oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez agt » 5 cze 2013, o 18:06

Trudne słowo: https://www.youtube.com/watch?v=_uYhhb3kzm4 . Tak zwane odniesienie do popkultury (tak, reklama jest elementem popkultury).
Szczęśliwie chodi i ja to dwie różne osoby. Wciąż jednak zastanawia mnie, czemu odczuwasz potrzebę komentowania treści, których autorzy nie zwracali się do Ciebie i proszę o ustosunkowanie się.
Co do reszty - dziękuję za odpowiedź.
are you such a dreamer to put the world to rights?
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:53

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez roody102 » 5 cze 2013, o 19:26

So ten years ago :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 21:15

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez wilkmaciej » 5 cze 2013, o 19:48

Jaaasiek napisał(a):W przeciwieństwie do Ciebie, ja, agt, chodi i reszta mamy własne poglądy, oceny sytuacji i własne głowy.


:lol: :lol: dobre!! Bardzo, że tak powiem rzeczowe.

Jaaasiek napisał(a):Ty natomiast stosujesz marną prowokację, manipulując wypowiedziami innych, szukając na siłę spisku itp.


Kolejna rzetelna informacja.


Jaaasiek napisał(a):Nie bronię go, puściły mu emocje.


Bronisz go, i to jeszcze w tym zdaniu :lol:
Odpowiedz sobie na jedno zajebiście ważne pytanie: Czy gdy ja bym tak powiedział do Chodiego, też byś tak napisał? Ja myślę, że trochę inaczej byś się odniósł do tego.

Jaaasiek napisał(a):PS. Wcześniej zarzuciłeś mi, że napisałem w Twoją stronę "wilczku", natomiast Ty od początku tematu odnosisz się do mnie w kpiący sposób typu "Jasieczku, Jasiuniu". Przemyśl to sobie więc jeszcze raz. Chociaż na pewno przekabacisz to na swoją modłę jak większość. Masz świetne predyspozycje na polityka.

I aż prosi się tutaj zacytować "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".


PS Ty nie potrafisz poprostu czytać. Zarzuciłem Ci kurwa, nie że nazwałeś mnie wilczkiem, tylko że pisząc tak do mnie w tym samym poście napisałeś że wyciągasz rękę na zgodę. To nie jest przekabacanie, tylko albo masz rozdwojenie jaźni, albo na końcu posta nie pamiętasz co pisałeś na początku.

:lol: :lol: :lol:

Ale z wami gadka jest, hipokryci :lol: :lol: :lol:
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez qman » 5 cze 2013, o 19:51

Podyskutujmy może o tytule wątku.

Generalnie to ciekawe zestawienie - wszak wilki czy nawet wilczurki (czyli w domyśle psy rasy owczarek niemiecki) atakują moi drodzy w WATAHACH (załóżmy, że chodziło o wilki - w końcu wilkmaciej). Między innymi ofiarami padają łosie, które z tego co mi z Discovery Wild wiadomo są raczej samotnikami.

"(...)Wiosną i latem starsze samce żyją samotnie, zimą grupują się w niewielkie stada.(...)" - źródło: Wikipedia.

Mamy późną wiosnę i czeka nas lato. Łoś w sensie Człowiek-Łoś jest już starszym samcem więc żyje samotnie. Lata po bagnach, wpierdala wodorosty. Zatem bez sensu jest wymyślać nagle ni stąd ni z owąd bez jakiejkolwiek wiedzy bandę Łosia. Jest to po prostu nadużycie.
I wiecie co? Śmiać mi się chce z tych, którzy takie właśnie brednie wymyślają. Tyle tych programów o zwierzętach, ta Czubówna strzępi język o godach, migracjach, porożach i sraniu w łopian i ja się pytam po co? No po co? Najwyraźniej po gówno skoro takie przynosi to efekty. Jest mi za Was wstyd.
Lecz dzień lęki wymiecie
Więc spokojnie możecie
Drzwiami trzasnąć i zasnąć
Gdy dobranoc powiemy wam
 
Posty: 30
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:53

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez wilkmaciej » 5 cze 2013, o 19:57

chodi napisał(a):Nie interesuja mnie ani Twoje wywody ani Twoje wymyślone światy. Chamstwo mojej wypowiedzi jest jak najbardziej zamierzone. Po prostu potrafię chamstwem na chamstwo zareagować. Powtórzę więc: Odpierdol się od mojej osoby. Towarzyszy do głaskania się kutasami szukaj w swoim towarzystwie.

I nie szukaj tutaj nikogo kogo będziesz chciał oczernić przez moją postawę. Także daruj sobie te strzały w stronę innych dyskutantów. To Ty mnie włożyłeś do jakiejś grupy więc ten problem rozwiąż w swoim wymyślonym świecie, bo na tym forum on nie istnieje.

Wiem że łatwo tutaj cwaniakować i że będziesz to kontynuować. I nic na to nie poradzę. Jednak na każdą insynuację pod adresem mojej osoby będę reagował stanowczo.


To, że Twoje chamstwo jest zamierzone to ma być usprawiedliwienie? Jesteś zwykłym prostym chamem, który przez chwilę udawał światłego. Nie zostałeś tu zajechany tylko z powodu "wymyślonej" bandy. Ja bym był za coś takiego zajebany na kotleta tutaj. Nie gadam z Tobą bo masz zaburzenia psychiczne. Też myślałem, że tu nie znajde towarzyszy klepiących się po dupach, bądź jak napisałeś głaskających się kutasami - a jednak:)
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez wilkmaciej » 5 cze 2013, o 20:01

agt napisał(a):Trudne słowo: https://www.youtube.com/watch?v=_uYhhb3kzm4 . Tak zwane odniesienie do popkultury (tak, reklama jest elementem popkultury).


????? Nie pisałem nic o trudnych słowach jak sugerowałaś, więc wybrnęłaś..... No właśnie, tym?? :?

agt napisał(a):Szczęśliwie chodi i ja to dwie różne osoby. Wciąż jednak zastanawia mnie, czemu odczuwasz potrzebę komentowania treści, których autorzy nie zwracali się do Ciebie i proszę o ustosunkowanie się.
Co do reszty - dziękuję za odpowiedź.



Komentuje treści O MNIE. Głupi tekst o kozetce był dosyć czytelny...


Dobra koniec narazie, bo z postu na post jesteście bardziej żałośni.
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez Jaaasiek » 5 cze 2013, o 20:16

wilkmaciej napisał(a):Też myślałem, że tu nie znajde towarzyszy klepiących się po dupach, bądź jak napisałeś głaskających się kutasami - a jednak:)

Na takie zdania (i na całą resztę nawet) wypada tylko odpowiedzieć jedynymi słowami na jakie zasługujesz i którymi się jarasz, bo ciągle piszesz, że kończysz z nami dyskutować, ale jednak jakieś chore potrzeby sobie zaspokajasz odpowiadając wbrew sobie (będę się później tych słów wstydził, ale cóż):

Widzę, że mamy wśród nas kolegę eksperta od klepania się po pupach i dotykania kutasami. Bezbłędnie to wyczuwasz. Wiedza zebrana od księdza, sąsiada czy kolegów z WFu? Ukryte pragnienia? Obsesja? A może złe wspomnienia?

PS. Jako, że qman przeprowadził naukowy dowód, że Banda Łosia nie może istnieć w przyrodzie, zmieniamy nazwę na Banda Chamstwa, Prostactwa i Kłusownictwa.

Tymi słowy na 90% żegnam się z wątkiem.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez chodi » 5 cze 2013, o 20:48

wilkmaciej napisał(a):To, że Twoje chamstwo jest zamierzone to ma być usprawiedliwienie?


Nie

wilkmaciej napisał(a):Nie gadam z Tobą bo masz zaburzenia psychiczne.


W końcu.
 
Posty: 186
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 21:37

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez wilkmaciej » 5 cze 2013, o 21:31

Jaaasiek napisał(a):....ale jednak jakieś chore potrzeby sobie zaspokajasz odpowiadając wbrew sobie...


Już nawet nie pytam o co Ci chodzi...


Jaaasiek napisał(a):Widzę, że mamy wśród nas kolegę eksperta od klepania się po pupach i dotykania kutasami. Bezbłędnie to wyczuwasz. Wiedza zebrana od księdza, sąsiada czy kolegów z WFu? Ukryte pragnienia? Obsesja? A może złe wspomnienia?


O jezu....chłopie daruj sobie wreszcie te czerstwe teksty... "ksiądz", "ukryte pragnienia" - zrozum wkońcu, że to jest żenujące i proszę - nie rób z siebie idioty. Ile Ty masz lat? Czy Twój avatar to aktualne zdjęcie? Jak masz pisać takie rzeczy, to już lepiej powklejaj jakieś obrazki.

Jaaasiek napisał(a):PS. Jako, że qman przeprowadził naukowy dowód, że Banda Łosia nie może istnieć w przyrodzie, zmieniamy nazwę na Banda Chamstwa, Prostactwa i Kłusownictwa.


Jestem za. Zgadzam się w 100% z nazwą bandy. W sumie łosia tu nie ma od dawna. Chwała mu za to.

Pomijam już, że znów nie odnosisz się do moich postów, tylko piszesz kolejne kretynizmy. Zakończmy to już pany...
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez burmistrz » 5 cze 2013, o 21:48

qman napisał(a):Podyskutujmy może o tytule wątku.

Generalnie to ciekawe zestawienie - wszak wilki czy nawet wilczurki (czyli w domyśle psy rasy owczarek niemiecki) atakują moi drodzy w WATAHACH (załóżmy, że chodziło o wilki - w końcu wilkmaciej). Między innymi ofiarami padają łosie, które z tego co mi z Discovery Wild wiadomo są raczej samotnikami.

"(...)Wiosną i latem starsze samce żyją samotnie, zimą grupują się w niewielkie stada.(...)" - źródło: Wikipedia.

Mamy późną wiosnę i czeka nas lato. Łoś w sensie Człowiek-Łoś jest już starszym samcem więc żyje samotnie. Lata po bagnach, wpierdala wodorosty. Zatem bez sensu jest wymyślać nagle ni stąd ni z owąd bez jakiejkolwiek wiedzy bandę Łosia. Jest to po prostu nadużycie.
I wiecie co? Śmiać mi się chce z tych, którzy takie właśnie brednie wymyślają. Tyle tych programów o zwierzętach, ta Czubówna strzępi język o godach, migracjach, porożach i sraniu w łopian i ja się pytam po co? No po co? Najwyraźniej po gówno skoro takie przynosi to efekty. Jest mi za Was wstyd.


Nie wiem czy hotlink z Dropboxa zadziala, ale mam fotografie swiezutkiego ( tak naprawde, to zeslorocznego) potwierdzenia slow qmana.
https://www.dropbox.com/sc/x5ztikm3pzlofib/2EiYFcsvyR
Obrazek
Obrazek

Mila pani rzekla: nawet gdybym była przeoryszą Zakonu Papierowej Torby Na Łbie, to miałabym to w dupie
Niemila pani teskni za koniem :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:32

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez sem » 5 cze 2013, o 23:41

Jasiek - zmartwię Cię trochę, pisałem jak najbardziej poważnie. Agacie serdecznie dziękuję (i przesyłam ze 3 serduszka za to co napisała - <3 <3 <3 ). Dobranoc.
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez Jaaasiek » 5 cze 2013, o 23:41

Nie zmartwiłeś. Ja to odebrałem inaczej, przepraszam.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez sem » 5 cze 2013, o 23:43

Spoko :)
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: oficjalny wątek kłotni wilczurka z bandą łosia

Postprzez donkey » 6 cze 2013, o 12:04

agt napisał(a):
donkey napisał(a): Wiesz w ogóle, co napisałeś? Nie chce Ci się gadać, a gadasz jak stara baba. Bana? Dobre, i wilkmacieja tutaj nazywają Macierewiczem :lol:. Niezłe teorie tutaj wymyślacie. Gratulacje.
Poza tym, jak ktoś tutaj kogoś obraża, to raczej sem. Chcociaż forma tekstu jest implikacyjna.


Donkey, jesteś albo wybitnie szczęśliwym człowiekiem, albo bardzo naiwnym, jeśli nie widzisz wśród bliskich osób - rodziny czy znajomych - osób leczących na przykład - a najczęściej - depresję. A że nie widzisz, to właśnie pokazałeś. Nieumiejętność zrozumienia, że tego typu wypowiedzi mogą oburzać potrafię powiązać jedynie (przyjmuję, ze jesteś w pełni władz umysłowych) z tym, że problem jest dla Ciebie absolutnie abstrakcyjny.

Poza tym, z tego, co kojarzę, choć może coś się na tym forum pozmieniało, od kiedy piszę rzadziej, jeśli post nie odnosi się wyraźnie do konkretnej wypowiedzi, sytuacji lub użytkownika, to znaczy, że jest skierowany "w przestrzeń" - jako opinia. I opinia o tym, że wątek może być "kozetką", może powodować uspokojenie emocji, oczyszczenie atmosfery forum (gdzie widzisz tu, wilkmaciej, tak, trudne słowa, pejoratywne konotacje?) jest właśnie komunikatem puszczonym w eter, do wszystkich, względnie - do większości, z którą akurat ma się ochotę dyskutować. To, że wątek dotyczy konkretnego użytkownika nie oznacza, że posty muszą być kierowane bezpośrednio do niego. To, że padł w trakcie dyskusji między konkretnymi użytkownikami nie oznacza, że muszą się do tej dyskusji i do tych użytkowników w sposób bezpośredni odnosić. Nie muszą i nie są, nie odnoszą się. Stąd "głaskanie się po pupkach". Co w tym złego, że lubimy się bardziej, niż byś sobie tego życzył? Co nie tak w tym, że nasze relacje wychodzą zdecydowanie ponad czysto merytoryczną dyskusję (w tym przypadku - wciąż dyskusję o niczym)? W czym przeszkadza Ci to, że na chwilę przestajesz być w centrum zainteresowania? A może... może właśnie w tym problem, skoro koniecznie musisz na każdy niezwiązany z Tobą bezpośrednio komentarz odpowiedzieć, każdy wyśmiewasz?

Jeszcze jedna sprawa. Wyjaśnij mi, proszę, w czym przeszkadza Ci ładny język i rozbudowane słownictwo, co takiego jest w poprawnej polszczyźnie, że należy to wyśmiać. Żeby nie było wątpliwości, pierwszy przykład z brzegu:
wilkmaciej napisał(a):Jeśli Twoje określenie kozetki nie było pejoratywne, (piękne słowo - uczysz się od najlepszych :mrgreen: )


Agata, nie wiem, skąd Ty takie wnioski wyciągasz, że albo jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, albo bardzo naiwnym. Po pierwsze, jestem człowiekiem z mocno ponad przeciętną empatią. Wszystko to co tam piszesz jest nieprawdą i nie wiem zupełnie, skąd znów taki wnioski. Nigdzie nie napisałem żle o osobach cierpiących na depresję. Tak na marginesie sam się z nią zmagałem przez jakiś czas. Niestety żyjemy w perfidnym świecie i jasnym jest, że zwłaszcza ludziom wrażliwym grozi coś takiego.
Po prostu zareagowałem na post sema. Pisze najpierw, że nie chce mu się z nim gadać, a później przez kilka zdań odnosi się do jego osoby i jeszcze grozi mu banem z jakiś zupełnie wyimaginowanych powodów. Gdzie wy widzicie u niego i u mnie coś, co mogło by świadczyć o powiedzmy "pejoratywnym znaczeniu" tego słowa. Trzeba mieć wyjątkowo złej woli by coś takiego zauważyć. Z drugiej strony, śmiejecie się z Macierewicz i nazywacie wilkmacieja Macierewiczem, a tak naprawdę to się lepiej zachowujecie ze swoimi bezpodstawnymi oskarżeniami? Poza tym, sem dorobił sobie później do tego filozofię i zaczął gadać w stylu: "Nadawanie kozetce negatywnego wydźwięku jest obrażaniem innych użytkowników tego forum, a na to się tutaj nie zgadzamy. Jeżeli "kozetka" jest dla Ciebie czymś obraźliwym to wiedz, że to przede wszystkim Ty jesteś chory - na nietolerancję i na niewiedzę". Na końcu go jeszcze obraził. Potem pojawia się Jaaasiek i klepie sema po brzuszku. Takie są niestety fakty - porządni ludzie. Teraz rozumiesz, co miałem na myśli w poprzednim poście? Nic poza tym, co teraz napisałem.

Ta druga część, to była skierowana także po części do mnie? Może powiem tylko tyle, że cenię sobię nasz piękny język. Uwielbiam, gdy ktoś posługuje się piękną polszczyzną, np. prof. Miodek czy Makłowicz, ale dla mnie najważniejsza jest treść. Piękna forma wypowiedzi w której nie ma grama treści jest bełkotem i obraża inteligencję wielu ludzi. Poza tym, mam czasem wrażenie, że maskuje brak treści.


Po tym co tutaj później przeczytałęm, to już mi totalnie wstyd. Jeszcze po stu latach pojawił się qman z Krakowa - Mistrz Manipulacji. Gratuluję pięknego postu.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości