L U Z

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: L U Z

Postprzez Pasternak » 13 sty 2013, o 11:34

Nie wiem czy było, ale nawet jeśli, to warto przypomnieć. Dziś o 20:05 w Radiu 3 będzie koncert Jacka Bończyka z piosenkami Staszka Staszewskiego.

http://www.polskieradio.pl/9/200/Artyku ... a-Bonczyka
Avatar użytkownika
 
Posty: 52
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 21:46

Re: L U Z

Postprzez Jedras » 13 sty 2013, o 19:17

A wcześniej jest coś takiego:
18:00 - 20:00 Leksykon Buntowników - "Kazik Staszewski" w Radio Roxy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Postprzez oksymoron » 13 sty 2013, o 20:38

Jedras napisał(a):A wcześniej jest coś takiego:
18:00 - 20:00 Leksykon Buntowników - "Kazik Staszewski" w Radio Roxy.

Z tego co słyszę, program poświęcony jest Tomowi Waitsowi.
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re: L U Z

Postprzez kolodent » 14 sty 2013, o 12:09

@wszechmogący,

Czego Ty ode mnie chcesz, żeś się tak przypierdolił ? O coś Ci konkretnie chodzi czy tylko mnie tak normalnie, po ludzku nie lubisz ? :|
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: L U Z

Postprzez beret » 14 sty 2013, o 13:56

sem, bardzo dobre zestawienie. Z - przynajmniej - dwóch powodów:
1. pokazuje jak reklama zawłaszcza przestrzeń publiczną;
2. częściowo rozprawia się z mitem paskudnej architektury rodem z PRL, w wielu przypadkach jej "paskudność" wynika z makabrycznych późniejszych przeróbek.
Jakieś źródło? Czy to Twoja praca?
 
Posty: 44
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 16:16

Re: L U Z

Postprzez sem » 14 sty 2013, o 16:31

beret napisał(a):sem, bardzo dobre zestawienie. Z - przynajmniej - dwóch powodów:
1. pokazuje jak reklama zawłaszcza przestrzeń publiczną;
2. częściowo rozprawia się z mitem paskudnej architektury rodem z PRL, w wielu przypadkach jej "paskudność" wynika z makabrycznych późniejszych przeróbek.
Jakieś źródło? Czy to Twoja praca?


Ano, fajna fota - niedużo mówi, ale sporo pokazuje ;) Jak dla mnie przede wszystkim kontrast pomiędzy biedą i pustką PRLu, a biegunką kapitalistycznego 'przepychu' w postaci niegospodarnej inwazji reklam, o której wspomniałeś i inwazji samochodów na przestrzeń miejską.
Co do paskudnej architektury PRL zgadzam się. Święta nie była, ale w tej epoce też tworzyli architekci z krwi i kości. Wiadomo, że z dzisiejszego punktu widzenia ich prace mogą się wydawać trochę komiczne (hipernowoczesny poziomy ultrawąski pas okien w głównym budynku na piętrze), ale jak na tamte czasy były to wizje całkiem nowoczesne, które miały ręce i nogi. Gorzej z materiałami ;) Niestety czyjaś praca idzie na śmietnik, razem z całym 'złym PRLem', zalepianym na chama dobrym, kapitalistycznym (i tanim) styropianem. Niestety, jeśli te budynki miały jakiś urok, to został on zamordowany tanimi i powierzchownymi modernizacjami. Witrynki z pierwszego planu zeszpecone wzorowo ;) Chociaż nie mam pojęcia do czego miały pierwotnie służyć :D Fajnym przykładem tego, co można wyciągnąć z PRLowskich budynków, jak się chwilę pomyśli nad tym 'co projektant miał na myśli' są te wizje: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/56,35751,12891714,Farba_w_modernizm__Zobacz__jak__remontuja__bloki_z.html . Architektura PRLu dostaje przede wszystkim zbiorowe baty za blokowiska z wielkiej płyty. Ale na zachodzie też takie budowano, (kiedyś czytałem o nich artykuł, jako najbardziej nieudanych osiedlach w europie ale nie mogę go teraz znaleźć, żeby podlinkować) więc też nie jest to absolutna wina PRLu (chociaż są paskudne, wszędzie z nich daleko i strasznie wieje między nimi ;) ).
Niestety źródła tego zestawienia nie jestem w stanie Ci podać, znalazłem je na fejsie, udostępnione przez kolejną osobę z kolei. Niestety łańcuszek udostępniających osób dość szybko się urwał na prywatnym profilu ;)
 
Posty: 292
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:58

Re: L U Z

Postprzez Carlos » 17 sty 2013, o 00:29

Obrazek
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 779
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez oksymoron » 17 sty 2013, o 19:57

Ona jest za młoda na jego matkę.
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re: L U Z

Postprzez Jaaasiek » 17 sty 2013, o 20:34

Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: L U Z

Postprzez vonfloyd » 18 sty 2013, o 15:17

Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Re: L U Z

Postprzez uve » 22 sty 2013, o 20:52

Konfucjusz Wytrzyma ktoś pełny wymiar czasu? ;)
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: L U Z

Postprzez fajfuzz » 25 sty 2013, o 08:15

Dlaczego niektórzy pozmieniali nicki? Teraz nie wiem kogo nie lubić :( Dla pewności nie będę lubił wszystkich. :)
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:40

Re: L U Z

Postprzez uve » 4 lut 2013, o 21:04

Obrazek
 
Posty: 544
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: L U Z

Postprzez vonfloyd » 12 lut 2013, o 15:30

Spotify dotarł do Polski! Fajnie działa :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Re: L U Z

Postprzez juniorka. » 12 lut 2013, o 21:46

Jeśli chcecie wesprzeć mnie w realizacji moich marzeń, przekażcie mi swój 1% podatku.

Tutaj kilka informacji o mnie, a także potrzebne dane: http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_benef ... onika.html


Z góry dziękuję za pomoc, Juniorka.

PS: Jakby co - piszcie na priv. :)
"Nie szukam ograniczeń w możliwościach, lecz możliwości w ograniczeniach".

Pozdrawiam Szajkowiczów. :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 71
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: L U Z

Postprzez Jen » 21 lut 2013, o 23:21

Dobra, kto to dzisiaj do mnie dzwonił? Soreczka, ale byłam trochę zmieszana ;)
Nie zapominaj o ludziach,
że mają grypę, imieniny, małe kłopoty, nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć.
 
Posty: 75
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 13:15

Re: L U Z

Postprzez kolodent » 24 lut 2013, o 09:09

Jak dla mnie to Moher nr. 1

....

potem Kukiz za śliczną żonę a Kazimnierz na 3 pozycji.

http://muzyka.onet.pl/galerie/tym-polsk ... -mala.html
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: L U Z

Postprzez kroy » 25 lut 2013, o 20:29

Komuś jeszcze też się wydaje, że Ruben Jurado z Piasta GLiwice jest klonem ezaq? :D
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: L U Z

Postprzez fajfuzz » 27 lut 2013, o 23:56

Szukam lekkich i przewiewnych przede wszystkim butów, może być siatka, nie jestem zmarzluchem, do używania jesień/wiosna. Nie muszą być super nieprzemakalne, byle możnabyło wdepnąć w kałużę raz czy dwa czy błoto pośniegowe i żeby od razu nie przemakały.

Budżet 300-400 pln, max 500 jeśli warto. Jest coś sensownego w takim przedziale cenowym?

http://www.jack-wolfskin.pl/obuwie/dla- ... y-men.aspx Myślę o czymś takim, czy bardziej przereklamowane niż warte tej kasy? :)
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:40

Postprzez oksymoron » 28 lut 2013, o 08:16

fajfuzz napisał(a):http://www.jack-wolfskin.pl/obuwie/dla-m%C4%99%C5%BCczyzn/obuwie-active-trail/4007192-mountain-runway-men.aspx

Die Seite kann nicht angezeigt werden :D
Nature has a way sometimes of reminding Man of just how small he is. She occasionally throws up terrible offspring of our pride and carelessness, to remind us of how puny we really are in the face of a tornado, an earthquake, or Godzilla.
Avatar użytkownika
 
Posty: 297
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 18:25
Lokalizacja: chujowe miasto

Re: L U Z

Postprzez fajfuzz » 28 lut 2013, o 10:40

Entschuldigung.

http://www.jack-wolfskin.pl/obuwie/dla- ... y-men.aspx

edit: Jestem lamusem, mi się otwiera, to zguglujcie po prostu końcówkę: mountain-runway-men
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:40

Re: L U Z

Postprzez Jedras » 28 lut 2013, o 21:53

Dwa dni i 1000 km po pięknych, polskich drogach...padam na pysk:P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: L U Z

Postprzez vonfloyd » 1 mar 2013, o 02:23

Jedras napisał(a):Dwa dni i 1000 km po pięknych, polskich drogach...padam na pysk:P


zazdroszczę chyba... ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:28

Re: L U Z

Postprzez Jedras » 1 mar 2013, o 20:14

Raczej nie ma czego. Niestety podczas tej trasy widziałem skutki czołowego zderzenia malucha z tirem, przejeżdżałem obok miejsca wypadku jakieś 5 minut po kolizji. Na szczęście nie byłem pierwszy i nie musiałem udzielać pomocy kierowcy malucha (zajęli się tym inni kierowcy). Masakryczny widok. Takie sytuacje dają do myślenia i człowiek od razu zdejmuje nogę z pedału gazu.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: L U Z

Postprzez redhead » 2 mar 2013, o 13:48

WIOSNA !!!!!!! :D :D :D

niemniej zime lubię ale jakoś w tym roku zatęskniłem za słońcem i JEEEESSSSTTTTT (piękne i pełne)
ehhhh

auto wreszcie umyje porządnie ;)
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 142 gości