Praca

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Praca

Postprzez somekind » 10 paź 2012, o 23:17

artek napisał(a):chyba medycyna

Studia na chyba każdym kierunku technicznym trwają 3,5 + 2 lata.

somekind napisał(a):tylko coś w tym życiu trzeba umieć, po za rozwijaniem własnych zainteresowań

No.

Jedras napisał(a):Problem polega na tym,że własnymi zainteresowaniami cieżko się najeść;)

Ale czyj problem? :) Chcę pracować, to się uczę tego, za co ktoś mi zapłaci, a zainteresowania rozwijam sobie w wolnym czasie.
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Praca

Postprzez Marian Bączek » 3 sty 2013, o 04:59

Witam, pytanko mam takie. Czy jest ktoś na forum kto może pracuje bądź pracował jako kontroler biletów vel. kanar? Pytanko jak najbardziej na serio. ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 20:47

Re: Praca

Postprzez Jen » 3 sty 2013, o 10:46

Moze jest tu ktos, kto marzy o pracy w banku (nie w okienku)? Dobre zaplecze, socjal, praca na zmiany.
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: Praca

Postprzez pietia » 3 sty 2013, o 10:58

Bank + zmiany , praca na sluchawce?
pietia
 

Re: Praca

Postprzez Jen » 3 sty 2013, o 14:38

Tak. Jestes zainteresowany czy tak pytasz? ;)
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: Praca

Postprzez kolodent » 3 sty 2013, o 15:33

Moim zdaniem największe problemy stwarza brak rzetelnego doradztwa zawodowego w systemie rekrutacji.
Potem takie rzesze kandydatów pchają się na aktualnie rokujące kierunki, chociaż 2/3 z nich ma predyspozycje osobiste do zupełnie innych zawodów.

Przykład: Zarządzanie. Kierunek wiecznie modny, tyle że aby być skutecznym szefem trzeba mieć w pierwszej kolejności predyspozycje (zestaw kompetencji osobistych + cech osobowości). Sama wiedza wkuta na najlepszej nawet uczelni nie gwarantuje sukcesu.
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Praca

Postprzez Bullet » 4 sty 2013, o 02:29

Jen napisał(a):Moze jest tu ktos, kto marzy o pracy w banku (nie w okienku)? Dobre zaplecze, socjal, praca na zmiany.

Mniemam, że praca tylko w Wawie? :P

Tak pytam... :roll:

Pozdr.
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Re: Praca

Postprzez Jen » 4 sty 2013, o 10:31

Bullet napisał(a):
Jen napisał(a):Moze jest tu ktos, kto marzy o pracy w banku (nie w okienku)? Dobre zaplecze, socjal, praca na zmiany.

Mniemam, że praca tylko w Wawie? :P

Tak pytam... :roll:

Pozdr.

W zasadzie, to i dla Warszawy, i dla Łodzi.
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: Praca

Postprzez holyfido » 4 sty 2013, o 13:29

W zasadzie, to i dla Warszawy, i dla Łodzi.

Znajomy mi ostatnio coś wspominał, że przeglądał ogłoszenia o pracę z wymaganym językiem duńskim. Znalazł ponoć jakieś, chyba właśnie w Łodzi w call center. Zaproponowali 2000 brutto, możliwe to to czy kolega przekoloryzował? Bo szczerze mówiąc, gdy już będę mówił w tym języku, to 2000 brutto to ja będę chciał mieć na tydzień. Więc jestem ciekawy czy znaleźli jakiegoś człowieka na dłużej niż do pierwszej wypłaty :D
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 10:08

Re: Praca

Postprzez Jen » 4 sty 2013, o 14:00

Mozliwe, ze maja jeszcze szereg premii np. za sprzedaz. Mozliwe, ze po prostu licza na kogos, kto bedzie dla.nich tyral... ;)
To na pewno nie chodzi o to, co ja proponuje, bo tutaj wymog jest tylko znajomosc angielskiego.
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: Praca

Postprzez malenstwo » 4 sty 2013, o 14:07

holyfido napisał(a):Znajomy mi ostatnio coś wspominał, że przeglądał ogłoszenia o pracę z wymaganym językiem duńskim. Znalazł ponoć jakieś, chyba właśnie w Łodzi w call center. Zaproponowali 2000 brutto, możliwe to to czy kolega przekoloryzował?


To by wyjaśniało skad sie potem biora sfrustrowane "znowu zadna kurwa nie odbiera" nagrywane na automatyczne sekretarki klientow ;)
wszystkim życzymy źle nam z oczu patrzy
 
Posty: 56
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:51

Re: Praca

Postprzez somekind » 6 sty 2013, o 01:41

kolodent napisał(a):Moim zdaniem największe problemy stwarza brak rzetelnego doradztwa zawodowego w systemie rekrutacji.
Potem takie rzesze kandydatów pchają się na aktualnie rokujące kierunki, chociaż 2/3 z nich ma predyspozycje osobiste do zupełnie innych zawodów.

Problemem tych rzesz kandydatów jest to, że w ogóle pchają się na studia zamiast iść do pracy i zdobywać doświadczenie w potrzebnych zawodach.
To racja, że ktoś ich powinien mądrzej pokierować, ale niby kto?
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Praca

Postprzez pipi » 6 sty 2013, o 19:06

CHAMY Z BRAMY z Rzeszowa (supportowali Kult w Poznaniu, grali też przed KNŻem w Rzeszowie i na wielu innych fajnych imprezach) szukają perkusisty :) (tel. 533 666 870, e-mail: chamyzbramy@gmail.com) Fajne chłopaki, polecam jeśli ktoś lubi i daje rade tłukąc się po garach :) i sorry z góry za to , że w tym wątku ale nie wiedziałam gdzie to może pasować , rzadko tu zaglądam :) pozdrawiam:)))
ja to ja to jasne jak dwa razy dwa, lata lecą a ja to wciąż jaijaaaaa
Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 16:22
Lokalizacja: rzeszów

Re: Praca

Postprzez LUCAS » 21 sty 2013, o 11:29

W najblizszym czasie bedziemy poszukiwac monterow szkla i aluminium na terenie calej polski. Szczegoly beda dostepne na www.salinox.pl. Gdyby ktos chcial znac jakies szczegoly - to o ile juz jakies beda mozna smialo pytac.
DLACZEGO SA TAKIE PIEKNE,
DLACZEGO TAK ZLE DLA LUDZI,
DLACZEGO MOJE BIESZCZADY,
TAK KOCHAM I NIENAWIDZE.
Avatar użytkownika
 
Posty: 229
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:12
Lokalizacja: KROLEWSKIE WOLNE MIASTO SANOK

Re: Praca

Postprzez onyx » 3 lut 2013, o 18:40

Marcowy napisał(a):Ech... Ostatnio dyplom gwarantował pracę w czasach realnego socjalizmu, czyli w latach 70. Potem każde pokolenie mogło z czystym sumieniem jęczeć, że "jest oszukane", bo ciężko harowało na studiach przez minimum 6 lat, a po obronie nikt nie czekał z kwiatami i listą propozycji zatrudnienia :P


Natrafiam na artykulik(do przodu bez zwracania uwagi na stopnie):
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/1 ... 01.02.2013
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 521 gości