Skandal w Babilonie

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Skandal w Babilonie

Postprzez efiut » 11 lut 2013, o 18:52

Coś czuję w kościach, że w Watykanie skandal niemały się szykuje do wyjścia na światło dzienne. Nie chce mi się wierzyć, że abdykacja Benedykta XVI spowodowana jest zmęczeniem. Zaczynam się zastanawiać, czy nie ma pomóc w przyszłym zrzuceniu winy za wybryki pedofilskie na Ratzingera jako osobę, by chronić urząd papieski.

Śmierdzi mi to na kilometr. Chyba będzie rozpierducha. Zasługuje na osobny wątek, imho.
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez wr » 11 lut 2013, o 19:02

Może jakiś kardynał, mający szansę na tron papieski, znalazł na Benedykta porządny hak z przeszłości. B16 miał do wyboru: albo zrzeknie się papiestwa, albo będzie wielki skandal. Wszystko możliwe w Watykanie.
Echo wyje "łuuu" i straszy...
Wilkami, wojnami, kryzysami, kredytami, szaleńcami za sterami, ruskami, żydami, gejami, brudasami, rękawami z asami, forami ze specami, nocami z babami z wąsami

ratunku
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:26

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez kazujama » 11 lut 2013, o 19:02

hahaha nadajecie się do komisji Macierewicza :D
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:52

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez wr » 11 lut 2013, o 19:04

Za dużo "Rodziny Borgiów" ;)
Echo wyje "łuuu" i straszy...
Wilkami, wojnami, kryzysami, kredytami, szaleńcami za sterami, ruskami, żydami, gejami, brudasami, rękawami z asami, forami ze specami, nocami z babami z wąsami

ratunku
Avatar użytkownika
 
Posty: 177
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:26

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Grzeni » 11 lut 2013, o 19:16

Party!
 
Posty: 65
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Granik » 11 lut 2013, o 20:57

Czy by został czy nie i tak komentarze były by te same -> "Podjął przemyślaną i słuszną decyzje"
Jak to dziś jeden z komentatorów powiedział -> ta firma działa w nieprzerwanym kryzysie od czasów Golgoty - czy jakoś tak i tu bym się zgodził, jak się trochę poczyta historii to tylko ciągła walka o władzę i wypływy. Swoja drogą ciekawe jak zareagują dzisiaj słuchacze jedynej słusznej rozgłośni. Z jednej strony 666cm brzoza a z drugiej abdykacja B16 :P
 
Posty: 185
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:29

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Buli » 11 lut 2013, o 21:32

efiut napisał(a):Coś czuję w kościach, że w Watykanie skandal niemały się szykuje do wyjścia na światło dzienne.
Śmierdzi mi to na kilometr. Chyba będzie rozpierducha.

A ja myślę,że przesadzasz.
ja naprawdę mam szacunek do siebie ...... Goomi _ Tomasz Gomółka, Kraków, Nowa Huta
 
Posty: 167
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 23:43
Lokalizacja: Miasto prywatne

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Krasz » 11 lut 2013, o 21:50

A ja zaś myślę, że papież Niemiec to dla Watykanu był po prostu słaby interes, ot co. ;-)
Gdy swoją ręką ścisnąć rękę zakrwawioną musowo się zabrudzi tak już to jest zrobione.
Avatar użytkownika
 
Posty: 174
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Jedras » 11 lut 2013, o 23:45

Granik napisał(a):Z jednej strony 666cm brzoza a z drugiej abdykacja B16 :P


Hehehe, zajebiste podsumowanie tego dnia:)))
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Jedras » 12 lut 2013, o 16:05

Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Jedras » 12 lut 2013, o 19:53

Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez k@zelot » 12 lut 2013, o 20:35

I jak tu wytrwać w wierze kiedy nawet głowa kościoła nie daje rady???
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Adam » 12 lut 2013, o 21:21

k@zelot napisał(a):I jak tu wytrwać w wierze kiedy nawet głowa kościoła nie daje rady???

