Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez artek » 1 wrz 2019, o 10:15

miki2000 napisał(a):Dziś w Płocku brak "Po co wolność" oraz wszystkich kontrowersyjnych wizualizacji
Poza tym fantastyczny koncert, ciekawy set bez pewnych pewniaków. Ale to już kwestia na inny wątek...



to dobrze, czy źle z Pcw i wizualizacjami?

Piloci, Inżynierowie - niepewne pewniaki?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez miki2000 » 1 wrz 2019, o 10:59

artek napisał(a):
miki2000 napisał(a):Dziś w Płocku brak "Po co wolność" oraz wszystkich kontrowersyjnych wizualizacji
Poza tym fantastyczny koncert, ciekawy set bez pewnych pewniaków. Ale to już kwestia na inny wątek...



to dobrze, czy źle z Pcw i wizualizacjami?

Piloci, Inżynierowie - niepewne pewniaki?


Czy dobrze czy źle, to niech oceni każdy sam.
A z piosenek regularnie w ostatnim czasie wykonywanych i raczej spodziewanych na takich "festiwalowych" krótkich koncertach to poza Wolnością zabrakło Parady Wspomnień, Wódki czy granej w tym roku praktycznie wszędzie Rady Żydów
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 sie 2015, o 08:45

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez artek » 1 wrz 2019, o 11:17

miki2000 napisał(a):
artek napisał(a):
miki2000 napisał(a):Dziś w Płocku brak "Po co wolność" oraz wszystkich kontrowersyjnych wizualizacji
Poza tym fantastyczny koncert, ciekawy set bez pewnych pewniaków. Ale to już kwestia na inny wątek...



to dobrze, czy źle z Pcw i wizualizacjami?

Piloci, Inżynierowie - niepewne pewniaki?


Czy dobrze czy źle, to niech oceni każdy sam.
A z piosenek regularnie w ostatnim czasie wykonywanych i raczej spodziewanych na takich "festiwalowych" krótkich koncertach to poza Wolnością zabrakło Parady Wspomnień, Wódki czy granej w tym roku praktycznie wszędzie Rady Żydów



skoro nie zagrali, nie było wizualizacji...
BRŻ nie grana? to chyba prawda czasu, bo na setliście była...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez artek » 1 wrz 2019, o 11:36

slaw napisał(a):
artek napisał(a):
Obejrzyjcie sobie oficjalne filmy, jedna osoba śpiewa a wokół kilka nieśmiało pląsa.
Rozmawiałem z kilkoma osobami, które były w różnych miejscach koncertu, podobne spostrzeżenia.
Koncert darmowy, jak dni miasta. Są prawdziwi fani a większość przypadkowa.



artek - widzę Cię czasem na koncercie i kurczę, nie pląszasz :( czyli co, nie jesteś prawdziwym fanem tylko widzem dni miasta, czy jak? I jak jest z tym disko polo, bo nadal czekam na wyjaśnienie tej kwestii.


przy najbliższym koncercie, zapraszam do wspólnego pląsania

skoro powszechnie obowiązująca ma być gloryfikacja wszystkiego co z Jurasem związane, to i publika w to się wpisuje

On był samotny, jej było źle
Gdzieś w internecie poznali się
On się zakochał ze samych zdjęć
Bo tam rusałka, dziewczę na pięć
Szczęka mu spadła aż pod sam stół
Dał jej komentarz dziesięć i pół
A kiedy w końcu spotkali się
On jej nie poznał dlatego, że...
Rapapara, rapapara miała ryja jak kopara
Rapapara, rapapara miała ryja jak kopara
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez Horst Uhlke » 3 wrz 2019, o 02:52

gad napisał(a):Okej, podawałem przykłady, próbowałem jak mogłem wskazać czym się ta obecna propaganda TVP wyróżnia na tle poprzednich (łącznie z wskazaniem "twardych" danych - czasu antenowego dla polityków z obozu rządzącego), ale poddaje się - jeśli naprawdę nie widzisz różnicy, to sądzę, że żaden kolejny mój przykład Cię do niczego nie przekona.

Przecież pisałem o tej różnicy – jest bardziej drewniana/dosłowna, co nie zmienia faktu, że wcześniej również uprawiano propagandę, niemniej w sposób bardziej wyrafinowany. To mogło powodować, że dla niektórych nie była aż tak rażąca.

gad napisał(a):No a te dresy, karki i różne zakapiory są spod jakiego znaku? Na tych kontrmanifestacjach to oni krzyczą teksty wyjęte z "Manifestu partii komunistycznej" Marksa, czy raczej o tym kto będzie wisiał zamiast liści oraz że Polska ma być narodowa? Proszę, no nie udawajmy, że te tępe mordy to jest jakiś zlepek różnych poglądów i kultur - oni wszyscy mają bardzo zbieżne przekonania i są one najbliższe tym narodowym, których odpowiednikiem na skalę Europejską były te faszyzujące.
Prowokacja, lubię to słowo. Czy marsz na 11 listopada to prowokacja? Czy jakiekolwiek legalne manifestacje to prowokacje? I jak jakaś manifestacja nie może przejść przez miasto, bo Sebastiany wyklęte stwierdzają, że jakaś część tego miasta jest ich na własność to przepraszam bardzo, ale to właśnie świadczy o istnieniu w naszym kraju nietolerancji. Niedawno Gazeta Polska dodawała te wlepki o strefach wolnych od LGBT. Dopóki w naszym kraju istnieją takie zachowania, dopóty możemy śmiało mówić, że istnieje tu nietolerancja.

On są przede wszystkim spod swojego znaku „mojego terenu” – mają w d… zarówno manifesty Marksa, Lenina, jak i Hitlera. Nie mają pojęcia kto to był Dmowski, Piłsudski, a swastyka może dla nioch znaczyć „bij Żyda” lub „bij pedała”. Agresją będą reagować na wszelkich różowych, zielonych, tęczowych etc. Ten objazdowy teatr pn. manifestacja na rzecz LGBT uznali za prowokację i wpieprzanie się na ich teren i dali temu wyraz, zresztą tym pierwszym w zasadzie o to chodziło – więc w zasadzie obie grupy osiągnęły cel … ot i cała ideologia.

gad napisał(a):Oczywiście, że kojarzą. Komunizm sowiecki był zbrodniczym ustrojem, co do tego nikt nie ma wątpliwości. Dajmy na to, że jednym elementem łączącym komunizm sowiecki i nazizm były prześladowania homoseksualistów. Ludzie którzy bili uczestników parady w Białymstoku skandowali też hasła, że Polska ma być narodowa, w sposób naturalny zbliża ich to do narodowych socjalistów, a nie komunistów (dodatkowo padały hasła o tych liściach, co ma jednoznaczny wydźwięk anty komunistyczny), stąd nazywam ich nazistami, a nie komunistami.

Uwaga jw. Oni o tych wszystkich ideologiach mają takie pojęcie jak ja o gramatyce języka japońskiego. Czerwoni i komuna to symbol wpieprzania się na ich teren, tęczowi też próbują siłą narzucić poglądy, poprzez prowokacje – oni lubią zadymy i chętnie zareagują na takie prowokacje.
Co do naklejek - co w nich złego? To jest sprzeciw wobec pewnej ideologii ... to wolny kraj i można nie zgadzać się z jakimś zespołem poglądów, zwłaszcza jeśli propagowanie opiera się na prowokacji i konfrontacji, uderzaniu w różne tradycje i uczucia religijne. Nie bardzo rozumiem alergię na te naklejki i całą tą histerię, która notabene spowodowała że rozeszły się jak świrze bułki. Przy okazji mieliśmy do czynienia z próbą cenzury prewencyjnej przez ludzi, którzy chełpią się sztandarami wolności

gad napisał(a):Ojoj, ale co ma pan bez ręki do homoseksualisty? Zresztą, mimo absurdu tego porównania spróbuję wziąć w tym udział. Więc jeśli pan bez ręki chce sobie skakać o tyczce to jest jego sprawa i niech sobie skacze, jeśli ma na to ochotę. W tym przykładzie trzeba by jednak dodać, że wszyscy ludzie w państwie którzy mają obie ręce mogą bezkarnie wejść sobie na stadion i poćwiczyć, a pan bez ręki ma zakaz wchodzenia na murawę.
W związkach kazirodczych występuje zwiększone ryzyko wystąpienia u potomstwa wad wrodzonych. Stąd zakaz takich małżeństw. W przypadku homoseksualizmu takie ryzyko nie występuje. Więc czemu nie?


W tym porównaniu nie ma żadnego absurdu – małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety, co do zasady ukierunkowany na posiadanie dzieci (vide: rota przysięgi małżeńskiej). Komu to nie pasuje, nie musi w to wchodzić.A co do brata i siostry – nie muszą wcale mieć potomstwa, mogą też adoptować i … dostaną odmowę. Jakoś to nikogo nie razi .

gad napisał(a):Tak jak już pisałem wcześniej dyskryminacją jest to, że nie mogą zawierać małżeństw, dyskryminacją jest to, że nie mogą adoptować dzieci. To są fakty, więc, nie rozumiem skąd słowo "rzekoma" się wciąż pojawia?


Nie mogą, bo nie spełniają podstawowego kryterium jw., podobnie jak np. trójkąty, czworokąty, rodzeństwo i inne. Idąc tą logiką dyskryminujemy tych ludzi (kochających się zapewne).

gad napisał(a):
Uff... To miło ze strony tych osób. A tak a propos, to o ile mi wiadomo to seks w miejscach publicznych jest zakazany w naszym kraju, więc jak spotkasz parę homoseksualną na ulicy uprawiającą seks, to dzwoń na policje! Przez spółkujących facetów możesz mieć też na myśli, np. całujących się na ulicy? To wtedy rada - odwróć wzrok, nie patrz w ich stronę, bo to jest Twój problem, a nie ich. Tak szczerze mówiąć to ja nie przepadam za widokiem liżących się par hetero na ulicach, ale do głowy mi nie przyszło, żeby próbować wymusić na nich w jakikolwiek sposób, żeby całowali się tylko u siebie w domu.


Tutaj to już manipulujesz – pisałem o czymś zupełnie innym. To właśnie piewcy LGBT twierdzą, że moja tendencja do zrzygania się na widok spółkujących pederastów może przełożyć się na zamiar ich prześladowania.
Notabene mam gdzieś jedne i drugie pary mizdrzące się na ulicy, niemniej jak dotąd nie widziałem parad hetero- z kolorowymi piórkami w d… .


gad napisał(a):A ja znam kilku co uważają że jednak więcej dobrego niż złego, więc jest remis.


No nie do końca – to jest trochę tak jak z feministkami, które twierdzą że reprezentują prawa kobiet a lwia większość kobiet głosuje na mężczyzn i ma krytyczny stosunek do parytetów (to są twarde statystyki).
Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 23:04

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez onyx » 13 mar 2020, o 17:06

djadijos napisał(a):testy nagrań wypadły pomyślnie, nagrany bezpośrednio ze strumienia testowo Happysad:

bitrate wideo z ich streama 720p 60fps bitrate ~3340 Kbps w tym już jest audio to 128 kbps AAC, wideo h264 AVC.

Także powinienem nagrać lub ktoś na moje zlecenie stream z koncertu Kultu jeśli będzie. Dla potomnych,jeśli Kult nie wyda tego.

Pętla Happysadu na przykład z łódzkiej Wytwórni jest równo w jeden punkt.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2509
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez djadijos » 29 mar 2020, o 14:56

https://www.youtube.com/watch?v=AvMYoyQpn84

W materiale m.in. Parada wspomnień Kultu z Pol'and'Rock.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez artek » 29 mar 2020, o 20:46

djadijos napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=AvMYoyQpn84

W materiale m.in. Parada wspomnień Kultu z Pol'and'Rock.



żeby nie marnować czasu: 2.40 - 6.30
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez Jaaasiek » 31 mar 2020, o 08:22

artek napisał(a):
djadijos napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=AvMYoyQpn84

W materiale m.in. Parada wspomnień Kultu z Pol'and'Rock.



żeby nie marnować czasu: 2.40 - 6.30

Polecam nie słuchać Artka i obejrzeć cały, nic nie jest tam marnowaniem czasu :)

Wczoraj doszły dwie piękne perełki do składu 2020 - Rise Of The Northstar oraz Fiddler's Green. Jeśli się odbędzie, to będzie przezacnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez djadijos » 4 sie 2020, o 14:43

Właśnie minął rok od tego wydarzenia...
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez jarekg » 4 sie 2020, o 15:57

Wiadomo kiedy ten koncert się ukaże? I czy w ogóle?
 
Posty: 313
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 10:52

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez djadijos » 4 sie 2020, o 18:25

Po wakacjach będzie znana data dokładna. Wstępnie wrzesień październik było.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Pol'and'Rock Festival 2019 - KULT

Postprzez SafeMan » 4 sie 2020, o 22:37

Owsiak wspominał na tegorocznym Pol'and'Rocku że Kult jakoś na jesień ma wyjść.
Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:59

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości