Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Adam » 12 gru 2012, o 17:38

efiut napisał(a):Ten box jest dobry dla fanów po trzydziestce, najlepiej z rodziną, mieszkaniem/domem, fajną robotą itepe itede.

My, prawdziwe punki, mamy wszystkie płyty stare i porysowane, pudełka nie mają ząbków, a książeczki zalane są jabolami.

Żeby tylko, ściągnięte macie, ot co!
 
Posty: 83
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:52

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez gad » 12 gru 2012, o 20:08

efiut napisał(a):My, prawdziwe punki, mamy wszystkie płyty stare i porysowane, pudełka nie mają ząbków


Spokojnie, SP zadba, żeby nowi fani też mogli się poczuć jak stare punki z porysowanymi pudełkami i bez ząbków :D
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez k@zelot » 12 gru 2012, o 20:32

efiut napisał(a):Ten box jest dobry dla fanów po trzydziestce, najlepiej z rodziną, mieszkaniem/domem, fajną robotą itepe itede.
My, prawdziwe punki, mamy wszystkie płyty stare i porysowane, pudełka nie mają ząbków, a książeczki zalane są jabolami.


Nie zgodzę się -bo jestem przed 30stką-a BOXA mam,
poza tym wartość prawdziwą i większą ma ta niewielka kolekcja co to ją lat kilka zbierałem, i dalej zbieram.
BOX to tylko takie uzupełnienie, dodatek, do całości.

Z powodu że mam boxa to na pewno tego co mi się dubluje czy nawet więcej razy powtarza nie będę wyprzedawał na masowa skale jak to można obecnie na allegro zauważyć.

A co do PUNK-ów "prawdziwych jak to ująłeś" prawdziwi nie mieli okazji nabywać płyt CD bo jeszcze takowych nie było-bynajmniej u nas w Polsce.

Kaseciaki- kasety zgrywane z reguły bo nie każdy miał dostęp do oficjalnych wydawnictw-których z reszta było bardzo mało:/
Oglądasz się na innych, o sobie nic nie wiesz
Ile dałeś światu, ile wziąłeś dla siebie?
Zadajesz pytania: po co, komu i dlaczego?
Co zrobiłeś dobrego dla człowieka drugiego?
BO JA MAM TO
CZEGO TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIEĆ
CHOCIAŻ BARDZO TEGO PRAGNIESZ
...
Avatar użytkownika
 
Posty: 293
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 08:43
Lokalizacja: 100LICA / LBN

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 12 gru 2012, o 21:06

słabo ma ta kapela, co większość jej wydawnictw nabywają ciągle ci sami słuchacze :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez wilkmaciej » 13 gru 2012, o 09:09

artek napisał(a):słabo ma ta kapela, co większość jej wydawnictw nabywają ciągle ci sami słuchacze :D


Ci sami nie Ci sami...Kult jest na scenie od 30 lat kilka pokoleń już się więc przewinęło. Z pewnością z każdym kolejnym słuchaczy będzie coraz mniej - to norma. Kazek ma już 50, więc Kult to nie rozwijająca się kapela:) Jeśli chodzi o kontynuacje Kultu bez Kazika, to nie sądze by miało to szanse powodzenia:)
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 13 gru 2012, o 15:08

wilkmaciej napisał(a):Jeśli chodzi o kontynuacje Kultu bez Kazika, to nie sądze by miało to szanse powodzenia:)


w życiu never
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez radush » 13 gru 2012, o 15:48

To jak Queen bez Frediego czy Akurat bez Tomka! Tfu!
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 13 gru 2012, o 19:41

radush napisał(a):To jak Akurat bez Tomka! Tfu!


to akurat słaby przykład
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez somekind » 13 gru 2012, o 23:23

Jak Żwirek bez Muchomorka.
Lista sklepów wielkopowierzchniowych w Wałbrzychu:
Agata Meble
Galeria Handlowa „Victoria”
Galeria Handlowa „Auchan”
Centrum Handlowe „Centrum OK”
Centrum Handlowe „Real”
Centrum Handlowe „Kaufland”
„OBI”
„Castorama”
„Makro”
„Tesco”
Avatar użytkownika
 
Posty: 209
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 13 gru 2012, o 23:55

jeszcze dwie (może) kwestie (i tutaj mam nieco pretensji do Pana Pietrzaka)

1. Pinda i ta nieszczęsna Kasta ..........czemu do qry nędzy nie mozna było tego poprawić przy okazji wydania Boxu
2. Anplakt i Ovi Nokiiiija - dwa utwory jako bonus mozna było spokojnie wcisnąć (Gwiazda i Bal) - podobnie jak już dorzucono to diwidi to wreszcie mogło byc to "bogatsze diwidi" a nie to uboższe

widać zmiany pozytywne skończyły się na OKSK (do tego sięga Bananowy remastering)
tak mnie naszło to przemyślenia i tak se myślę że może lepiej jakby Kulci się z Bananem przeprosili - ten Kult Bananowy brzmi jednakoż lepiej, bogaciej, pełniej, oryginalniej.......po prostu piękniej ;) :D

i co sie podziało z tym Bananowymi kompozycjami ktore miały wejść na niedoszłe "CG"?czy SP nie mogłoby tego wydać na singlu, albo jakoś inaczej?

a kartoniki singlowe chodzą ciasno .........i dobrze (przynajmniej płyciwa nie wylatują) - a system wytargiwania ich jest banalnie prosty (ruch kolisto-posuwisty zalatwia sprawę.....że tak sprytnie i głupkowato przyuważe :lol: ;) )

p.s. Akurat i Tomek to przykład z dupy i nie ta skala/ gdybanie bezsensowne
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 14 gru 2012, o 00:05

redhead napisał(a):jeszcze dwie (może) kwestie (i tutaj mam nieco pretensji do Pana Pietrzaka)

1. Pinda i ta nieszczęsna Kasta ..........czemu do qry nędzy nie mozna było tego poprawić przy okazji wydania Boxu
2. Anplakt i Ovi Nokiiiija - dwa utwory jako bonus mozna było spokojnie wcisnąć (Gwiazda i Bal) - podobnie jak już dorzucono to diwidi to wreszcie mogło byc to "bogatsze diwidi" a nie to uboższe

widać zmiany pozytywne skończyły się na OKSK (do tego sięga Bananowy remastering)
(...)


kładziemy lachę :D

redhead napisał(a): p.s. Akurat i Tomek to przykład z dupy i nie ta skala/ gdybanie bezsensowne


Lubię to! ;)


somekinde napisał(a): jak Żwirek


mistrz ciętej riposty, forumowy leszek miller ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez malenstwo » 15 gru 2012, o 10:05

W empiku w Arkadii wczoraj stalo kilkadziesiat tych boxow.

Popatrzylam sobie na te gorke i zaczelam sie zastanawiac, czy faktycznie wyszlo tego tyle ile wyszlo.
Zakladalam, ze skoro podniesiono naklad o 200 sztuk ze wzgledu na duze zainteresowanie, to duze zainteresowanie faktycznie bylo.

A teraz sie zastanawiam, czy nie kupic sobie tego pod koniec lutego, przy okazji wypłaty trzynastki ;)
wszystkim życzymy źle nam z oczu patrzy
 
Posty: 56
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:51

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez radush » 15 gru 2012, o 13:23

redhead napisał(a):p.s. Akurat i Tomek to przykład z dupy i nie ta skala/ gdybanie bezsensowne

Wiem że nie ten kaliber, ale dla mnie wraz z odejściem Tomka skończyło się Akurat.
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Kazan: » 18 gru 2012, o 10:31

W Empiku w Galerii Mokotów także do dostania w dużych ilościach
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 22:49

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez jabol » 18 gru 2012, o 16:58

w internetowym sklepie sp records znowu dostępne boxy...
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:30
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 21 gru 2012, o 13:46

jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 21 gru 2012, o 16:42

artek napisał(a):jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)

chwalisz się czy żalisz ....a może 4litery ściska że nie masz jeszcze? :lol:
po 500? jakbyś się wykazał sprytem to mogłeś zgarnąć ów box po prawie takiej cenie (wystarczy pomyśleć ....paybacki i rabaty i prawie prawie było takoż)
po 500 w sprzedaży otwartej to raczej bankowo nie będą - wg mnie zejdzie nakład najpóźniej do 1-2 miesiąca - na razie leżakują w salonach (bo Święta i prezenty) ale spokojnie zejdą zejdą - 1200 szt. to wbrew pozorom nie tak dużo

pozdr
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Singielmen » 21 gru 2012, o 20:55

artek napisał(a):jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)


Jak będą po 500 , to będę brał jak chytra baba z Radomia ;)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 21:26

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Jedras » 21 gru 2012, o 21:02

artek napisał(a):jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)


Podbijam - jak będą po pińcet to i ja sobie kupię 8-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez sem » 21 gru 2012, o 22:22

Singielmen napisał(a):...


Singielmen! Ja jebie, ale impreza :) Nawet nie pamiętam za co Singielmen dostał bana, ale pamiętam, że dostał go z hukiem :D
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez redhead » 21 gru 2012, o 22:30

Singielmen napisał(a):
artek napisał(a):jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)


Jak będą po 500 , to będę brał jak chytra baba z Radomia ;)

....a za 2-3 lata odsprzedawał za pierdyliard złociszy (albo ełrosów) na alledrogawo jak to pokazał przy okazji singlaków :lol: :P

a propos jak pisałem wyżej mozna było box ów nabyć prawie za te 500 złociszy - wystarczyło ryszyć makówką i często np. tankować auto(a) np. slużbowe czy inne na pewnej znanej stacji co często robi promo na pkt payback

pozdro bączki :D
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Bullet » 22 gru 2012, o 01:09

Singielmen napisał(a):
artek napisał(a):jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)


Jak będą po 500 , to będę brał jak chytra baba z Radomia ;)

O, Singielmen! Kopę lat!!! :D

redhead napisał(a):....a za 2-3 lata odsprzedawał za pierdyliard złociszy (albo ełrosów) na alledrogawo jak to pokazał przy okazji singlaków :lol: :P

a propos jak pisałem wyżej mozna było box ów nabyć prawie za te 500 złociszy - wystarczyło ryszyć makówką i często np. tankować auto(a) np. slużbowe czy inne na pewnej znanej stacji co często robi promo na pkt payback

pozdro bączki :D

Najpierw to trzeba mieć pięćset złotych tu i teraz... :roll: I jeszcze punkty payback :P . Może dla Ciebie to takie hip hop, ale zapewniam Cię, że nie wszyscy mają tak różowo... ;)

Pozdr.
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez artek » 22 gru 2012, o 04:03

redhead napisał(a):
artek napisał(a):jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)

chwalisz się czy żalisz ....a może 4litery ściska że nie masz jeszcze? :lol:
po 500? jakbyś się wykazał sprytem to mogłeś zgarnąć ów box po prawie takiej cenie (wystarczy pomyśleć ....paybacki i rabaty i prawie prawie było takoż)
po 500 w sprzedaży otwartej to raczej bankowo nie będą - wg mnie zejdzie nakład najpóźniej do 1-2 miesiąca - na razie leżakują w salonach (bo Święta i prezenty) ale spokojnie zejdą zejdą - 1200 szt. to wbrew pozorom nie tak dużo

pozdr


nawet nie chce mi się licytować na numery
chodziło mi bardziej o tendencję do świątecznych promocji SP
a swoją drogą to powinieneś w ramach wzorowej rozkminy zakupu boxa dostać od wydafcy jedną sztuczkę gratis ;) i tym samym wzbogacić swoje posty nową informacją

pzdr
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Singielmen » 22 gru 2012, o 18:16

redhead napisał(a):
Singielmen napisał(a):
artek napisał(a):jak tak dalej pójdzie to na przyszłą gwiazdkę SP wystawi boxy po 500pln ;)


Jak będą po 500 , to będę brał jak chytra baba z Radomia ;)

....a za 2-3 lata odsprzedawał za pierdyliard złociszy (albo ełrosów) na alledrogawo jak to pokazał przy okazji singlaków :lol: :P

a propos jak pisałem wyżej mozna było box ów nabyć prawie za te 500 złociszy - wystarczyło ryszyć makówką i często np. tankować auto(a) np. slużbowe czy inne na pewnej znanej stacji co często robi promo na pkt payback

pozdro bączki :D


Wypraszam sobie
Na płytach nigdy nic nie zarobiłem, ceny były skutkiem inflacji ;p

Auto? Służbowe jeszcze ?
Ty mi tu nie podpowiadaj na ogóle bo mi klientów płoszysz ;) . A jak już chcesz dawać dobre rady to podpowiedz lepiej jak nałapać punktów za bilety miesięczne pociagowo-autobusowe - więcej osób skorzysta :P
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 21:26

Re: Espe Rekords - produkty, wydawnictwa, itp...

Postprzez Singielmen » 22 gru 2012, o 18:19

Bullet napisał(a):
Najpierw to trzeba mieć pięćset złotych tu i teraz... :roll: I jeszcze punkty payback :P . Może dla Ciebie to takie hip hop, ale zapewniam Cię, że nie wszyscy mają tak różowo... ;)

Pozdr.


Pożyczę Ci na ten box - po Świętach oddasz - bez procentów w ramach prezentu :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 21:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 156 gości