o Nowej Hucie opowiadał wprzerwie między piosenkami. Wyślij mi to men albo na yutuba daj i podlinkij mi. dzięki
Nie mam szacunku do siebie logując się tu po raz kolejny :-) Gómi
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 17:45

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez koniu » 24 sty 2013, o 10:06

Carlos napisał(a):
arielg napisał(a):W setliściwe pominęliście utwór "Napierdalać" :D a propos mógłby ktoś go na YT wrzucić?


http://www.youtube.com/watch?v=skBAZgDNzFw


Śmim twierdzić, najlepszy ich song ever :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez koniu » 24 sty 2013, o 10:09

Dev napisał(a):
I jeszcze jedno - jestem strasznie rozpuszczny przez Laznie Nowa (w Studio bywalem rzadko) i nie moge przetrawic tego, ze Kwadrat jednak jest najpopularniejszy na koncerty. Ichniejsza wentylacja na glownej sali wlasciwie nie istnieje - nawet siedzac przy stolikach nie dalo sie strzymac upalu. Pfff ;)


@Dev, mam inne odczucia, stałem naśrodku sali i klima działała - świeże powietrze cały czas powiewało i dlatego było przyjemnie. tuż przed koncertem ją włączyli.
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez Dev » 24 sty 2013, o 15:00

Moje wrazenia bazuje na tym, ze przechodzac w strone sceny zaczynalo sie od razu lac ze mnie. I moze to kwestia szalenstw pod scena, ale gadalem jeszcze z osobami, ktore tylko siedzialy przy stoliku (drugi od sceny - pozdrawiam jak czytacie :) ) i tez sie oblewali potem.
Nastepnym razem (juz w marcu!) przetestuje tez polowe sali ;)
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez koniu » 24 sty 2013, o 20:30

to zapewne staniemy gdzies obok siebie ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 19:02
Lokalizacja: Kraków

Re: KNŻ w Krakowie 19/01/2013

Postprzez Bullet » 28 sty 2013, o 22:50

Goomi napisał(a):Bulet prośba do Ciebie. Kazo coś o Nowej Hucie opowiadał wprzerwie między piosenkami. Wyślij mi to men albo na yutuba daj i podlinkij mi. dzięki

Potrzebuję trochę czasu, ażeby zgrać ten materiał na kompa. Na teraz nie dam za bardzo rady bo mam trochę obowiązków (robota, staż, szkoła). Ale jak się za kilka dni obrobię (tak myślę) i co nieco się poluzuję to Ci to tam jakoś podrzucę. Bądź więc cierpliwy ;)

Co się zaś tyczy samego koncertu to muszę przyznać, że naprawdę był ogień z dupy! Zespół w wyśmienitej formie, ludzie też nie zawiedli... Mnie się podobało :) Nawet ta przerwa tuż po rozpoczęciu koncertu miała swój unikalny klimat. Bo dzięki temu, jakby nie patrząc, koncert został wydłużony o cztery numery i przeciągnął się aż do 170 minut! :O Na dodatkowy plus zasługuje jeszcze ostatni wyproszony przez fanów bis, na który, szczerze powiedziawszy, w ogóle nie liczyłem... :shock: Fajnie było popatrzeć na zespół, który sam się tak pozytywnie bawi na scenie. Wiekopomny utwór "Napierdalać" może być chyba tego wyśmienitym przykładem :D . No i pływający Kazo na "Nie zrobimy Wam nic złego..." :) . Nagłośnienie instrumentów i światła jak najbardziej w porządku. Jedyne do czego mogę się faktycznie przyczepić to nienastrojony wokal Kazika, który nawet po przerwie jakoś niespecjalnie się poprawił. Momentami mylone teksty też tak trochę raziły, ale na szczęście nie zepsuło to obrazu całości. Więc podsumowując fajnie było tam być. Klimat z kosmosa, że tak powiem ;)

Na osobną wzmiankę zasługuje chyba jeszcze występ supportu czyli zespołu z pieskiem w nazwie. Muszę przyznać, że chłopaki przez te 50 minut fantastycznie nakręcili atmosferę przed gwiazdą wieczoru. Tomek Kłaptocz też w fantastycznej formie więc czego chcieć więcej? Na ogromny plus zasługuje również jeszcze dodatkowy bis wywołany przez fanów czyli Kremacja! :shock: Nie sądziłem, że chłopakom pozwolą jeszcze wyjść i zagrać coś dodatkowego na pożegnanie bo wszak bis już był. A jednak się udało. Nawet ta krótka przerwa po którejśtam piosence nie ostudziła fantastycznie nakręconego do tej pory występu! Naprawdę super było zobaczyć taki szoł. Dzień później rozmawiając z chłopakami z zespołu usłyszałem stwierdzenie, że to ich katowicki występ był najlepszym spośród tych trzech występów dzień po dniu. W moim mniemaniu to krakowski był lepszy, no ale cóż - ilu ludzi, tyle opinii... :roll:

Kończąc już swoją krótszą tym razem relacyję pozwolę sobie jeszcze na złożenie tradycyjnych podziękowań i pozdrosów. A więc wielkie podzięki lecą dla:

- efiuta (absolutnie wielkie dzięki za wszystko. No i za darmowe stołowanie na mieście... :mrgreen: )
- Gómiego (fantastycznie było Cię zobaczyć. Tobie również dziękuje za wszystko. Odezwe się niebawem więc spokojnie... ;> )
- Konia (fajno Cię było widzieć, stary druhu! Dzięki za zabawę, setlistę... No i za wszystko ;) )
- Blachy (Jak mogłeś nie zaśpiewać Pokahontaz?! Czy naprawdę musisz mieć zawsze "motywator", żeby to zrobić? :( Pozdro! :P)
- Coolera (przepraszam, że nie było okazji pogadać, choćby i na chwilkę... :/ Mam nadzieję, że odbijem innym razem ;) )
- carlosa89 (za krótką i miłą pogawędkę ;) )
- qmana (dzielnie stojącego i pilnującego porządku, z nieschodzącym uśmiechem na twarzy :mrgreen: Trza by się było w końcu na jakieś piwo zgadać :P )
- AnoM i holdena (przepraszam, "obowiązki" :P . Ale fajnie było zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarzyczki i usłyszeć kolejne "żartobliwe" docinki ;) )
oraz dawno niewidzianego Marcipeusza (huju! Miałeś mi zostawić swoj telefon! :evil: )

i wszystkich innych, których pominąłem. Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim obecnym i mam nadzieję, że dam radę wpaść do Krakau w marcu. Bo apetyt rośnie... :roll:

Pozdro szejset! :)
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 486 gości