A skąd wiesz, że przestał wierzyć? Jaki to ma związek? To stary człowiek, więc chyba lepiej, że oddaje "władzę" komuś, kto bardziej czuje się na siłach. A sugerowanie jakiegoś skandalu tylko śmieszy.
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez beret » 12 lut 2013, o 22:47

efiut napisał(a):Coś czuję w kościach, że w Watykanie skandal niemały się szykuje do wyjścia na światło dzienne. Nie chce mi się wierzyć, że abdykacja Benedykta XVI spowodowana jest zmęczeniem. Zaczynam się zastanawiać, czy nie ma pomóc w przyszłym zrzuceniu winy za wybryki pedofilskie na Ratzingera jako osobę, by chronić urząd papieski.

Śmierdzi mi to na kilometr. Chyba będzie rozpierducha. Zasługuje na osobny wątek, imho.


Znakomity przykład wnioskowania smoleńskiego. Tym razem, Drodzy Widzowie, mamy do czynienia z osobą z założenia negatywnie nastawioną do KK. W efekcie otrzymujemy para-indukcyjne wnioskowanie, mające udowodnić hipotezę (sama hipoteza sprytnie udaje twierdzenie).
Dziękuję za uwagę, mogą Państwo iść.
 
Posty: 44
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 16:16

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Jaaasiek » 12 lut 2013, o 23:37

Nikt nie wie jakie są powody, ale nie takie skandale już w Kościele były kiedyś. Wszak ryba psuje się od głowy. Ale nawet jeśli były jakiś to i tak się tego nie dowiemy.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez LUCAS » 13 lut 2013, o 10:37

mozna juz nawet obstawiac kto wygra i w ktorej rundzie a nawet wiek

ja stawiam na murzyna z ghany w 4 rundzie...


http://www.paddypower.com/bet/current-a ... ds=1178744
DLACZEGO SA TAKIE PIEKNE,
DLACZEGO TAK ZLE DLA LUDZI,
DLACZEGO MOJE BIESZCZADY,
TAK KOCHAM I NIENAWIDZE.
Avatar użytkownika
 
Posty: 229
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:12
Lokalizacja: KROLEWSKIE WOLNE MIASTO SANOK

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez k@zelot » 13 lut 2013, o 19:13

Adam napisał(a):
k@zelot napisał(a):I jak tu wytrwać w wierze kiedy nawet głowa kościoła nie daje rady???

A skąd wiesz, że przestał wierzyć? Jaki to ma związek? To stary człowiek, więc chyba lepiej, że oddaje "władzę" komuś, kto bardziej czuje się na siłach. A sugerowanie jakiegoś skandalu tylko śmieszy.

A choćby po tym jak się nasz Papież zachował gdy był już w bardzo złej kondycji-do końca nauczał i pokazał jak należy być wytrwałym w wierze.
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez onyx » 13 lut 2013, o 19:15

efiut napisał(a):Coś czuję w kościach, że w Watykanie skandal niemały się szykuje do wyjścia na światło dzienne. Nie chce mi się wierzyć, że abdykacja Benedykta XVI spowodowana jest zmęczeniem. Zaczynam się zastanawiać, czy nie ma pomóc w przyszłym zrzuceniu winy za wybryki pedofilskie na Ratzingera jako osobę, by chronić urząd papieski.

Śmierdzi mi to na kilometr. Chyba będzie rozpierducha. Zasługuje na osobny wątek, imho.

Bez jednostkowej propagandy Watykan sam pada :D
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Bartos » 13 lut 2013, o 19:31

k@zelot napisał(a):A choćby po tym jak się nasz Papież zachował gdy był już w bardzo złej kondycji-do końca nauczał i pokazał jak należy być wytrwałym w wierze.


