Wake Up &Live Music Festiwal Sulęcin 2014

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Wake Up &Live Music Festiwal Sulęcin 2014

Postprzez czadzik » 18 maja 2014, o 22:11

Co by dla zainteresowania szanownego grona i innych nie mających planów na ten weekend majowo- czerwcowyWAKE UP and LIVE – music festival
30.05-01.06.2014
Jedyny taki festiwal w regionie
Już tylko kilka dni zostało do VIII edycji festiwalu Wake Up and Live, która odbędzie się 30.05-01.06. w samym środku lasu, na terenie Campingu Marina nad Jeziorem Ostrowskim 5 km od Centrum Sulęcina (woj. lubuskie).

Wake Up to jedyne takie wydarzenie w regionie, które łączy miłośników różnych gatunków muzyki, tj. rock, blues, reggae, metal, funky, ska, Etno-folk, Indie rock.

W części konkursowej, która odbędzie się w piątek 30 maja wystąpi 7 zespołów, wybranych z ponad osiemdziesięciu zgłoszeń nadesłanych z całej Polski a także z Białorusi, Ukrainy i Anglii - zagrają: Mademoiselle Carmel & Zebras, Dust, 2morrow2late, Rusty Cage, Scylla, The Synki, Day After Day. Piątkowy wieczór podsumują gwiazdy Offensywa i 5 Rano.

W sobotę 31 maja obok zwycięscy z dnia poprzedniego zobaczymy laureatów zagranicznych części festiwalu, z Czech – zespół Dekolt, z Białorusi – Nizkiz, z Niemiec – Schleudergang. Gwiazdami wieczoru będą zespoły: Tabu, Gruff i czeski Benefit. Po za tym przez cały dzień odbędą się warsztaty muzyczne, gry integracyjne, koncerty akustyczne i wiele innych atrakcji.

1 czerwca zarezerwowaliśmy dla najmłodszych fanów muzyki oraz ich rodzin. Pod hasłem WAKE UP Kids świętować będziemy Dzień Dziecka. Tego dnia czeka wiele atrakcji, m.in. koncert „W krainie baśni i bajek”, Bańkolandia, czyli pokaz wielkich baniek mydlanych, pływanie żaglówkami, malowanie twarzy, rajd rodzinny, zabawa w basenie z piłkami oraz na zjeżdżalni i wiele innych.
Cały festiwal odbywa się pod hasłem Muzyka Przeciwko Rasizmowi.

Festiwal jest bezpłatny, przyjazny i bezpieczny. Zapewniamy pole namiotowe z dostępem do sanitariatów, pełną gastronomię, scenę akustyczną, kino festiwalowe.

Zachęcamy do przyjazdu i spędzenia tych trzech dni w towarzystwie dobrej muzyki oraz przyjaciół z Polski i Europy.

Festiwal jest współfinansowany ze środków otrzymanych przez gminę Sulęcin oraz powiat sulęciński.

Program festiwalu Wake Up and Live

30.05.2014 (Piątek) godz. 17:00
część konkursowa
- Mademoiselle Carmel & Zebras
- 2morrow2late
- Rusty Cage
- Scylla
- The Synki
- Dust
- Day After Day
- OFFENSYWA (PL)
- 5 RANO (PL)
31.05.2014 (Sobota )
godz. 15.00
- warsztaty bębniarskie
- warsztaty muzyczne
- prezentacje organizacji pozarządowych
godz. 17:00
- występ laureata VIII edycji festiwalu
- Schleudergang – Niemcy
- Dekolt – Czechy
- Nizkiz – Białoruś
- GRUFF (PL)
- BENEFIT (CZ)
- TABU (PL)
01.06.2014 (Niedziela)
Wake Up Kids! – obchody Dnia Dziecka
godz. 10.30
Rodzinne podchody (zapisy do 27 maja 2014 roku pod numerem telefonu 665 837 455).
godz. 13.00
Gry i zabawy dla dzieci (m.in. piknik dla całych rodzin, malowanie twarzy, zabawy kartonami, dmuchańce, żaglówki, zabawy ekologiczne, stanowisko fotograficzne , puszczanie dużych baniek i wiele innych atrakcji), program artystyczny na scenie. Planowane zakończenie godz. 17.00.


http://wakeupfestiwal.pl/edycja-2014/info-2014/
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 19:07
Lokalizacja: Wołczyn

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron