Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez Artek Miszcz » 9 lis 2017, o 00:11

Dziś zakupiona w rybnickim empiku :)
Jedno pytanie - dlaczego nie ma tu Banana?!!! Sorry, ale przy "Melassie" , a przy "Melodiach Kurta Weilla i coś ponadto" szczególnie, był bardzo ważną postacią, więc dlaczego go tu nie ma ? Obrażony na Kazika na amen? Czy po prostu autor nie zaprosił go do rozmowy? Tego kompletnie nie pojmuję.
 
Posty: 106
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 18:51
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez polake » 9 lis 2017, o 10:06

Zapytałem Kosmos Kosmos i Empik ma wyłączność na Białą Księgę Kazika na dwa tygodnie od premiery, czyli do ok. 22.11. Po tym terminie książka powinna zacząć pojawiać się również w innych księgarniach.

Jeśli faktycznie Banan nie pojawia się w Białej Księdze Kazika to słabo :/
polake.art.pl wywiady z Januszem Zdunkiem: nr1 nr2
Obrazek
Stoję goły pod prysznicem, wkoło wszędzie goło
pod prysznicem z kolegami i jest mi wesoło!
Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:37

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez artek » 9 lis 2017, o 17:48

polake napisał(a):Jeśli faktycznie Banan nie pojawia się w Białej Księdze Kazika to słabo :/




Banan ma być w drugim wydaniu
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez sumkinda » 15 lis 2017, o 23:27

Kto odpowiedz zna satysfakcję ma...
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez Łukasz_eM » 16 lis 2017, o 15:15

Ktoś posiada już Białą księgę KAZIKA ?
Napiszcie coś na temat krążka dołączonego do książki...
Te tytuły i poligrafia cd od razu nasunęły skojarzenia, rok 2005 (Los się musi odmienić) mylę się ? : )
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez uve » 16 lis 2017, o 16:42

Łukasz_eM napisał(a):Ktoś posiada już Białą księgę KAZIKA ?
Napiszcie coś na temat krążka dołączonego do książki...
Te tytuły i poligrafia cd od razu nasunęły skojarzenia, rok 2005 (Los się musi odmienić) mylę się ? : )


Jeszcze nie słuchałem, ale na wstępie do książki napisane jest, że pochodzą głównie z okresu pracy nad "Los się musi odmienić".

P.S.
Jakbyś mógł mi napisać w wiadomości prywatnej jakis namiar na siebie. Miałbym do Ciebie sprawę, a ja coś nie mogę wysyłać wiadomości ;)
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez Łukasz_eM » 16 lis 2017, o 19:07

Dzięki za odpowiedź.
Wysłałem adres mailowy na PW
 
Posty: 448
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:48

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez Dev » 17 lis 2017, o 21:55

Ksiazke mam, plyte przesluchalem. Niektore kawalki bardzo fajne z przeroznych typow - rock, reggae i Kazikowe "bawienie na fazie". Na pewno z tej plyty jestem bardziej zadowolony niz z ostatniej koncertowki Kultu ;)
 
Posty: 178
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez sumkinda » 20 lis 2017, o 22:17

Synek Jerzy brzmi jak wczesna wersja
TWOJE SLOWO SŁOWO JEST PRAWDA
Mariusz - taki knz
Reszta to chyba odrzuty z losu...
:-:

Łukasz_eM napisał(a):Ktoś posiada już Białą księgę KAZIKA ?
Napiszcie coś na temat krążka dołączonego do książki...
Te tytuły i poligrafia cd od razu nasunęły skojarzenia, rok 2005 (Los się musi odmienić) mylę się ? : )
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez sumkinda » 20 lis 2017, o 22:24

Makiks
Pamiętam powstanie warszawskie, bo powstałem po imprezie we Warszawie właśnie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 123
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 15:08
Lokalizacja: Piła, Warszawa, Ełk

Re: Biała Księga Kazik - czy wyjdzie?

Postprzez jarekg » 4 gru 2017, o 19:57

 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości