O tych, co po drugiej stronie...

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez kroy » 3 lis 2013, o 21:53

Strasznie smutny dzis dzien dla kibiców Ruchuh i wszystkich sympatyków piłki nożnej, szczególnie na Śląsku.

Odeszła nasza Niebieska Legenda - Gerard Cieślik :(
http://niebiescy.pl/?id=14002
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez donkey » 3 lis 2013, o 22:15

kroy napisał(a):Strasznie smutny dzis dzien dla kibiców Ruchuh i wszystkich sympatyków piłki nożnej, szczególnie na Śląsku.

Odeszła nasza Niebieska Legenda - Gerard Cieślik :(
http://niebiescy.pl/?id=14002


Sorry kroy, że padło na Ciebie, ale ogólnie mnie coś takiego w pewnym sensie bardzo razi. Co w tym smutnego, że kolejna osoba mająca ponad 85 lat odchodzi. Ostatnio moja znajoma (nie bliska) zmarła na raka w wieku 33 lat i osierociła dwuletnie dziecko. Smutną rzeczą jest to, że ludzie odchodzą zdecydowanie przedwcześnie. Po drugie, strasznie smutny dzień to mają osoby, których bliski odchodzi.

Tak na margninesie, czasami czytam jak odchodzi jakiś muzyk, aktor, etc., "szkoda, że umarł, mógł jeszcze w tylu filmach zagrać czy fajną płytę nagrać". To jest totalny egoizm, człowiek umiera a ktoś myśli, kurwa, o sobie, o pierdolonej rozrywce, a chuj to kogo obchodzi.

P.S. Przepraszam za wulgaryzmy, ale ciężko łagodniej reagować i czasami dobitne słowa trafiają lepiej do łbów.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez kroy » 4 lis 2013, o 01:04

donkey napisał(a):
kroy napisał(a):Strasznie smutny dzis dzien dla kibiców Ruchuh i wszystkich sympatyków piłki nożnej, szczególnie na Śląsku.

Odeszła nasza Niebieska Legenda - Gerard Cieślik :(
http://niebiescy.pl/?id=14002


Sorry kroy, że padło na Ciebie, ale ogólnie mnie coś takiego w pewnym sensie bardzo razi. Co w tym smutnego, że kolejna osoba mająca ponad 85 lat odchodzi. Ostatnio moja znajoma (nie bliska) zmarła na raka w wieku 33 lat i osierociła dwuletnie dziecko. Smutną rzeczą jest to, że ludzie odchodzą zdecydowanie przedwcześnie. Po drugie, strasznie smutny dzień to mają osoby, których bliski odchodzi.

Tak na margninesie, czasami czytam jak odchodzi jakiś muzyk, aktor, etc., "szkoda, że umarł, mógł jeszcze w tylu filmach zagrać czy fajną płytę nagrać". To jest totalny egoizm, człowiek umiera a ktoś myśli, kurwa, o sobie, o pierdolonej rozrywce, a chuj to kogo obchodzi.

P.S. Przepraszam za wulgaryzmy, ale ciężko łagodniej reagować i czasami dobitne słowa trafiają lepiej do łbów.


Uważam, że ktoś może być dla Ciebie bliską osobą nawet jej osobiście nie znając.

A co do smutnego odchodzenia kogoś kto ma 85 lat to pewna pani doktor powiedziała nam kiedyś, gdy umierała bliska osoba w podeszłym wieku, że nie ma dobrego wieku na umieranie. Mądre i prawdziwe słowa.
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez KULTowyTOMASZ » 1 gru 2013, o 14:55

Dziś w nocy do drugiej krainy odszedł Paul Walker znany z "palenia gumy" z Vinem Dieslem .
http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/paul-walker-nie-zyje,1970183,38
Staszewski Kazimierz ! Nie rusz Kazika , bo zginiesz !


Obrazek
https://www.last.fm/pl/user/ToksycznyTomasz
Avatar użytkownika
 
Posty: 463
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja: Jasło

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez Jedras » 1 gru 2013, o 18:27

KULTowyTOMASZ napisał(a):Dziś w nocy do drugiej krainy odszedł Paul Walker znany z "palenia gumy" z Vinem Dieslem .
http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/paul-walker-nie-zyje,1970183,38


Jaka ironia losu..
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez artek » 5 gru 2013, o 23:45

Nelson Mandela
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez piotrek32 » 6 gru 2013, o 08:48

wlasnie się dowiedziałem to była wielka postac
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lis 2012, o 17:49

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez kroy » 7 gru 2013, o 14:37

zasłyszane w barze:
-Nelson Mandela zmarł
-To jakiś raper? pokaż zdjęcie bo nie kojarze
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez Carlos » 10 gru 2013, o 12:35

Obrazek
Kupię :
Kazik "Mariola" (promo)
ZUCH KAZIK - Hej Młody Junaku (promo)
Avatar użytkownika
 
Posty: 778
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez Ziemo » 31 gru 2013, o 12:07

Andrzej Turski 1943-2013
 
Posty: 57
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:03
Lokalizacja: Poznań

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez Grzesiek » 23 lut 2014, o 23:19

Avatar użytkownika
 
Posty: 199
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:23

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez marman » 12 lip 2014, o 09:58

Tommy Ramone
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez KULTowyTOMASZ » 12 sie 2014, o 11:39

Wczoraj odszedł do domu Pana Robin Williams świetny aktor znany z takich ról jak: "Good Mooring Vietnam , Panie Doubtfire, Stowarzyszenie Umarłych Poetów czy Noc w Muzeum " [*]

21.07.1951 - 11.08.2014
Staszewski Kazimierz ! Nie rusz Kazika , bo zginiesz !


Obrazek
https://www.last.fm/pl/user/ToksycznyTomasz
Avatar użytkownika
 
Posty: 463
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja: Jasło

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez wilkmaciej » 5 paź 2014, o 22:05

Zmarła (moim zdaniem) najpiękniejsza polska aktorka Anna Przybylska. 26.12.1978 - 05.10.2014 :(
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez sevs » 5 paź 2014, o 23:16

i ten głos...
Avatar użytkownika
 
Posty: 180
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:27

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez kolodent » 6 paź 2014, o 11:05

faktycznie, jedna z niewielu młodych aktorek, o której można powiedzieć, że w pakiecie z urodą otrzymała talent. szkoda, zostają nam Cichopki :/
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez elpustki » 8 paź 2014, o 15:18

Pomimo tego, że nie znałem Ani Przybylskiej osobiście, nie mogę się pozbierać po jej śmierci.
Tak jakby ktoś mi przypierdolił w banię......
Jutro pogrzeb... Masakra.

Nie jestem w stanie i chyba nawet nie chcę sobie wyobrażać, co teraz czują Jej dzieciaki.
"Kochajcie dzieci swoje...."
RIP
elpustki
 

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez wilkmaciej » 8 paź 2014, o 19:58

Czuję dokładnie to samo:( Myślałem, że tylko ja tak mam... Pierwszy raz w życiu, wstrząsnęła mną tak śmierć zupełnie przecież obcej osoby. Straszny dramat, biedne dzieciaki, Bieniuk.... To była wspaniała, ciepła i dobra osoba. Jedna z niewielu w całym tym cyrku, której nie odjebało...
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez elpustki » 8 paź 2014, o 21:44

wilkmaciej napisał(a):Czuję dokładnie to samo:( Myślałem, że tylko ja tak mam... Pierwszy raz w życiu, wstrząsnęła mną tak śmierć zupełnie przecież obcej osoby. Straszny dramat, biedne dzieciaki, Bieniuk.... To była wspaniała, ciepła i dobra osoba. Jedna z niewielu w całym tym cyrku, której nie odjebało...

W sobotę 4.10.2014 dzwonił do mnie koleżanka mówiąc, że widział Bieniuka jak szedł z księdzem z miną nietęgą. A w niedzielę informacja... Kurwa, to nie jest wiek, w którym się umiera.
elpustki
 

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez wilkmaciej » 8 paź 2014, o 22:50

No w piatek stracila juz przytomnosc, to pewnie dlatego:( No zdecydowanie nie wiek na umieranie...co ten biedak teraz ma zrobić, o dzieciakach nie mówiąc:( Co za swiat...
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez elpustki » 10 paź 2014, o 00:08

I po wszystkim.........
elpustki
 

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez Jedras » 10 paź 2014, o 07:39

wilkmaciej napisał(a):No w piatek stracila juz przytomnosc, to pewnie dlatego:( No zdecydowanie nie wiek na umieranie...co ten biedak teraz ma zrobić, o dzieciakach nie mówiąc:( Co za swiat...


Właśnie - co za świat... Co to ma być? Plotkujecie jak stare baby.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez wilkmaciej » 10 paź 2014, o 16:38

Jedras napisał(a):
wilkmaciej napisał(a):No w piatek stracila juz przytomnosc, to pewnie dlatego:( No zdecydowanie nie wiek na umieranie...co ten biedak teraz ma zrobić, o dzieciakach nie mówiąc:( Co za swiat...


Właśnie - co za świat... Co to ma być? Plotkujecie jak stare baby.


Czy ktoś zmusza do czytania, lub tymbardziej zabierania głosu?
 
Posty: 511
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 10:36

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez Jedras » 10 paź 2014, o 19:27

Niby nie ale skoro jestem tu zarejestrowany to chyba mogę się wypowiedzieć.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: O tych, co po drugiej stronie...

Postprzez elpustki » 11 paź 2014, o 00:12

Jedras napisał(a):Niby nie ale skoro jestem tu zarejestrowany to chyba mogę się wypowiedzieć.

Czasami lepiej nic nie mówić, niż gadać dla samego gadania. Tymbardziej, że jest tu na forum tyle bezsensownych wątków, gdzie śmiało, w temacie czczej gadki się spełnisz.
Uszanuj czyjąś śmierć i to, że kogoś to obchodzi.
elpustki
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 189 gości