KONCERTOWY KULT

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

KONCERTOWY KULT

Postprzez Lolek z Kunowa » 15 wrz 2012, o 18:03

Ubłagajmy wydafcę - :shock: by dał nam rozkosz muzyczną w postaci koncertowych nagrań KULTu.

Mało tego, nie tylko nagrania w tym aktualnym składzie. Ale i jakieś archiwa. Tam gdzie Banan w waltornie dmucha, Szczota bębni. I takie tam.
Są na pewno takie nagrania. Są na pewno. Nie wierzę, że nie ma!
Są i już. .

A jeśli wydafca boi się tego marketingowego wyczynu w postaci wydania koncertówek KULTu (i KNŻ) - to niechaj zrobi ...zapisy na takie wydawnictwo, nawet jakieś przedpłaty (?) czy co.

Znajdą się chętni, którzy i on-line wyrażą zainteresowanie i on-line zapłacą - tak by wydafca wiedział, ile takich cudów wydać.
A może być nawet najgorszej jakości pudełko, opakowanie - byle była tam muzyka koncertowa.


Błagajmy, prośmy (a będziemy i prości) o KONCERTOWE NAGRANIA z różnym składem KULTu!

No bo brak koncertowych nagrań KULTu, który potęgą koncertową jest - to :| przykra porażka :cry:



dziękuję, pozDr-
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 08:59

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez kierownik_startu » 15 wrz 2012, o 21:45

no dobra, ale planujesz jakąś zorganizowaną akcję tego proszenia, czy tak każdy na własną ma pisać ?
dawaj, szarpnij tłumy, przedstaw plan działania, się podziała
"I czy tego chcesz, czy o to chodzi
Bym w złości tu przychodził.."
Avatar użytkownika
 
Posty: 62
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:14
Lokalizacja: Wrocław od zawsze poddaje się ostatni

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez efiut » 15 wrz 2012, o 21:55

Lolek z Kunowa napisał(a):A jeśli wydafca boi się tego marketingowego wyczynu w postaci wydania koncertówek KULTu (i KNŻ) - to niechaj zrobi ...zapisy na takie wydawnictwo, nawet jakieś przedpłaty (?) czy co.

Znajdą się chętni, którzy i on-line wyrażą zainteresowanie i on-line zapłacą - tak by wydafca wiedział, ile takich cudów wydać.
A może być nawet najgorszej jakości pudełko, opakowanie - byle była tam muzyka koncertowa.


Błagajmy, prośmy (a będziemy i prości) o KONCERTOWE NAGRANIA z różnym składem KULTu!




Kaliber 44. Księga Tajemnicza: Prolog.
No way.
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez koper » 15 wrz 2012, o 22:16

Jaka desperacja :?
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:56

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez Bullet » 15 wrz 2012, o 22:40

Lolek z Kunowa napisał(a):Ubłagajmy wydafcę - :shock: by dał nam rozkosz muzyczną w postaci koncertowych nagrań KULTu.

Masz już koncertowy Tan. Co Ty chcesz jeszcze?! :P

Lolek z Kunowa napisał(a):Mało tego, nie tylko nagrania w tym aktualnym składzie. Ale i jakieś archiwa. Tam gdzie Banan w waltornie dmucha, Szczota bębni. I takie tam.
Są na pewno takie nagrania. Są na pewno. Nie wierzę, że nie ma!
Są i już. .

Chciałbym w to wierzyć... Pewnie by się i jakieś znalazły (np. Spodek 2008) tylko co z tego skoro nie ma inicjatywy ze strony "wydaffcy"?

Lolek z Kunowa napisał(a):A jeśli wydafca boi się tego marketingowego wyczynu w postaci wydania koncertówek KULTu (i KNŻ) - to niechaj zrobi ...zapisy na takie wydawnictwo, nawet jakieś przedpłaty (?) czy co.

Tak, i okaże się, że chętnych bydzie z 200 czy pińcet osób i SP zacznie przerabiać te nagrania nie śpiąc po nocach. Już to widzę... :D

Lolek z Kunowa napisał(a):Znajdą się chętni, którzy i on-line wyrażą zainteresowanie i on-line zapłacą - tak by wydafca wiedział, ile takich cudów wydać.
A może być nawet najgorszej jakości pudełko, opakowanie - byle była tam muzyka koncertowa.

No teraz to przegiąłeś! Nie byle jakie pudelko tylko takie z nie wylatującymi ząbkami!!! :O

Lolek z Kunowa napisał(a):Błagajmy, prośmy (a będziemy i prości) o KONCERTOWE NAGRANIA z różnym składem KULTu!

Marzenia... <fantazjuje>

Lolek z Kunowa napisał(a):No bo brak koncertowych nagrań KULTu, który potęgą koncertową jest - to :| przykra porażka :cry:

Nie sposób się z tym nie zgodzić...

Narzekam? Być może, ale ten temat już był tyle razy wałkowany, że hoho! Oczywiście nic w tym temacie się nie zmieniło i do dziś zastanawia mnie czemu SP nie pokusiło się o nagranie koncertówki Kultu. Byłby kolejny murowany hicior na potrójnie platynową płytę. A tak potem jest zaskoczenie i ludzie dziwią się, że firma za poważne problemy finansowe. No, a jak ma nie mieć?

Jakieś sensowne rozwiązanie? Cieszyć się chyba tylko z tego co ludzie nagrywają i wrzucają bo robią kawał, było nie było, też trochę ciężkiej i niewdzięcznej roboty. Wiadomo, nie zawsze (a nawet z reguły) nie jest to jakość płytowa, ale zawsze daje to jakąś namiastkę płyty koncertowej. A przede wszystkim jest to pewien zapis z określonego fragmentu czasu, który przecież już nigdy się nie powtórzy. Wartość sentymentalna przecież też jest bezcenna... "Stare czasy, stare dobre czasy, one nigdy już nie wrócą..." :(

Pozdrawiam i popieram Lolka :ugeek:
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez despero » 16 wrz 2012, o 10:33

No to może walmy do SP o tę koncertówkę. Spróbować nie zaszkodzi, a nóż coś się uda wybłagać.
"Produkować broń, to na tym świecie jest pierwszy, najlepszy i największy interes"
 
Posty: 38
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:51

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez dzior » 16 wrz 2012, o 11:01

Z Lat 90tych są dostępne

Róbrege 90 (nagrane przez telewizję)
Jarocin 91 (Występ Kultu)
Jarocin 92 (Występ Kultu)
10 Lat Kultu 1992 (Cały Występ Kultu)
Jarocin 93 (Cały Występ Nagrany)
Energia Sztuki Żarnowiec 1993 (Cały Występ Nagrany)
Odjazdy 1994 (Nagrany przez Tvp 2)
Koncert Promujący płytę Muj Wydafca (Cały Występ Nagrany)
Kult Rock Opole 1994 (Tvp 1)
Koncert 1999 (Transmitowany w internecie cały Dostępny)
wliczmy w to wszystkie nagranie prywatne zarejestrowane przez przyz przyjacieli Kazika,Wydawcę,prywatne telewizje,tvp 1,2,3 krakow/itd z różnych imprez nieemitowanych w telewizji to by z wyszlo dużo koncertów ;)
Przecież
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:44

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez pab_81 » 16 wrz 2012, o 11:59

Z lat ostatnich kojarzę:
transmitowany przez TVP Kultura 2 godz. koncert z Malty 2005 rok
transmitowany przez radiową Trójkę 3 godz. koncert na 25 lecie Kultu
tegoroczne Kultowe przeboje z Opola dostępne do obejrzenia(część co była w tv. bez bisów) na stronie TVP
Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:08

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez 3426 » 16 wrz 2012, o 15:15

Wszystko zależy o Kazika jak on zezwoli to może coś się ukaże ale wiadomo że Kazik nie za bardzo lubi płyt live dlatego niema oprócz Tanu żadnej płyty.
Avatar użytkownika
 
Posty: 52
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:02
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez despero » 16 wrz 2012, o 15:21

dzior napisał(a):Koncert Promujący płytę Muj Wydafca (Cały Występ Nagrany)


Czy ja dobrze kojarzę, że to ten koncert który trwał ponad 4 godziny?
"Produkować broń, to na tym świecie jest pierwszy, najlepszy i największy interes"
 
Posty: 38
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:51

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez dzior » 16 wrz 2012, o 15:23

despero napisał(a):
dzior napisał(a):Koncert Promujący płytę Muj Wydafca (Cały Występ Nagrany)


Czy ja dobrze kojarzę, że to ten koncert który trwał ponad 4 godziny?

Tak to ten legendarny koncert ;)
Przecież
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:44

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez despero » 16 wrz 2012, o 15:28

dzior napisał(a):
despero napisał(a):
dzior napisał(a):Koncert Promujący płytę Muj Wydafca (Cały Występ Nagrany)


Czy ja dobrze kojarzę, że to ten koncert który trwał ponad 4 godziny?

Tak to ten legendarny koncert ;)


To czemu ja go nigdy nie widziałem skoro jest on nagrany?? :shock: Wiecie gdzie go można dorwać??
"Produkować broń, to na tym świecie jest pierwszy, najlepszy i największy interes"
 
Posty: 38
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 15:51

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez dzior » 16 wrz 2012, o 15:35

To czemu ja go nigdy nie widziałem skoro jest on nagrany?? :shock: Wiecie gdzie go można dorwać??

Bo sie kiwi w archiwach telewizyjnych lub prywatnych ;)
Tak samo panie nikt nie widział występu Kultu z Jarocina 91,Energia Sztuki Żarnowiec 1993,Odjazdy 1994,Rock Opole 1994
a też były transmitowane przez TV ;)
Przecież
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Jedyna osoba, której ufam
Jedyna dusza bliska, którą mam
Avatar użytkownika
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:44

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez Lolek z Kunowa » 16 wrz 2012, o 18:00

Przeca sami widzicie - że takowe nagrania są.
Widać, że jest zapotrzebowanie. Piszemy tylko my forumowiczowie - ale chętnych będzie bez liku (no w sensie, żeby to jakoś marketingowo miało sens).

Ja nie ogarnę tego, nie mam jak. Ani nie maijluję z Kazikiem Staszewskim. A SP Records? Dwa lata czekałem na odpowiedź - co zrobić by zarejestrować się na stare forum i oczywiście zostałem zlany w tym temacie.

Piszmy, wyrażajmy swoje zdanie, może KTOŚ zauważy.

Tyle nagrań koncertowych, jak je legalnie zdobyć? Wolę od wydafcy, tak żeby pieniążek trafił do zainteresowanych.


Zrobić zapisy on-line, jakieś przedpłaty.
Na koncertach ludzi poinformować.




Takie cuda, takie perełki są na koncertach. A tu tylko TAN i ten koncert anplakt.
Mało, małooo.
Niech dadzą i z waltornią i z innymi, byłymi członkami kapeli....


pozDr-
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 08:59

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez kierownik_startu » 16 wrz 2012, o 18:03

pozwolę sobie Panie Lolku powtórzyć to, co pisałem wcześniej :

"no dobra, ale planujesz jakąś zorganizowaną akcję tego proszenia, czy tak każdy na własną ma pisać ?
dawaj, szarpnij tłumy, przedstaw plan działania, się podziała"

proszę o odpowiedź, dziękuję 8-)
"I czy tego chcesz, czy o to chodzi
Bym w złości tu przychodził.."
Avatar użytkownika
 
Posty: 62
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:14
Lokalizacja: Wrocław od zawsze poddaje się ostatni

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez lothian » 16 wrz 2012, o 21:21

a ja proponuję żeby z pomarańczowej wydać ( wzorem pearl jam ) koncert z każdego miasta osobno, ja zakupię z każdego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 17:05

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez Bullet » 17 wrz 2012, o 22:54

dzior napisał(a):
despero napisał(a):
dzior napisał(a):Koncert Promujący płytę Muj Wydafca (Cały Występ Nagrany)


Czy ja dobrze kojarzę, że to ten koncert który trwał ponad 4 godziny?

Tak to ten legendarny koncert ;)

On poważnie był nagrywany?! :o O, to tego nie wiedziałem. Wbiłeś mi klina, że tak powiem...

lothian napisał(a):a ja proponuję żeby z pomarańczowej wydać ( wzorem pearl jam ) koncert z każdego miasta osobno, ja zakupię z każdego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heh, Pearl Jam a Kult to spora różnica. To, że Ty się deklarujesz nie oznacza, że cała akcja musi byc opłacalna... A to o to w tym wszystkim chodzi. Gdyby takie coś miało miejsce to, ach... :roll:

Tak w całości tematu to przypomniała mi się słynna akcja "NIE dla koncertówki Kultu". No, i teraz mamy efekty... :lol:

Pozdro :)
2003-10-17/2004-05-02/2004|KULT:142|03/2018-11-04/2018-11-16
2004-01-15/2009-02-14/2009-| KNŻ:25 |15/2015-02-22/2015-02-26
2008-02-02/2008-04-19/2008|L DÓPA:11 |/2013-04-20/2014-05-11
2007-05-18/2007-|KAZIK & BULDOG/BULDOG:23 |-03/2014-03-30
 
Posty: 734
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 19:07
Lokalizacja: Bliżej/dalej nieokreślona

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez redhead » 17 wrz 2012, o 22:57

z każdego miasta? litości
ale myśle że pomarańczowa W-wa mogłaby byc wydana profesjonalnie - a jako bonusy kilka frag. z całej trasy
"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
 
Posty: 315
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:39

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez kierownik_startu » 18 wrz 2012, o 14:02

Panie Lolek - zapytam po raz ostatni - planujesz jakąś zorganizowaną akcję tego "proszenia" czy Twoim pomysłem jest, by każdy z osobna, słowami jakimi mu się podoba, gwałcił mailowo SP ?
"I czy tego chcesz, czy o to chodzi
Bym w złości tu przychodził.."
Avatar użytkownika
 
Posty: 62
Dołączył(a): 7 wrz 2012, o 00:14
Lokalizacja: Wrocław od zawsze poddaje się ostatni

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez Lolek z Kunowa » 19 wrz 2012, o 11:51

kierownik_startu napisał(a):Panie Lolek - zapytam po raz ostatni - planujesz jakąś zorganizowaną akcję tego "proszenia" czy Twoim pomysłem jest, by każdy z osobna, słowami jakimi mu się podoba, gwałcił mailowo SP ?


___________________________________________________________

nie dysponuję żadnym pomysłem.

ALE - ale Twój pomysł, myślę - że jest idealny. Gwałcić maijlowo SP Records.


dziękuję, pozDr-
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 08:59

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez marman » 27 lis 2012, o 21:40

ja mam natomiast prośbę do zespołu i ekipy KULT, by zrelacjonowali nam tegoroczną pomarańczową trasę. W poprzednich latach bywały felietony lub wpisy na forum i ciekawe historyje były tam opisane. Podsumowanie mile widziane :)
 
Posty: 145
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 11:54

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez donkey » 18 sie 2013, o 11:49

Między innymi KULT (Opole 1986 VIDEO): http://www.youtube.com/watch?v=yNHian5vh4U
Zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy z knajpy gondolą

http://www.youtube.com/watch?v=raZ-ltWuS9I
Avatar użytkownika
 
Posty: 937
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 08:59

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez wodzu » 22 sie 2013, o 19:41

Proszę o wrzucenie materiału filmowego z trasy pomarańczowej kultu z 2003r.
Najbardziej zależy mi na nagraniu ze spodka, ponieważ był to mój pierwszy koncert kultu.
z góry dziękuję!
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:49
Lokalizacja: Rybnik

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez wodzu » 25 sie 2013, o 15:01

wodzu napisał(a):Proszę o wrzucenie materiału filmowego z trasy pomarańczowej kultu z 2003r.
Najbardziej zależy mi na nagraniu ze spodka, ponieważ był to mój pierwszy koncert kultu.
z góry dziękuję!

Hop do góry!
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:49
Lokalizacja: Rybnik

Re: KONCERTOWY KULT

Postprzez 3426 » 4 wrz 2013, o 20:02

Ciekawą strone ostatnio znalazłem w necie dotyczącą bootlegów kultu może ktoś juz kiedyś był na tej stronie-http://concertsgalore.net/tag/Kult/ :mrgreen: jest jarocin 91 i wiele innych koncertów może jakiś bootleg ktoś odkurzy tak jak ostatnio Deuter wydał ciekawy koncert przydało by sie :D
Avatar użytkownika
 
Posty: 52
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 16:02
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ

Następna strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 485 gości