RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100%.

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100%.

Postprzez tomekT.T » 21 mar 2022, o 16:54

BUT STILL NO DANCING.

1989 .Timisoara, pierwsze dni rewolucji. Tłum krzyczy Aramata a cu noi- wojsko z nami. Sprawdzamy i podchodzimy do pierwszego rzędu żołnierzy. Stare karabiny, przerażone twarze. Potem centrum i rozstrzelana Toyota na belgradzkich numerach. Tam dopiero się zacznie. Relacja dla Reuters poszła telexem. Święta w domu trochę smutne, szczególnie gdy grają ,,So this is Christmas" Lennona. Sylwester jednak już na całego.

RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100% BUT STILL NO DANCING.

1993. Istria. Do frontu mniej niż 100 kilometrów( jak z Ostródy do Mławy)Kolorowy plakat wielkich rozmiarów zapraszający do walki w szeregach ministerstwa spraw wewnętrznych, Uśmiechnięte dziewczęta, uśmiechnięci chłopcy. Karabiny. Nadmorska promenada wieczorem, senna orkiestra, stare przeboje i nijacy przechodnie. W recepcji hotelu działa już fax.

RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100% BUT STILL NO DANCING.

1999. Łódzki marzec wieczorem. Wyjechałem na obrzeża Miasta. Radio Belgrad ,, nie łapało" na Piotrkowskiej. Wiadomo fale średnie: AM. Zaczęło się coś w co nikt za bardzo nie wierzył i chyba za bardzo się tym nie przejmował. Piękne europejskie miasto pod bombami. Bez sankcji ONZ, decyzją prezydenta, który dopiero co objął honorowy patronat nad sexem oralnym własnego imienia. Speaker belgradzkiego radia musiał otworzyć okna, bo słychać było bomby. W czasie tej wojny NATO przyznało się do użycia ponad 30 000 pocisków z zubożonym uranem. Umierających na raka nawet dzisiaj nie zalicza się do ofiar tejże. Wiadomo, statystyka. Koncert w polskiej telewizji na poparcie. Śpiewają, krzyczą i się wzruszają. Internet wydusza czarno białe zdjęcia trzeszcząc i charcząc niepewnym modemem

RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100% BUT STILL NO DANCING.

2003. Bagdad zdobyty. Pomnik dyktatora jak chuj złamany. Zwycięstwo po którym zginie pół miliona wyzwolonych. Transfer na lotnisku w Bangkoku. Młodzi amerykańscy żołnierze w pustynnych mundurach. Jeden z nich zrywa się od stolika, prosi o szmatę i zaczyna myć barową ścianę ze szkła na zewnątrz. Widzę jego twarz, nie mogę dojrzeć oczu. Są rozbiegane, nieobecne. Na ekranie w kawiarni Lord of the Ring, wersja reżyserska, pierwszy raz ją widzę-scena ze smokiem na zamku. Media obiecują internet w powietrzu.
I to bez kabla!

RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100% BUT STILL NO DANCING.

2019. Colombo po zamachach. Ten sam strach w powietrzu jak w Timisoarze i Jugosławii. Złe powietrze, puste ulice i bezdomne psy plus dziennikarze z gotowymi do strzału kamerami. W samolocie do Hong Kongu rodziny z dziećmi z ambasady amerykańskiej- bardzo głośni. Poprosiłem o miejsce z daleka, chcę przespać tę noc. Internet już działa w samolocie.RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100% BUT STILL NO DANCING.

2022.Ukraina broczy krwią. Kremlowski satrapa z przygłupim uśmiechem na ryju wylicza powody. Powtarza za amerykańskimi kolegami sprzed lat. Nie musi wymyślać prochu od nowa. Zniknął wirus z internetu. Wszędzie wojna a wszyscy mądrzy i odważni. Tylko dzieci płaczą. Hope You are fine Sergiy. Have a good day! Estamos todos unidos. Ty marzniesz w okopie a ja Ci współczuję. Widzimy wszystko i słyszymy online. W domu, pracy, na kiblu i spacerze. Heroiam slava, trzymamy kciuki. Niech żyją online!

Wulkan przykrył się chmurami. Nie chce patrzeć na to wszystko.

RESTRICTIONS UPDATE: CAPACITIES RETURN TO 100% BUT STILL NO DANCING.
Avatar użytkownika
 
Posty: 120
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 09:09

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 84 gości