Janusz........

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Janusz........

Postprzez onyx » 24 sie 2017, o 11:47

coffey napisał(a):
kolend napisał(a):Niech mu się darzy. Byleby przestał śpiewać gościnnie w Kulcie.

Jak dla mnie to Janusz za xx lat jest naturalnym następcą Kazika.
Wiadomo, ze Kazik bedzie śpiewał do 100-tki ale jednak :roll:

To jest w ich rewirach muzycznych 8-)
http://muzyka.interia.pl/teledysk-naprawimy-to,cId,5082

Postprzez onyx » 7 wrz 2017, o 20:10

amerykanin napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=UECH_Nnt0j8

Wypisz(wymaluj)Januszowy styl poezjowania i nie szkodzi że muzycznie inaczej :idea:
https://youtu.be/sW63QwDUmgI

Postprzez Leavandor » 15 wrz 2017, o 19:14

Też macie wrażenie, że ci synowie Kazika są tacy jakby mało bystrzy i jak by to powiedzieć, żeby ich nie obrazić hmmm trochę "ciotowaci"?

Postprzez djadijos » 15 wrz 2017, o 19:44

Kazimierz Jr. ma własne wydawnictwo ksiegarskie i ponoć dobrze sobie radzi.

Postprzez artek » 15 wrz 2017, o 20:55

Leavandor napisał(a):Też macie wrażenie, że ci synowie Kazika są tacy jakby mało bystrzy i jak by to powiedzieć, żeby ich nie obrazić hmmm trochę "ciotowaci"?

chcesz o tym porozmawiać?

Postprzez filip264 » 15 wrz 2017, o 22:47

Leavandor napisał(a):Też macie wrażenie, że ci synowie Kazika są tacy jakby mało bystrzy i jak by to powiedzieć, żeby ich nie obrazić hmmm trochę "ciotowaci"?

Myślę, panie kolego, że trochę przesadziłes. To nie jest, ani moja, ani twoja sprawa jacy oni są. Nie jestem entuzjastą wokalu Janusza i wolałbym żeby na koncertach Kultu nie występował, ale takie stwierdzenia są trochę niesmaczne.
Na czarnej szosie pereł moc, to deszcz w tunelu świateł lśni...

Postprzez kriso » 5 lis 2017, o 18:42

Fakt, przesadził. Ja z Jankiem kiedyś zamieniłem słów kilka i sprawia wrażenie gościa bardzo w porządku. Co nie znaczy, że nie mogę skrytykować go od strony muzycznej. Inna sprawa, że chłop nie ma lekko na starcie. Myślę, że znane nazwisko ojca trochę pomaga ale więcej ciąży. To ta sama bajka co Olga Frycz, Antek Królikowski, Ebi Smolarek czy wielu innych. Wydaje mi się, że muzyczne zainteresowania Janusza są trochę inne niż kultowe i chłopak śpiewa coś, czego zupełnie nie czuje.

Postprzez onyx » 12 maja 2018, o 17:37

Dziś koncert w barrok pub

Postprzez onyx » 13 sie 2018, o 17:12

'Jakby rzeczywiście człowiek rodził się czyimś wrogiem" :arrow:

Poprzednia strona

Powrót do FORUM