Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez donkey » 27 lip 2013, o 15:58

Dziwna sprawa, że bojkotują ten singiel na liście trójkowej. Kult to zespół, który miał tam masę przebojów. Może za wiele?

Jak myślicie to sprawka Niedzwieckiego lub Barona?

P.S. Wśród nowości do głosowania Grażka "Domowe melodie" :!:
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez Jedras » 27 lip 2013, o 21:16

Pierwsza moja myśl - bo to suaby kawałek?;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez IBANEZBAS » 28 lip 2013, o 07:09

Arcysuaby!
Ale za to jeden z lepszych z płyty...
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:32

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez arielg » 29 lip 2013, o 10:04

Bywałe już słabszych produkcje około Kazikowe na liście, co nie zmienia fakty, ze ta piosenka jest jedną z najsłabszych na płycie.
Zrerszta jak prześledzić ostatnie czasy to single bardzo często są nie trafiane: Pan Pancerny, Polska jest Ważna, Marysia,...
Avatar użytkownika
 
Posty: 157
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 03:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez Karma » 1 sie 2013, o 11:27

tak też przepowiadałem, że single z płyty mogą być niewypałem. Osobiście upchną bym "Największą armię" ale co do dziadka mogło być gorzej.

Up: Maryśka dno, to przyznam (jak można było dział nie puścić...) PJN (kolejna muka, ale bardzo nie było z czego wybierać, co najwyżej rodzące się zło jeszcze by trzymało poziom), ale od Pancerniaka wara! Mega tekst, muzyka, singiel jak najbardziej.
 
Posty: 40
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:39

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez Bullet » 4 sie 2013, o 20:07

Karma napisał(a):Up: Maryśka dno, to przyznam (jak można było dział nie puścić...) PJN (kolejna muka, ale bardzo nie było z czego wybierać, co najwyżej rodzące się zło jeszcze by trzymało poziom), ale od Pancerniaka wara! Mega tekst, muzyka, singiel jak najbardziej.

+1. Chociaż w sumie niewiem co bardziej pasowałoby na singiel w przypadku Baru z zakrętem w nazwie. Niby piosenka o rodzącym się źle byłaby ok, ale ten refren taki jakiś nijaki jest... Zaś od Pancerniaka wara na kilometr! :evil:

Karma napisał(a):tak też przepowiadałem, że single z płyty mogą być niewypałem. Osobiście upchną bym "Największą armię" ale co do dziadka mogło być gorzej.

A mi zaś Największa armia nijak nie pasuje na singiel. Ani chwytliwa, ani zabawna. Jakaś taka mało radiowa. Można by rzec, że zbyt monotonna jak na radio. Ale to tylko moja opinia ;)

Może Mój mąż byłby lepszy? Taki bardziej rozrywkowy ten kawałek jest, pomimo, że temat poważny... :P

Pozdro
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez SafeMan » 4 sie 2013, o 22:23

Do radia dałbym chyba Dlaczego tak tu jest, bardzo chwytliwy utwór ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez arielg » 5 sie 2013, o 23:01

co Wam się tak podoba w tym Pancerny?
Utwór jest męczący, przegadany, nie chwytliwy z beznadziejnym teledyskiem. Może pierwsza zwrotka jeszcze tekstowo trzyma poziom potem jest już tylko gorzej "ile się pod płaszczem schowa", "rozpacz w płynie" itp czy rymy częstochowskie typu "nas-czas"...
Avatar użytkownika
 
Posty: 157
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 03:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez redhead » 5 sie 2013, o 23:22

A propos singla...przydałoby sie z pocz. września aby espe wypuściło singla.
Dywagacje cóż to będzie już widać trwają wyżej

Armia to świetny utwór jest i sporo można dorzucić tutaj w singlu - np. partie wokalno-stoliczkowe w ostatnich sekundach rozszerzyłbym na singlu i zrobić mozna dwie wersje NAŚ (wersje z godziny 20.30 i 3.30).
itp itd
Mnogość myśli mi tworzy mózg na ten moment. NGWR w wersji polskoafrykańskiej/polskoniemieckiej (z wiadomymi akcentami) też byłoby niezgorsze. I Prosto marzy mi się w wersji 10-minutowej (niemal jak Niejeden z takim dłuższym wstępem). Albo wersja dęta Prosto (same dęciaki).

Wszystkie utwory na płycie są zdecydowanie za krótkie i aż czasem mnie to irytuje.

pozdr
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Brak singla "Dobrze być dziadkiem" na LP3?

Postprzez donkey » 6 sie 2013, o 16:24

arielg napisał(a):co Wam się tak podoba w tym Pancerny?
Utwór jest męczący, przegadany, nie chwytliwy z beznadziejnym teledyskiem. Może pierwsza zwrotka jeszcze tekstowo trzyma poziom potem jest już tylko gorzej "ile się pod płaszczem schowa", "rozpacz w płynie" itp czy rymy częstochowskie typu "nas-czas"...


Wersja z singla na dwa fortepiany jest zajebista, płytowej nie lubię, to okropne tępe brzmienie.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości