Sprzedam kupię zamienię.

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez elpustki » 23 mar 2016, o 13:34

Drodzy Mili.

Poszukuję książki autorstwa Karin Slaughter "Przywilej skóry".

Jeśli ktoś chciałby odsprzedać takową, proszę o kontakt.
elpustki
 

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez onyx » 29 mar 2016, o 20:44

https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Grzegorz » 20 kwi 2016, o 12:54

Kupię koszulkę z tegorocznej trasy Unplugged, rozmiar M
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 21:23

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez kapelusznik » 23 kwi 2016, o 11:24

Sprzedam dwa karnety na III majówkę we Wrocławiu. Karnety w wersji wypas, wraz ze wstępem na koncert gwiazd gitarowego rekordu guinessa. Kupiłem je za 120zł od sztuki ale sprzedam za 100zł. Odbiór najlepiej w Poznaniu.
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 paź 2015, o 13:18



Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez efiut » 7 maja 2016, o 02:01




Przepraszam, że przypierdalam się jak chuj do dupy, ale czy przypadkiem na starym forum jako persona non grata komentowałeś sytuację, kiedy ktoś sprzedawał jakiegoś bootlega?

Jeśli przypierdalam się bezpodstawnie, przepraszam podwójnie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez p_n_g » 7 maja 2016, o 05:18

Po pierwsze i najważniejsze to nie sprzedaję bootlegów tylko oficjalne wydawnictwa, a w niektórych przypadkach dorzuciłem coś dodatkowo.
Po drugie, wiele rzeczy komentowałem, ale to było tak dawno temu że nie pamiętam. Więc nie potwierdzam, nie zaprzeczam.
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 22:29
Lokalizacja: Płock

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Adam » 13 maja 2016, o 11:03

I co z tym? Pisałem na priv i cisza. :roll:

kolodent napisał(a):Witam i serdecznie przepraszam tych co kupili coś i jeszcze nie dostali. Bank "dziabnął" mi ratę kredytu z odsetkami i mam jeszcze na minusie. Czekam na przelew i do końca tego tygodnia powinienem wysłać wszystko co kupiliście, pewnie w piątek będę mógł to zrobić. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie :oops:

Pozdro,
k.




kolodent napisał(a):a i jeszcze mam parę innych CD do pogonienia:

PŁYTY CD
KULT:
O.K.S.K. i HURRA
INNE:
NoDoubt: Rock Steady
Rammstein: Live aus Berlin, Resenrot
Made in Poland: Martwe Kabarety, wersja na bogato 2CD+książeczka
HEY: Koncertowy 2CD, MusicMusic, Niepo0konani The best of Hey vol1 i vol2
Lech Janerka: Historia podwodna
FOLKOWO, Ostróda Folkowo.pl 2CD
Depeche Mode: The Best of vol1, Remixes 81…04
Pure: Solarstone
Of Monsters and Men: Beneath the skin
A-HA: minor earth/major sky
Agressiva 69: Agressiva 69
Joy Division: Permanent of JD 1995
Linkin Park: A thousand suns
Beneficjenci Splendoru: Trędywaty Chłopiec
Made in Poland: Enjoy the solitude
Sweet Noise: Czas ludzi cienias, My Riot
Psychocukier: Małpy Morskie
CKOD: CKOD 2
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Jaaasiek » 13 maja 2016, o 11:59

Bilet na Black Sabbath do Krakowa, na płyte, kartonowy z ticketmaster. 300zł (250zł bilet, 50 koszty, które poniosłem przy przesyłce, oraz związane z próbami sprzedaży biletu, już nie zaufam ludziom ;))

Koszty wysyłki można ponegocjowac na priv, bo nie jestem zbyt obeznany. Odbiór osobisty tylko w Żywcu.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Grzegorz » 14 maja 2016, o 17:39

Kupie koszulkę z tegorocznej trasy Unplugged, rozmiar M
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 21:23

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Carlos » 17 maja 2016, o 20:14

Capital of Rock / RAMMSTEIN * Limp Bizkit / Wrocław
Sprzedam po nominale 3 bilety Płyta A ( strefa jak Golden Circle ) 300 zł sztuka.
Zakupione na eventim 1 dnia sprzedaży.
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 778
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Gladys » 30 maja 2016, o 19:51

Carlos napisał(a):Capital of Rock / RAMMSTEIN * Limp Bizkit / Wrocław
Sprzedam po nominale 3 bilety Płyta A ( strefa jak Golden Circle ) 300 zł sztuka.
Zakupione na eventim 1 dnia sprzedaży.


Czy jeszcze aktualne? :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 19:39

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez [Kuba] » 6 cze 2016, o 13:19

Witam. Sprzedam 7 płyt Kultu, stan praktycznie idealny. Szczegóły tutaj - http://olx.pl/oferta/kult-7-plyt-cd-mtv-unplugged-hurra-oksk-tata-kazika-i-inne-CID751-IDfEtcr.html#a301cb5cc8
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:06

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez włochaty » 11 lip 2016, o 18:43

Dzień dobry.

Z góry zaznaczam, że pamiętam akcje ze starego forum związane ze sprzedażą wydawnictw forumowych. Minęło jednak sporo lat, a ja już trochę wyrosłem z kultowych historii. Dlatego chciałbym sprzedać bootleg z koncertu Kazika z Buldogiem w Stodole, oraz płyte z coverami wydaną z okazji 25lecia Kultu. Stan obydwu idealny, przeleżały niedotykane na półce.
Z góry proszę: dajcie sobie spokój z hejtem. Bez sensu, żeby to leżało na półce u mnie skoro komuś może sprawić radość. Specjalni piszę o tym tutaj, żeby płyty trafiły w dobre ręce.
Na oferty wysłane w prywatnej wiadomości czekam przez tydzień. Sprzedam osobie, która da najwięcej. To chyba uczciwy układ.
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:57

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez gad » 12 lip 2016, o 08:45

Uczciwy to byłby układ jakbyś sprzedał to za cenę za jaką kupiłeś, bo było to robione po kosztach, a nie w celach zarobkowych. Także jak dla mnie marne usprawiedliwienie, ale luz.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez oksymoron » 12 lip 2016, o 17:05

włochaty napisał(a):Dzień dobry.

Z góry zaznaczam, że pamiętam akcje ze starego forum związane ze sprzedażą wydawnictw forumowych. Minęło jednak sporo lat, a ja już trochę wyrosłem z kultowych historii. Dlatego chciałbym sprzedać bootleg z koncertu Kazika z Buldogiem w Stodole, oraz płyte z coverami wydaną z okazji 25lecia Kultu. Stan obydwu idealny, przeleżały niedotykane na półce.
Z góry proszę: dajcie sobie spokój z hejtem. Bez sensu, żeby to leżało na półce u mnie skoro komuś może sprawić radość. Specjalni piszę o tym tutaj, żeby płyty trafiły w dobre ręce.
Na oferty wysłane w prywatnej wiadomości czekam przez tydzień. Sprzedam osobie, która da najwięcej. To chyba uczciwy układ.

Podjebałem Cię.
Pozdrawiam serdecznie.
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re:

Postprzez włochaty » 12 lip 2016, o 18:34

oksymoron napisał(a):
włochaty napisał(a):Dzień dobry.

Z góry zaznaczam, że pamiętam akcje ze starego forum związane ze sprzedażą wydawnictw forumowych. Minęło jednak sporo lat, a ja już trochę wyrosłem z kultowych historii. Dlatego chciałbym sprzedać bootleg z koncertu Kazika z Buldogiem w Stodole, oraz płyte z coverami wydaną z okazji 25lecia Kultu. Stan obydwu idealny, przeleżały niedotykane na półce.
Z góry proszę: dajcie sobie spokój z hejtem. Bez sensu, żeby to leżało na półce u mnie skoro komuś może sprawić radość. Specjalni piszę o tym tutaj, żeby płyty trafiły w dobre ręce.
Na oferty wysłane w prywatnej wiadomości czekam przez tydzień. Sprzedam osobie, która da najwięcej. To chyba uczciwy układ.

Podjebałem Cię.
Pozdrawiam serdecznie.


Dzięki! Dobrze wiedzieć, że nic się tu nie zmieniło!
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:57

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez gad » 13 lip 2016, o 08:27

włochaty napisał(a):
oksymoron napisał(a):Podjebałem Cię.
Pozdrawiam serdecznie.


Dzięki! Dobrze wiedzieć, że nic się tu nie zmieniło!

Obrazek
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez dzqu » 13 lip 2016, o 17:59

Ciekawe pomysł .
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lip 2016, o 13:40

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Carlos » 17 lip 2016, o 12:49

Odkupię album 12 groszy na winylu.
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 778
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Jaaasiek » 18 lip 2016, o 20:38

Sprzedam kartonowy bilet na Czad Festiwal 2016 wraz z kartonowym karnetem na pole namiotowe. Oba bilety na 4 dni. Cena 222zł + koszt wysyłki, nie do negocjacji. Odbiór osobisty tylko w Żywcu. Wszelkie wiadomości priv.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez precz » 27 lip 2016, o 00:15

Kupię 3-dniowy karnet na OFF Festival - z polem lub bez. Jak ktoś ma na sprzedaż więcej niż jeden, to być może znajdę na nich nabywców. Kontakt priv.
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 mar 2015, o 23:16

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez Krzysieq » 3 sie 2016, o 20:51

Cześć,
mam parę rap płyt na sprzedaż:

Bas Tajpan& Miuosh - 15 zł
Kaliber 44 - Ułamek tarcia - 30 zł (+vlepki)
HiFi Banda - Fakty, ludzie, pieniądze - 20 zł
Diox & The Returners - Logika gry - 20 zł
Diox & The Returners - Backstage - 20 zł
Parias - 15 zł (+ vlepki)


Wszystkie płyty i opakowania w stanie dobrym/bardzo dobrym (poza opakowaniem Backstage'a - małe pękniecie na pudełku). Kaliber 44 nówka, raz słuchana.
Oczywiście ceny do negocjacji, szczególnie przy zakupie w pakiecie/pakietach. Info priv.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Sprzedam kupię zamienię.

Postprzez ekhm » 6 sie 2016, o 19:26

Ja z kolei chciałabym się pozbyć koszulki forumowej z entej edycji (ta co sto afer było).
Nie pamiętam, kto zajmował się do końca dystrybucją, ale może loża etyków by się wypowiedziała, jak i komu mogę ją oddać/sprzedać. Bez sensu, żeby leżała u mnie, a szkoda mi ją wyrzucić na śmietnik. :)

Druga sprawa - opchnę plakat z koncertu Kazika i Buldoga z 2007 w Stodole z AŁTOGRAFEM Kazika. Chciałby ktoś - zapraszam na priv. Przewisiał parę lat w antyramie, ale przeprowadzki wymusiły na mnie pozbycie się sentymentów. Może ktoś ma jakiś tam sentyment, czy coś, taka sytuacja.
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 211 gości