Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Krzysieq » 16 gru 2019, o 14:35

Thorgal napisał(a):
PS. Co sie dzieje z Leequsem? SP Records torturuje go w wiezieniu w Meksyku?

Przemkiem sobie gęby nie wycieraj.
Jako jedyna osoba tamtego dramatu (a byli jeszcze Kazik Staszewski, Piotr Wieteska oraz Karolina (też)Staszewska) zachował się honorowo.
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez djadijos » 16 gru 2019, o 15:24

artek napisał(a):
djadijos napisał(a):Jakaś część na pewno pójdzie. Wystarczy że projekcja będzie tylko w jednym dniu to zwrócą się koszty i będzie zysk. Ciężko będzie jednak zarobić na np tygodniowej projekcji, bo to generuje koszty.



w jakim ty wymiarze żyjesz...


Biznesowym. Dlatego właśnie np. taki Tede potrafi monetyzować nagrania koncertowe w różny sposób, natomiast inni tylko narzekają i stoją w miejscu. Tak samo wrzucił po jakimś czasie koncert na Tidal jako streaming w gorszej jakości niż DVD. Ale wiele osób tym zachęcił do kupna DVD i tym samym zarobił na DVD oraz na licencji dla Tidal.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Milan » 16 gru 2019, o 15:50

Krzysieq napisał(a):
Thorgal napisał(a):
PS. Co sie dzieje z Leequsem? SP Records torturuje go w wiezieniu w Meksyku?

Przemkiem sobie gęby nie wycieraj.
Jako jedyna osoba tamtego dramatu (a byli jeszcze Kazik Staszewski, Piotr Wieteska oraz Karolina (też)Staszewska) zachował się honorowo.

Karolina (też)Staszewska) też brała w tym udział ?
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 16 gru 2019, o 16:16

djadijos napisał(a):
artek napisał(a):
djadijos napisał(a):Jakaś część na pewno pójdzie. Wystarczy że projekcja będzie tylko w jednym dniu to zwrócą się koszty i będzie zysk. Ciężko będzie jednak zarobić na np tygodniowej projekcji, bo to generuje koszty.



w jakim ty wymiarze żyjesz...


Biznesowym. Dlatego właśnie np. taki Tede potrafi monetyzować nagrania koncertowe w różny sposób, natomiast inni tylko narzekają i stoją w miejscu. Tak samo wrzucił po jakimś czasie koncert na Tidal jako streaming w gorszej jakości niż DVD. Ale wiele osób tym zachęcił do kupna DVD i tym samym zarobił na DVD oraz na licencji dla Tidal.



to wal do Kazika, wyrzuć Pietrzaka i Wieteskę, bo to nie tak wszystko...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Krzysieq » 16 gru 2019, o 16:40

Milan napisał(a):
Krzysieq napisał(a):
Thorgal napisał(a):
PS. Co sie dzieje z Leequsem? SP Records torturuje go w wiezieniu w Meksyku?

Przemkiem sobie gęby nie wycieraj.
Jako jedyna osoba tamtego dramatu (a byli jeszcze Kazik Staszewski, Piotr Wieteska oraz Karolina (też)Staszewska) zachował się honorowo.

Karolina (też)Staszewska) też brała w tym udział ?

Może nie bezpośrednio, ale też była zamieszana (chciała dostępu do FB profilu staszewski.art.pl).
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 16 gru 2019, o 18:52

Krzysieq napisał(a):
Milan napisał(a):Karolina (też)Staszewska) też brała w tym udział ?

Może nie bezpośrednio, ale też była zamieszana (chciała dostępu do FB profilu staszewski.art.pl).


Raczej po prostu do strony staszewski. art. pl
Na FB tego profilu nie było.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Krzysieq » 16 gru 2019, o 20:27

artek napisał(a):
Krzysieq napisał(a):
Milan napisał(a):Karolina (też)Staszewska) też brała w tym udział ?

Może nie bezpośrednio, ale też była zamieszana (chciała dostępu do FB profilu staszewski.art.pl).


Raczej po prostu do strony staszewski. art. pl
Na FB tego profilu nie było.

Raczej, czy na pewno? Lubisz zabierać głos w sprawach, o których nie masz za dużo wiedzy. Ale wszędzie widzę Twoje posty, Wyrocznio.

http://staszewski.art.pl/index2.html
Kaliber 44 - Księga Tajemnicza. Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 20:39
Lokalizacja: Brzeg/Toruń

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 16 gru 2019, o 20:40

Krzysieq napisał(a):
Raczej po prostu do strony staszewski. art. pl
Na FB tego profilu nie było.

Raczej, czy na pewno? Lubisz zabierać głos w sprawach, o których nie masz za dużo wiedzy. Ale wszędzie widzę Twoje posty, Wyrocznio.

http://staszewski.art.pl/index2.html[/quote]


Sorry, nie znałem staszewski.art.pl na FB. Stąd mój "błąd".
Dzięki, że zrobiłeś notę bibliograficzną.
Dobrze poczytać mądrzejszych.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez djadijos » 16 gru 2019, o 20:50

artek napisał(a):to wal do Kazika, wyrzuć Pietrzaka i Wieteskę, bo to nie tak wszystko...


A może po prostu daje fajne pomysły jak można zadowolić fanów i przy okazji zwiększyć zysk, który można przeznaczyć np na właśnie Blu-ray, popierając to przykładami??
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez gad » 17 gru 2019, o 18:43

djadijos napisał(a):
artek napisał(a):w jakim ty wymiarze żyjesz...

Biznesowym.

:lol:
Ja nie wierzę. Robisz to specjalnie, prawda? Po prostu nie mogę uwierzyć, że Ty tak z tym wszystkim jesteś na serio.
djadijos napisał(a):A może po prostu daje fajne pomysły (...)?

Nie dajesz fajnych pomysłów. Dajesz pomysły z przysłowiowej dupy. Gdzieś coś usłyszałeś, coś przełożyłeś na chłopski rozum. To są właśnie Twoje pomysły. Jedyny pomysł, który miałeś dobry, to ten bootleg (swoją drogą mocno mnie to zaskoczyło, że w końcu masz jakiś realny dobry plan), ale zająłeś się nim bez żadnego zastanowienia.

Nie życzę Ci źle, rozumiem, że młodość rządzi się swoimi prawami i jest to pewne wytłumaczenie Twoich działań. Wiem, że do Ciebie to nie dotrze, ale Twoje teksty o tym, że żyjesz w wymiarze biznesowym są kurwa śmieszne.
Zawyły chamy:
- Bij gejów, mścij braci!
A tak wyje cham, gdy rozum traci.
 
Posty: 184
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 17 gru 2019, o 19:42

gad napisał(a):
djadijos napisał(a):
artek napisał(a):w jakim ty wymiarze żyjesz...

Biznesowym.

:lol:
Ja nie wierzę. Robisz to specjalnie, prawda? Po prostu nie mogę uwierzyć, że Ty tak z tym wszystkim jesteś na serio.
djadijos napisał(a):A może po prostu daje fajne pomysły (...)?

Nie dajesz fajnych pomysłów. Dajesz pomysły z przysłowiowej dupy. Gdzieś coś usłyszałeś, coś przełożyłeś na chłopski rozum. To są właśnie Twoje pomysły. Jedyny pomysł, który miałeś dobry, to ten bootleg (swoją drogą mocno mnie to zaskoczyło, że w końcu masz jakiś realny dobry plan), ale zająłeś się nim bez żadnego zastanowienia.

Nie życzę Ci źle, rozumiem, że młodość rządzi się swoimi prawami i jest to pewne wytłumaczenie Twoich działań. Wiem, że do Ciebie to nie dotrze, ale Twoje teksty o tym, że żyjesz w wymiarze biznesowym są kurwa śmieszne.


Ja to do niego już nie mam siły... Robi dla fanów... a oni tylko na to czekają...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez djadijos » 17 gru 2019, o 21:52

gad napisał(a):
djadijos napisał(a):
artek napisał(a):w jakim ty wymiarze żyjesz...

Biznesowym.

:lol:
Ja nie wierzę. Robisz to specjalnie, prawda? Po prostu nie mogę uwierzyć, że Ty tak z tym wszystkim jesteś na serio.
djadijos napisał(a):A może po prostu daje fajne pomysły (...)?

Nie dajesz fajnych pomysłów. Dajesz pomysły z przysłowiowej dupy. Gdzieś coś usłyszałeś, coś przełożyłeś na chłopski rozum. To są właśnie Twoje pomysły. Jedyny pomysł, który miałeś dobry, to ten bootleg (swoją drogą mocno mnie to zaskoczyło, że w końcu masz jakiś realny dobry plan), ale zająłeś się nim bez żadnego zastanowienia.

Nie życzę Ci źle, rozumiem, że młodość rządzi się swoimi prawami i jest to pewne wytłumaczenie Twoich działań. Wiem, że do Ciebie to nie dotrze, ale Twoje teksty o tym, że żyjesz w wymiarze biznesowym są kurwa śmieszne.


Nie mam zamiaru komentować tak głupich prowokacji, ale rozumiem, że koncerty takich zespołów jak Metallica, Rolling Stones które dużo wcześniej były wydane na DVD a pomimo to puszczane w kinach , to głupi pomysł to pozdrawiam.
Pomysł przy odpowiednim podejściu miałby szansę zysku. Tylko zależy to od podejścia i kilku innych czynników jak chociażby koszty projekcji w konkretnym dniu w konkretnych kinach.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 17 gru 2019, o 22:41

djadijos napisał(a): (...)

Nie mam zamiaru komentować tak głupich prowokacji, ale rozumiem, że koncerty takich zespołów jak Metallica, Rolling Stones które dużo wcześniej były wydane na DVD a pomimo to puszczane w kinach , to głupi pomysł to pozdrawiam.
Pomysł przy odpowiednim podejściu miałby szansę zysku. Tylko zależy to od podejścia i kilku innych czynników jak chociażby koszty projekcji w konkretnym dniu w konkretnych kinach.



możesz przedstawić taką symulację/kalkulację?
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez uve » 17 gru 2019, o 23:40

djadijos napisał(a):
Nie mam zamiaru komentować tak głupich prowokacji, ale rozumiem, że koncerty takich zespołów jak Metallica, Rolling Stones które dużo wcześniej były wydane na DVD a pomimo to puszczane w kinach , to głupi pomysł to pozdrawiam.
Pomysł przy odpowiednim podejściu miałby szansę zysku. Tylko zależy to od podejścia i kilku innych czynników jak chociażby koszty projekcji w konkretnym dniu w konkretnych kinach.


Możesz powiedzieć przede wszystkim po co?
Nie lepiej jest ruszyć się samemu na koncert i posłuchać na żywo muzyki tak wielbionego i ukochanego zespołu?

Byłem na Woodstocku i szczerze koncert mnie nie porwał. Ot, jeden z kolejnych Kultu. Może dlatego, że miałem zbyt duże wyobrażenie o tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że to był jeden jedyny koncert Kultu na Woodstocku. Biorąc tym bardziej pod uwagę, że miał miejsce w trakcie trwania 25 edycji. Jeżeli dojdzie do sytuacji wygrania plebiscytu Złotego Bączka mam nadzieję, iż nie zostanie on przyjęty - w sensie możliwości kolejnego koncertu.

Podajesz za przykład Metallice i Rolling Stonesow. Chcesz żeby Kult stał się produktem, maszynką do robienia pieniędzy? Z calym szacunkiem dla dorobku i wkładu w/w zespołów w światową muzykę tak teraz oba zespoły sie prezentują. Wydawanie każdego pierdnięcia jakie zrobią chłopaki to nie jest droga. Może w ogóle niech w 2020 roku zarejestrują każdy koncert z Pomarańczowej i niech wydadzą 16-18 albumów z kazdego miasta, koniecznie na poczwórnych winylach, DVD, Blu Ray, hej hej tu NBA, VHS w jakości 8K, HDMI, mp3, JP2, kasety szpulowe i te takie co można na Kasprzaku też odtworzyć.
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez uve » 17 gru 2019, o 23:52

djadijos napisał(a):
Biznesowym. Dlatego właśnie np. taki Tede potrafi monetyzować nagrania koncertowe w różny sposób, natomiast inni tylko narzekają i stoją w miejscu. Tak samo wrzucił po jakimś czasie koncert na Tidal jako streaming w gorszej jakości niż DVD. Ale wiele osób tym zachęcił do kupna DVD i tym samym zarobił na DVD oraz na licencji dla Tidal.


Przepraszam za posta pod postem ale człowiek mobilnie nie ogarnia tylu cytatów w jedynym.

Możesz mi powiedzieć kto w Kulcie narzeka, że nic nie robią i stoją w miejscu?

Tede, którego szanuję jako artystę, niech sobie idzie swoją drogą i niech wydaje co chce, gdzie chce, kiedy chce, z kim chce i jak chce. Nie ma co go porównywać w tym przypadku.

Wszystko będziemy przeliczać na pieniądze, na możliwy zysk?
To zróbmy kubki, otwieracze do piwa, zapalniczki, kartki świąteczne i inne nikomu niepotrzebne memorabilia Kultowe bo ludzie to z pewnością kupią i będzie zysk. Po co na każdyn kroku mówić o zysku?
Chcemy z zespołu z takim dorobkiem, pozycją i szacunkiem na polskiej scenie zrobić z nich najtańsze kurwy, które chwycą się każdego sposobu i wykorzystana każdej okazji żeby zarobić parę groszy?
 
Posty: 542
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 12:29
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 18 gru 2019, o 00:40

djadijos napisał(a):
Nie mam zamiaru komentować tak głupich prowokacji, ale rozumiem, że koncerty takich zespołów jak Metallica, Rolling Stones które dużo wcześniej były wydane na DVD a pomimo to puszczane w kinach , to głupi pomysł to pozdrawiam.
Pomysł przy odpowiednim podejściu miałby szansę zysku. Tylko zależy to od podejścia i kilku innych czynników jak chociażby koszty projekcji w konkretnym dniu w konkretnych kinach.



To co mnie pchnęło wiele lat temu w stronę Kultu a później kolejnych projektów Kazika, to w dużej mierze koncerty. Jeśli kapela brzmiała na żywo, 100 razy lepiej niż z jakiegokolwiek nagrania, to był to dla mnie wyznacznik jakości i to mi zostało po dzień dzisiejszy. Nie policzę kiedy miałem okazję być raz pierwszy, na żywo, na Kulcie, ale na przestrzeni lat, nie nastąpił żaden spadek formy. Te koncerty są po prostu w skali polskich kapel najlepsze. Pot i krew na scenie są autentyczne i widać, że wszyscy schodzą ze sceny zostawiając dużą część siebie. Kazimierz mówił zawsze, że nie lubi koncertówek. Jak mniemam awersja od płyty Tan. Co prawda wyszły płyty Made in Poland, ale to się ma nijak do koncertów na żywo. Jeśli chodzi o Woodstock, walor jest jeden, dobrze zarejestrowany obraz. Tak na prawdę to ten ogrom ludzi dopiero widać na nagraniach. Muzycznie koncert nic nie wniósł, ubolewam, że nie zostały przygotowane numery z większym zaangażowaniem i doborem, ale ... nie nam decydować. Okazja była, nie do końca wykorzystana. Również uważam, że to powinien być jeden, jedyny występ Kultu na Woodstocku, ever. W taki sposób jest już legendarny i taki powinien pozostać.
Ile razy obejrzałeś MTV Kult? Ja 2 razy...i leży na półce.
Zastanów się jakie są wyniki KULT Filmu, z kin. Poszukaj sobie informacji o frekwencji, pomyśl chwilę i zastanów się, jak to ma miejsce z filmami w kinach po pierwszym weekendzie wyświetlania i może jakoś sobie ułożysz w głowie biznesy...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Jaaasiek » 18 gru 2019, o 08:32

uve napisał(a):
Podajesz za przykład Metallice i Rolling Stonesow. Chcesz żeby Kult stał się produktem, maszynką do robienia pieniędzy? Z calym szacunkiem dla dorobku i wkładu w/w zespołów w światową muzykę tak teraz oba zespoły sie prezentują.


Z całym szacunkiem, ale, pomimo mojego totalnego braku sympatii do obu zespołów, byłem na ich koncertach i uważam, że strasznie się mijasz z faktami. Maszynki do robienia pieniędzy nie wkładają tyle serca w swoje koncerty, ot co. Mają status zespołów kultowych, większością rzeczy pozamuzycznych zajmuje się management. Maszynka do robienia pieniędzy żyłaby z płyt, merchu, występów w programach i z reklam. Tutaj np. panowie z RS pomimo wieku nadal ruszają w dość wymagające trasy, więc SIĘ IM ZWYCZAJNIE CHCE. Panowie z Metallicy grają na każdym koncercie utwór z danego kraju i to śpiewając w lokalnym języku - BO ZWYCZAJNIE SIĘ IM CHCE.

Pomijam ekscesy typu sądzenie się Metallicy z rozmaitymi jednostkami, ponieważ każdy popełnia błędy.

uve napisał(a):Wydawanie każdego pierdnięcia jakie zrobią chłopaki to nie jest droga.


Nie no, pokłony :D Koncert z największą publiką w historii zespołu, całkiem udany zresztą, ale przecież to pierdnięcie jak koncert na Juwenaliach w Rybniku :D Sorry, ale walnąłeś kolego okropnego babola z porównaniem. DeFałDe albo Blu-Ray to w lwiej części obrazek, a wątpię, żeby powtórzyła się szansa tak profesjonalnie zarejestrować materiał z takim tłumem. Na Woodstock/PolandRock zaplecze techniczne pod rejestrację było ogromne. Logistycznie i technicznie jest to raczej nie do zrobienia gdzie indziej stricte pod JEDEN polski zespół (pomimo niezaprzeczalnego statusu Kultu)

Biorąc też pod uwagę, że całkiem realne są Twoje marzenia:
Jeżeli dojdzie do sytuacji wygrania plebiscytu Złotego Bączka mam nadzieję, iż nie zostanie on przyjęty - w sensie możliwości kolejnego koncertu.

to taka okazja może się nie powtórzyć.

Wiadomo - ile ludzi tyle opinii. Dla mnie taka pamiątka byłaby bardzo pożądana :)

Pozdrawiam.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Milan » 18 gru 2019, o 09:16

uve napisał(a):
djadijos napisał(a):
Byłem na Woodstocku i szczerze koncert mnie nie porwał. Ot, jeden z kolejnych Kultu. Może dlatego, że miałem zbyt duże wyobrażenie o tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że to był jeden jedyny koncert Kultu na Woodstocku. Biorąc tym bardziej pod uwagę, że miał miejsce w trakcie trwania 25 edycji. Jeżeli dojdzie do sytuacji wygrania plebiscytu Złotego Bączka mam nadzieję, iż nie zostanie on przyjęty - w sensie możliwości kolejnego koncertu.



Czemu tak bardzo nie chcesz kolejnego koncertu Kultu na Woodstocku ?
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 paź 2018, o 08:45

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 18 gru 2019, o 19:48

djadijos napisał(a):
Biznesowym.

Nie wiem czy ty Jurasowi pomysł interesu życia sprzedałeś z tymi perfumami ale gumek i papieru toaletowego to może nie róbcie... bo jeszcze pachnieć Jurkiem no to ujdzie ale te bardziej intymne sprawy...
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Jaaasiek » 18 gru 2019, o 20:47

artek napisał(a):
djadijos napisał(a):
Biznesowym.

Nie wiem czy ty Jurasowi pomysł interesu życia sprzedałeś z tymi perfumami ale gumek i papieru toaletowego to może nie róbcie... bo jeszcze pachnieć Jurkiem no to ujdzie ale te bardziej intymne sprawy...

Myślałem artek, że Ty jednak inteligentniejszy chłop jesteś i piszesz, wnosząc coś jednocześnie do dyskusji. Natomiast cały ten temat to pokaz mniej lub bardziej elokwentnego hejtu w stronę Owsiaka w Twoim wykonaniu, dodatkowo bez żadnej argumentacji jak powyżej... Zaczynasz przypominać Thorgala. Strasznie Was wszystkich zabolała dupa od tego występu.

Szkoda tylko, że jakoś zespół na tym źle nie wyszedł.
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Jaaasiek » 18 gru 2019, o 20:54

Zamiast "hejtu" miało być "przytyków", mała pomyłka. No i nie w tym temacie co trzeba...
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez artek » 18 gru 2019, o 21:00

Jaaasiek napisał(a):
artek napisał(a):
djadijos napisał(a):
Biznesowym.

Nie wiem czy ty Jurasowi pomysł interesu życia sprzedałeś z tymi perfumami ale gumek i papieru toaletowego to może nie róbcie... bo jeszcze pachnieć Jurkiem no to ujdzie ale te bardziej intymne sprawy...

Myślałem artek, że Ty jednak inteligentniejszy chłop jesteś i piszesz, wnosząc coś jednocześnie do dyskusji. Natomiast cały ten temat to pokaz mniej lub bardziej elokwentnego hejtu w stronę Owsiaka w Twoim wykonaniu, dodatkowo bez żadnej argumentacji jak powyżej... Zaczynasz przypominać Thorgala. Strasznie Was wszystkich zabolała dupa od tego występu.

Szkoda tylko, że jakoś zespół na tym źle nie wyszedł.




https://siemashop.pl/product/perfumy_wosp_music_50ml

Nie bardzo rozumiem dlaczego zespół miał wyjść źle.

Jaaasiek ja wiem, że jesteś tym który kocha Owsiaka bezgranicznie. Elementem tej miłości jest bezrefleksyjne atakowanie tych, którzy mają czelność Owsiaka nie kochać.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1378
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:50

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez djadijos » 18 gru 2019, o 21:36

uve napisał(a):
djadijos napisał(a):
Nie mam zamiaru komentować tak głupich prowokacji, ale rozumiem, że koncerty takich zespołów jak Metallica, Rolling Stones które dużo wcześniej były wydane na DVD a pomimo to puszczane w kinach , to głupi pomysł to pozdrawiam.
Pomysł przy odpowiednim podejściu miałby szansę zysku. Tylko zależy to od podejścia i kilku innych czynników jak chociażby koszty projekcji w konkretnym dniu w konkretnych kinach.


Możesz powiedzieć przede wszystkim po co?
Nie lepiej jest ruszyć się samemu na koncert i posłuchać na żywo muzyki tak wielbionego i ukochanego zespołu?

Byłem na Woodstocku i szczerze koncert mnie nie porwał. Ot, jeden z kolejnych Kultu. Może dlatego, że miałem zbyt duże wyobrażenie o tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że to był jeden jedyny koncert Kultu na Woodstocku. Biorąc tym bardziej pod uwagę, że miał miejsce w trakcie trwania 25 edycji. Jeżeli dojdzie do sytuacji wygrania plebiscytu Złotego Bączka mam nadzieję, iż nie zostanie on przyjęty - w sensie możliwości kolejnego koncertu.

Podajesz za przykład Metallice i Rolling Stonesow. Chcesz żeby Kult stał się produktem, maszynką do robienia pieniędzy? Z calym szacunkiem dla dorobku i wkładu w/w zespołów w światową muzykę tak teraz oba zespoły sie prezentują. Wydawanie każdego pierdnięcia jakie zrobią chłopaki to nie jest droga. Może w ogóle niech w 2020 roku zarejestrują każdy koncert z Pomarańczowej i niech wydadzą 16-18 albumów z kazdego miasta, koniecznie na poczwórnych winylach, DVD, Blu Ray, hej hej tu NBA, VHS w jakości 8K, HDMI, mp3, JP2, kasety szpulowe i te takie co można na Kasprzaku też odtworzyć.

Byłem na niejednym koncercie Kultu i każdy to wyjątkowe przeżycie, jednak fajnie by było by w końcu powstało wydawnictwo wideo z koncertu elektrycznego. Na pamiątkę dla potomnych. A Kino przede wszystkim miało by zebrać kasę na wydanie w czymś lepszym niż DVD czytaj Blu-ray. Dlatego jeden dzień, by to się opłacało.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez djadijos » 18 gru 2019, o 21:42

uve napisał(a):
djadijos napisał(a):
Biznesowym. Dlatego właśnie np. taki Tede potrafi monetyzować nagrania koncertowe w różny sposób, natomiast inni tylko narzekają i stoją w miejscu. Tak samo wrzucił po jakimś czasie koncert na Tidal jako streaming w gorszej jakości niż DVD. Ale wiele osób tym zachęcił do kupna DVD i tym samym zarobił na DVD oraz na licencji dla Tidal.


Przepraszam za posta pod postem ale człowiek mobilnie nie ogarnia tylu cytatów w jedynym.

Możesz mi powiedzieć kto w Kulcie narzeka, że nic nie robią i stoją w miejscu?

Tede, którego szanuję jako artystę, niech sobie idzie swoją drogą i niech wydaje co chce, gdzie chce, kiedy chce, z kim chce i jak chce. Nie ma co go porównywać w tym przypadku.

Wszystko będziemy przeliczać na pieniądze, na możliwy zysk?
To zróbmy kubki, otwieracze do piwa, zapalniczki, kartki świąteczne i inne nikomu niepotrzebne memorabilia Kultowe bo ludzie to z pewnością kupią i będzie zysk. Po co na każdyn kroku mówić o zysku?
Chcemy z zespołu z takim dorobkiem, pozycją i szacunkiem na polskiej scenie zrobić z nich najtańsze kurwy, które chwycą się każdego sposobu i wykorzystana każdej okazji żeby zarobić parę groszy?



Raczej tu chodzi o gadanie,że Blu-ray kosztuje itp Owsiaka.

Dlatego trzeba znajdować nowe metody zarabiania środków. nie kubeczki itp, tylko właśnie dystrybucja muzyki.
 
Posty: 1001
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 01:40
Lokalizacja: 71/76

Re: Kult - Live Pol'and'Rock Festival 2019 2CD+DVD (bootleg)

Postprzez Jaaasiek » 18 gru 2019, o 21:53

artek napisał(a):https://siemashop.pl/product/perfumy_wosp_music_50ml

Nie bardzo rozumiem dlaczego zespół miał wyjść źle.

Jaaasiek ja wiem, że jesteś tym który kocha Owsiaka bezgranicznie. Elementem tej miłości jest bezrefleksyjne atakowanie tych, którzy mają czelność Owsiaka nie kochać.

Nie, nie kocham Owsiaka. To, że dla mnie fakt Przystanku Woodstock i idei WOŚP jest kultowy, nie znaczy, że nie widzę błędów patrona tych wydarzeń. Jest ich wiele, ale, kurwa, czepianie się perfumów? :D Dosrywanie na każdym kroku? Słabe w chuj.

Czemu zespół miał wyjść źle? No właśnie ja też nie rozumiem, ale jatka tutaj u niektórych w komentarzach, jakby Kulci co najmniej stracili połowę popularności przez występ ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
 
Posty: 1702
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości