Koniec KaeNŻetu

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Koniec KaeNŻetu

Postprzez radush » 7 lis 2014, o 17:56

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czy ... c-KNZ.html

Koniec i bomba, kto nie słuchał ten trąba...
Avatar użytkownika
 
Posty: 494
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:54

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez 3426 » 7 lis 2014, o 18:15

Szkoda :( Myślałem że jeszcze nagrają jakąś płytę no to Kazik dawaj te DVD Występ czas wydać
Avatar użytkownika
 
Posty: 52
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:02
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez kezlok » 7 lis 2014, o 18:38

No cóż. do dupy. wydaje się, że ta decyzja jest nagła, bo sam zamieszczałem wywiad Kazika bodajże z Londynu z obecnej pomarańczowej i mówił tam o planach knżetu, że w grudniu się zbierają na komponowanie nowego materiału, a potem trasa koncertowa. Szkoda, szczególnie, że dla mnie knż zawsze był najciekawszy z projektów okołokazikowych, a koncerty nawet w obecnych czasach to były petardy. I tym bardziej szkoda, bo widać, że chłopaki myśleli o nowej płycie. Ech :(
 
Posty: 53
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:43

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez SafeMan » 7 lis 2014, o 19:38

Straszne wieści. :( Szczerze liczyłem, że KNŻ pozostanie drugim najważniejszym projektem Kazika już do końca. Kazik mówił kiedyś, że super by było wydawać co dwa lata na zmianę płytę Kultu i KaeNŻetu. No nic, może jeszcze się reaktywują. Za to wierzę, że co jakiś czas mogą się zdarzać pojedyncze występy w tym składzie, gdyż widać, że wcale nie mają ochoty kończyć.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez amerykanin » 7 lis 2014, o 20:29

Brać Lipe zamiast Litzy i jazda z koksem.
Nie ma ludzi niezastąpionych, no może oprócz jednego.
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 19:06

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez Jedras » 7 lis 2014, o 20:42

Paaanie - z Lipą byłaby lipa:P Mnie przede wszystkim szkoda koncertów bo Knż i tak nie nagrałby drugiego PPP.. A koncerty grali eleganckie:)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1692
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja:

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez donkey » 7 lis 2014, o 21:25

No to wykrakałem :? ... chociaż Skawy nie biorą :D. Może by tak Banana przyjąć :P.
Z drugiej strony, ostatnia płyta KNŻtu była jakaś bez serca (z małymi wyjątkami), takie rzemiosło.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez nazywoalenazywo » 7 lis 2014, o 21:58

Zła wiadomość. Historia się lubi powtarzać. Ale może zamiast "Kazik Na Żywo" pozostałą ekipę przemianować na "Kazik" i zrobić jakiś nowy materiał, może nie tak mocny gitarowo, ale zawsze by było coś innego w zamian, tym bardziej że ostatnia autorska płyta samego Kazika pochodzi z 2005 roku... Rzeczywiście z Litzą grają super, chociaż okres z Olaffem nie uważałem za zły (te wstawki elektroniczne, sample, nowe solówki gitarowe były ciekawe na swój sposób, w sumie to na koncertowym "występie" było miejscami więcej poweru niż na ostatniej studyjnej płycie Knż z Litzą). Szkoda jednak, że tak radykalnie stawiają sprawę i tak nagle i niespodziewanie kończą działalność, zwłaszcza że były zapowiedzi że zaczynają pracować nad czymś nowym.
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:20

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez KULTowyTOMASZ » 7 lis 2014, o 22:32

To ja czekam na DVD z Występu ! oraz parę pobliskich koncertów na Podkarpaciu :| :|
Staszewski Kazimierz ! Nie rusz Kazika , bo zginiesz !


Obrazek
https://www.last.fm/pl/user/ToksycznyTomasz
Avatar użytkownika
 
Posty: 463
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez donkey » 7 lis 2014, o 22:38

KULTowyTOMASZ napisał(a):To ja czekam na DVD z Występu ! oraz parę pobliskich koncertów na Podkarpaciu :| :|


To może jak to ma być koniec - zorganizować koncert w Spodku i wydać z niego DVD. Można by odgrzać takie piosenki jak:
- Tak się robi historię
- Mama prosiła
- sto rubli :P

i jakieś inne kwiatki :P.

P.S. Aby to się nieskończyło jak z BS i innymi gwiazdami niemieckimi :P. Skoro historia sie lubi powtarzać, to Litza może w maju :P zechcieć powrócić do zespołu :D.
Ostatnio edytowano 7 lis 2014, o 22:40 przez donkey, łącznie edytowano 1 raz
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez tysiok » 7 lis 2014, o 22:40

I co ? Za pięć lat znów reaktywacja bo się Robercikowi odmieni ?
Niech chociaż doda ,że to ostateczna ostateczność. Tak się nie robi historii.
Ogólnie zła wiadomość. Pozdrawiam KNŻ :!:
Avatar użytkownika
 
Posty: 25
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:56
Lokalizacja: Knurów

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez artek » 7 lis 2014, o 22:48

no cóż, ostatnia płyta mocno bez szału, zarówno tekstowo jak i muzycznie, wszystko dalekie od dawnego zajebistego Kaenżetu

jak to kiedyś powiedział Titus o Arce Noego (papież jeszcze żył wtedy) - Litza wiedział jak się wstrzelić w koniunkturę
co do Lux - niech tam sobie chłopak robi tą swoją kapelę dla licealistów i inne festy
jak to miało być kosztem KNŻ to bez łaski, wiadomo gdzie był położony punkt ciężkości

nie ma tego złego, może Kazo teraz bardziej zaangażuje się w KULT
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez SafeMan » 7 lis 2014, o 23:08

artek napisał(a):co do Lux - niech tam sobie chłopak robi tą swoją kapelę dla licealistów i inne festy
jak to miało być kosztem KNŻ to bez łaski, wiadomo gdzie był położony punkt ciężkości


Popieram, Luxtorpeda nijak się ma do poziomu KNŻ.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez kolodent » 7 lis 2014, o 23:25

Chujnia że boli, chyba najgorsza wiadomość ostatnio. Moher woli własny skład - ok. rozumiem, zawsze lepiej być liderem niż jednym z trybików. Ale dlaczego z tego powodu KNŻ ma umierać ? Znaleźć jakiegoś kozaka-wymiatacza na ostro i jazda z koksem, nie godzi się tak, nie godzi... :/

ogłaszam bojkot konsumencki, nie bedem kupować żadnych płyt Kulta dopóki nie zostanie wydana nowa płyta KNŻ :evil:
im lepiej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta
Avatar użytkownika
 
Posty: 395
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:18
Lokalizacja: hujcietoobchodzi

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez kazikomianiak » 7 lis 2014, o 23:37

Mam nadzieję, że chociaż na tej ostatniej trasie sporo miast zaliczą, do których będzie się można wybrać... Najgorsza wiadomość miesiąca no, ale co zrobić? No nic nie zrobisz .. ;/
,, LUDZKIE DROGI, KAŻDA INNA JEST" - ZERO GAIN
Avatar użytkownika
 
Posty: 181
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 20:17
Lokalizacja: Trzciel (lubuskie)

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez wb83 » 7 lis 2014, o 23:38

Z nagrywaniem płyt niech dadzą sobie spokój, wystarczyłaby jakaś krótka trasa raz do roku i byłoby fajnie. Szkoda że to koniec :(
Avatar użytkownika
 
Posty: 274
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez canalos » 8 lis 2014, o 00:02

artek napisał(a):no cóż, ostatnia płyta mocno bez szału, zarówno tekstowo jak i muzycznie, wszystko dalekie od dawnego zajebistego Kaenżetu

jak to kiedyś powiedział Titus o Arce Noego (papież jeszcze żył wtedy) - Litza wiedział jak się wstrzelić w koniunkturę
co do Lux - niech tam sobie chłopak robi tą swoją kapelę dla licealistów i inne festy
jak to miało być kosztem KNŻ to bez łaski, wiadomo gdzie był położony punkt ciężkości

nie ma tego złego, może Kazo teraz bardziej zaangażuje się w KULT


a to niby teraz się nie angażuje?

Info o końcu mega chujowe
Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 93
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 08:32

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez emii » 8 lis 2014, o 00:21

Zasmuciłam się:( pamiętam jak byłam na pożegnalnym KnŻ we Wrocku i pamiętam co wtedy czułam, marzyłam o tym, żeby jeszcze grali ze sobą i jak usłyszałam o reaktywacji to cieszyłam się jak dziecko. Ja rozumiem, że cały skład jest ważny ale przecież można jednego członka zastąpić(wiadomo tylko jeden jest niezastąpiony;) )
Powinni grać dalej, mam nadzieję, że Kazik jednak zmieni zdanie.
 
Posty: 40
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 12:18

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez donkey » 8 lis 2014, o 00:22

canalos napisał(a):
artek napisał(a):no cóż, ostatnia płyta mocno bez szału, zarówno tekstowo jak i muzycznie, wszystko dalekie od dawnego zajebistego Kaenżetu

jak to kiedyś powiedział Titus o Arce Noego (papież jeszcze żył wtedy) - Litza wiedział jak się wstrzelić w koniunkturę
co do Lux - niech tam sobie chłopak robi tą swoją kapelę dla licealistów i inne festy
jak to miało być kosztem KNŻ to bez łaski, wiadomo gdzie był położony punkt ciężkości

nie ma tego złego, może Kazo teraz bardziej zaangażuje się w KULT


a to niby teraz się nie angażuje?

Info o końcu mega chujowe


Angażuje, tylko raczej po co miałby (hipotetycznie) się angażować w KNŻ, skoro Litza w każdej chwili może zostać papieżem (mamony). Teraz to przynajmniej sprawa jest jasna. Można się zająć Kultem
wyłącznie. Tak sobie myślę, zawsze czegoś szkoda, ale jak ten zespół wyglądał w 2014 - trasa w styczniu, a potem nic, to lepiej by to skończyć, bo to nienaturalne. Mi jakoś tego nie żal. Żal mi raczej chłopaków, Burza ma słuszne pretensje, a LItza jest wzorcowym przykładem katolika,taki hipokryta ze skrzydełkami. I chuj, mam to gdzieś. Niech Kult nam żyje sto lat. Tu bym się przejął.

P.S. Zatem się nie przejmujcie :). Głowy do góry :).
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez canalos » 8 lis 2014, o 00:29

donkey napisał(a):
canalos napisał(a):
artek napisał(a):no cóż, ostatnia płyta mocno bez szału, zarówno tekstowo jak i muzycznie, wszystko dalekie od dawnego zajebistego Kaenżetu

jak to kiedyś powiedział Titus o Arce Noego (papież jeszcze żył wtedy) - Litza wiedział jak się wstrzelić w koniunkturę
co do Lux - niech tam sobie chłopak robi tą swoją kapelę dla licealistów i inne festy
jak to miało być kosztem KNŻ to bez łaski, wiadomo gdzie był położony punkt ciężkości

nie ma tego złego, może Kazo teraz bardziej zaangażuje się w KULT


a to niby teraz się nie angażuje?

Info o końcu mega chujowe


Angażuje, tylko raczej po co miałby (hipotetycznie) się angażować w KNŻ, skoro Litza w każdej chwili może zostać papieżem (mamony). Teraz to przynajmniej sprawa jest jasna. Można się zająć Kultem
wyłącznie. Tak sobie myślę, zawsze czegoś szkoda, ale jak ten zespół wyglądał w 2014 - trasa w styczniu, a potem nic, to lepiej by to skończyć, bo to nienaturalne. Mi jakoś tego nie żal. Żal mi raczej chłopaków, Burza ma słuszne pretensje, a LItza jest wzorcowym przykładem katolika,taki hipokryta ze skrzydełkami. I chuj, mam to gdzieś. Niech Kult nam żyje sto lat. Tu bym się przejął.

P.S. Zatem się nie przejmujcie :). Głowy do góry :).


Nie kumam tej jazdy po Litzy. Facet ma prawo do własnych wyborów. Grał był super przestał jest be. A tak naprawdę decyzję o końcu podjął Kazik. Jakby miał ciśnienie to by coś wymyślił, widocznie nie czuje potrzeby ciągnięcia tego projektu, pewnie też dlatego że Litza go tam dość mocno odciążał od liderowania a na horyzoncie nikogo takiego nie widzi.
Mądry głupiemu ustępuje... i dlatego ten świat tak wygląda.
Avatar użytkownika
 
Posty: 93
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 08:32

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez donkey » 8 lis 2014, o 00:35

canalos napisał(a):
Nie kumam tej jazdy po Litzy. Facet ma prawo do własnych wyborów. Grał był super przestał jest be. A tak naprawdę decyzję o końcu podjął Kazik. Jakby miał ciśnienie to by coś wymyślił, widocznie nie czuje potrzeby ciągnięcia tego projektu, pewnie też dlatego że Litza go tam dość mocno odciążał od liderowania a na horyzoncie nikogo takiego nie widzi.


Bez przesady, nie jeżdzę po nim, inni raczej też nie, to raczej stwierdzenie faktów jakiś tam. Burza też "pojechał". Dla mnie Lizta nigdy nie był super. W szczególności, jak grał, ale grał dobrze, więc nie rozumiem Twoich "pretensji". Tutaj raczej chodzi o to, że "zrobił w konia chłopaków" i jak pisałem ich mi żal.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez emii » 8 lis 2014, o 01:10

donkey napisał(a):Angażuje, tylko raczej po co miałby (hipotetycznie) się angażować w KNŻ, skoro Litza w każdej chwili może zostać papieżem (mamony). Teraz to przynajmniej sprawa jest jasna. Można się zająć Kultem
wyłącznie. Tak sobie myślę, zawsze czegoś szkoda, ale jak ten zespół wyglądał w 2014 - trasa w styczniu, a potem nic, to lepiej by to skończyć, bo to nienaturalne. Mi jakoś tego nie żal. Żal mi raczej chłopaków, Burza ma słuszne pretensje, a LItza jest wzorcowym przykładem katolika,taki hipokryta ze skrzydełkami. I chuj, mam to gdzieś. Niech Kult nam żyje sto lat. Tu bym się przejął.

P.S. Zatem się nie przejmujcie :). Głowy do góry :).

Tylko, że kawałki KnŻ na koncercie są tak zajebiste, że łzy mam w oczach jak sobie pomyślę, że już nie będą grali. Litza zachował się niefajnie, powinni go olać i wziąć kogoś innego, uważam, że zespół by na tym nie stracił.
 
Posty: 40
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 12:18

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez donkey » 8 lis 2014, o 01:25

emii napisał(a):
donkey napisał(a):Angażuje, tylko raczej po co miałby (hipotetycznie) się angażować w KNŻ, skoro Litza w każdej chwili może zostać papieżem (mamony). Teraz to przynajmniej sprawa jest jasna. Można się zająć Kultem
wyłącznie. Tak sobie myślę, zawsze czegoś szkoda, ale jak ten zespół wyglądał w 2014 - trasa w styczniu, a potem nic, to lepiej by to skończyć, bo to nienaturalne. Mi jakoś tego nie żal. Żal mi raczej chłopaków, Burza ma słuszne pretensje, a LItza jest wzorcowym przykładem katolika,taki hipokryta ze skrzydełkami. I chuj, mam to gdzieś. Niech Kult nam żyje sto lat. Tu bym się przejął.

P.S. Zatem się nie przejmujcie :). Głowy do góry :).

Tylko, że kawałki KnŻ na koncercie są tak zajebiste, że łzy mam w oczach jak sobie pomyślę, że już nie będą grali. Litza zachował się niefajnie, powinni go olać i wziąć kogoś innego, uważam, że zespół by na tym nie stracił.


Tylko nie ma kogo za bardzo. Ja sobie żartowałęm z Bananem. TYa sytuacja raczej jest niemożliwa, ale on świetnie grał na gotarze i tam by sobie poradził bez problemu. Z drugiej strony, takie moje przemyślenia, że rozstanie Banana z KUltem nyło w wielkich emocjach (ja wtedy też tak reagowałem), a tutaj jak to wygląda, więc uważam, że nie powinno się mieć pretensji do Banana (mówię o Kaziku), a do Lizty mieć. Z trzeciej strony, to tylko marzenie ściętej głowy ny Banan sobie zagrał w KNŻ. Niestety.
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez artek » 8 lis 2014, o 09:38

a ja bym widział na gitarze Wojtka Jabłońskiego
młody, zdolny gitarzysta, wniósł by wiele pozytywnej energii
no chyba, że jeszcze można rozważyć Janka Grudzińskiego :mrgreen:
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Koniec KaeNŻetu

Postprzez sevs » 8 lis 2014, o 09:54

żadne zaskoczenie
dawno powinni go wykopać z kapeli a nie czekać aż ich oleje
Avatar użytkownika
 
Posty: 180
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:27

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 291 gości

cron