Bo to był NASZ papież a mojsza zawsze lepsza niż twojsza, a twojsza niemiecka to już w ogóle ...
 
Posty: 59
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 09:29

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Granik » 13 lut 2013, o 23:57

Bartos napisał(a):
k@zelot napisał(a):A choćby po tym jak się nasz Papież zachował gdy był już w bardzo złej kondycji-do końca nauczał i pokazał jak należy być wytrwałym w wierze.


Bo to był NASZ papież a mojsza zawsze lepsza niż twojsza, a twojsza niemiecka to już w ogóle ...


Lepiej już nie drąż bo zaraz znajdzie się jakiś ojciec w SS tudzież innym Wehrmachcie :P już babcie, że Niemiec i z Hitlerjugend przetrawiły więc starczy :)
 
Posty: 185
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:29

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez slaw » 14 lut 2013, o 00:41

LUCAS napisał(a):mozna juz nawet obstawiac kto wygra i w ktorej rundzie a nawet wiek

ja stawiam na murzyna z ghany w 4 rundzie...


http://www.paddypower.com/bet/current-a ... ds=1178744


Też życzysz Rydzykowi brudnego papieża? Wątpię by wygrał jakiś czarnoskóry, nie wiem czy konserwatywna Europa zdecyduje się na taki krok, a słyszałem, że Europa ma zdecydowaną przewagę w konklawe.


wr napisał(a):Może jakiś kardynał, mający szansę na tron papieski, znalazł na Benedykta porządny hak z przeszłości. B16 miał do wyboru: albo zrzeknie się papiestwa, albo będzie wielki skandal. Wszystko możliwe w Watykanie.


Równie dobrze można domniemywać, że jakiś kardynał, którego B16 chciałby widzieć jako swego następce ma aktualnie silną pozycję, która może mu gwarantować zwycięstwo w konklawe, więc odchodzący papież umieściłby na tronie "swojego" w ten sposób. Jakoś tak mi się to skojarzyło z Rosją i dymisją Jelcyna.

A tak w ogóle to nie ma co się co dziwić 86-letniemu człowiekowi, który nie ma już siły, i tak myślę, że JP2 to samo powinien zrobić tak z dziesięć lat temu, no ale jak to ponoć stwierdził Dziwisz "nie schodzi się z krzyża", to się męcz przez ostatnie parę lat okrutnie i umieraj niemalże przed kamerami.
Avatar użytkownika
 
Posty: 405
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:33

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Carlos » 15 lut 2013, o 11:54

Obrazek
Obrazek
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 779
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Buli » 15 lut 2013, o 12:35

Carlos napisał(a):Obrazek
Obrazek

Mistrz !!!
ja naprawdę mam szacunek do siebie ...... Goomi _ Tomasz Gomółka, Kraków, Nowa Huta
 
Posty: 167
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 23:43
Lokalizacja: Miasto prywatne

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez pasiasia » 17 lut 2013, o 00:05

Witam! Czytam co tam piszecie o "Babilonie" i podziwiam wiedzę na temat stanu wiary Człowieka którego nikt tu nie zna osobiście. Dobre jest to, że w komentarzach po tej trudnej decyzji Głowy Kościoła wypowiadają sę najwięcej Ci którzy do tego Kościoła nie należą, bądź mają mało z Nim wspólnego. Chyba że zależy Wielkim komentatorom na dobru tejże instytucji i boli ich jeżeli dzieje się w niej coś nie tak.
Należę do Tego Kościoła i jaki On będzie wiem że zależy ode mnie, a nie tylko od Papieża - czy będzie to "Babilon" czy prawdziwa Wspólnota ludzi wiary, która zakłada szanse nawrócenia każdego. Taka moja krótka refleksja. Pokój Wam wszystkim!
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 00:16

Re: Skandal w Babilonie

Postprzez Jedras » 17 lut 2013, o 01:20

Polska dla Polaków a księżyc dla księży:P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości