Zegarek

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Zegarek

Postprzez Miru » 7 lis 2018, o 22:28

Witajcie dobre ludziska :D ,
podczas sobotniego koncertu w Katowicach, podczas tańców na płycie, zerwał mi się z ręki zegarek. Już myślałem, że po nim, a tu niespodzianka... Zegarek ktoś znalazł i oddał go ochronie, a ta przekazała go mnie. Chcę bardzo serdecznie podziękować uczciwej(emu) Znalazczyni/Znalazcy. Zawsze wiedziałem, że na Kulcie można spotkać KULTuralne i bratnie dusze.
Zegarek działa, oczywiście zerwała się bransoleta, ale szkiełko nie jest bardzo porysowane. Jeszcze raz wielkie DZIĘKI za moją zgubę. Miałem napisać, że czeka nagroda, ale jak tu zidentyfikować znalazcę?
Pozdrawiam
Miru
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lis 2018, o 22:39

Re: Zegarek

Postprzez Thorgal » 9 lis 2018, o 03:23

To ten sam co na Domie Wschodzącego Slonca? Ty go wygrales?
mój blog: pbartosik.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 366
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 11:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zegarek

Postprzez Miru » 13 lis 2018, o 21:35

"... Piosenka smutna bardzo, wielce o Elce ... Dom Wschodzącego Słońca! Brawo, trafna odpowiedź, wygrywa pan zegarek" Uśmiechnąłem się, ale nie było mnie na tamtym koncercie i to nie ten zegarek :D :lol:
Pozdrawiam
Miru
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lis 2018, o 22:39

Re: Zegarek

Postprzez kroy » 18 lis 2018, o 11:40

Zgłaszam propozycje zmiany nicka z Miru na lost&found :D
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Zegarek

Postprzez Miru » 20 lis 2018, o 19:58

Cześć kroy,
po kilku alkoholowych spacerach miałem już ksywę: Zaginiony w akcji, ale zostanę przy swoim: Miru.

Pozdrawiam
Miru :D
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lis 2018, o 22:39

Re: Zegarek

Postprzez nowy » 18 sty 2019, o 22:48

kroy napisał(a):Zgłaszam propozycje zmiany nicka z Miru na lost&found :D

czlowieku, nie wywoluj zlych demonow z czelusci internetu...
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 22:23


Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 203 gości