Inni o Kaziku i Kult

To forum służy wolnej wymianie poglądów i opinii. Ale nie będziemy tolerować szerzenia nienawiści, obrażania i obrzucania wyzwiskami innych dyskutantów oraz trollowania. Nie będzie także tolerancji dla reklamowania nielegalnych nagrań bądź innych nielegalnych produktów. Osoby nie stosujące się do tych zasad będą (bez uprzedzenia) banowane.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Buldog - Piotr Wieteska , ul. Świętojerska 24 m 52, 00-202 Warszawa
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - wieteska@kult.art.pl
3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora oraz zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi zarządcze
4) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia Panu/Pani korzystania z tego forum internetowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
6) przysługuje Pani/Pan prawo do: wglądu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwia rejestrację oraz korzystanie serwisu forum

Proszę o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną w stopce serwisu.

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez kroy » 29 lut 2024, o 10:07

Czyżby wnet zmiany w zespole?

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... Id,7361222


“ A kiedy przyjdzie także po mnie
Zegarmistrz światła purpurowy
By mi zabełtać błękit w głowie
To będę jasny i gotowy”
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez Valwit » 29 lut 2024, o 10:38

e no, mlody szalal, Morawca przy okazji pewnie wkrecili, stad ledwie dozór dostał. nie ma co panikowac.
podpis nieczytelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 06:12

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez onyx » 29 lut 2024, o 12:55

Wszystko jedno,ale dziwnie czytać o Kulcie w takim kontekście.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez kroy » 29 lut 2024, o 13:22

Valwit napisał(a):e no, mlody szalal, Morawca przy okazji pewnie wkrecili, stad ledwie dozór dostał. nie ma co panikowac.

Rzeczywiście, co tam wyłudzenie ;)

Mógł zabić!!
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez onyx » 29 lut 2024, o 14:34

Oświadczenie Piotra Morawca
Szanowni Państwo,
W związku z informacjami i doniesieniami prasowymi na mój temat, które okazały się dziś w mediach, pragnę oświadczyć, że całkowitą i pełną odpowiedzialność za informacje w nich zawarte ponoszę ja sam.
Zaznaczam jednocześnie, że moi koledzy z grupy Kult nie mieli na ten temat żadnej wiedzy do dzisiaj.
Jest mi bardzo przykro, że przez moje zaniechanie i brak reakcji ucierpiało dobre imię zespołu.
Wszystkich tych, których zaufanie zawiodłem - przepraszam.
Nie było to moją intencją, podobnie jak angażowanie kolegów w to całe zamieszanie.
Ufam, że wymiar sprawiedliwości stanie w tej sprawie na wysokości zadania i prawda zostanie wyjaśniona.
Piotr Morawiec
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez Darek Szerszeń » 2 mar 2024, o 05:58

Ale kwas, ale siara że tak powiem. Najbliższy unplugged bez Morwy, wydarzenie bez predensu. Różne rzeczy słyszałem, ale jakoś nie potrafię sobie tego poskładać....
 
Posty: 120
Dołączył(a): 6 wrz 2012, o 18:36
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez Kucyk Pony » 6 mar 2024, o 18:50

Czołem! Był ktoś na Kulcie akustycznie? I jak to wygląda bez Piotra Morawca, słychać jakąś różnicę w jego braku podczas grania?
 
Posty: 41
Dołączył(a): 4 cze 2014, o 11:56

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez Neghe » 6 mar 2024, o 19:23

Przecież inny ziomek gra
 
Posty: 208
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 19:00

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez efiut » 8 mar 2024, o 15:47

Nie byłem na akustycznym w tym roku i chyba nie będę, ale podczas zeszłorocznego zakończenia trasy unplugged w Rybniku doznałem olśnienia - nie doceniałem go przez tyle lat...

Robiłem kiedyś okładkę do bootlega ze Szczecina z 2010 roku, gdzie Morwa nie grał przez problemy zdrowotne i kurdebele żarło to w chuj - parę kawałków zmieniło nieco szczegóły, ale miałem wrażenie, że niedzielny słuchacz nie wyłapałby żadnej różnicy. Ale dla mnie parę smaczków jest - np Wioślarze brzmią tu inaczej, niż wszędzie indziej.
https://youtu.be/RUJfDCO4lTk?si=x-aNf96LTiasYuHL

I przyznaję, że mimo tego, że Morwa przemiły się okazał gdy udało mie się zamienić parę zdań przy fajce i butelce po koncercie którymś, to wciąż nie czaiłem jego gry. Okej, wiedziałem, że bez jego wstawek i brzmienia tego telecastera, który jest jednak charakterystyczny to Kult nie byłby taki sam, bo niby drobne akcenty ale, no, głupi ja nie czaiłem o co w tym wszyskim chodzi. Aż do koncertu akustycznego w Rybniku, gdzie zrozumiałem, że ciągnie groove całej kapeli :D normalnie w tym momencie zrobiło mi się wstyd, że tak nisko o nim myślałem, bo zapierdalał jak dziki na tej gitarze - a zawsze miałem obraz taki, że Wojtek ciśnie, a Moawiec se tam pyka i brzdąka - a tu na opak było. Od tego momentu zacząłem powoli rozumieć, wracać do nagrań z poprzednich lat (wiadomo, miał lepsze i gorsze momenty jeśli chodzi o formę, jak jażdy) i z pokorą przyznaję się do swej ingnorancji i głupoty. Morwa król! Wojtek też, ofc. Na początku brakowało mi pierdolnięcia quasimetalowego, które Banan czasem stosował - ale Wojtak w wielu kawałkach udowodnił, że potrafi równie dobrze przukurwić- czy Prosto, czy Łódka Bolslo ;)

A co do medialnej ruchawki i wylewania hejtu - przyznam, ze się nie przyglądałem wcześniej takiemu czemuś - na pejsbukach, instagramach itd wszędzie kurwa wiadra jadu już nie tylko na Morwę, ale i kapelę całą są wylewane... Tragedia, to, że jego rodzinka zaryzykowała z przekrętem i ich capnęli - to jest ryzyko wliczone w koszty. Ale co taki Morwa miał do tego? Kurwa, nie wiem, zobaczywszy, że się np. lepiej ubierają miał kazać im pokazać papiery skąd mają więcej szmalcu? A jak nie pokażą to miał złożyć donos, że jego rodzina ma nagle hajs chuj wie skąd, i że on się martwi więc niech to sprawdzą? No kurwa...


Przepraszam za chaos wypowiedzi, Mam nadzieję, że sprawiedliwość wygra i Morwa zostanie oczyszczony i cały ten hejt skończy się nie mając zasilania. Nie dajcie się chujom, pozdro!
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 22:00
Lokalizacja: u nas, w Budziejowicach...

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez onyx » 8 mar 2024, o 21:35

Akurat z Morawcem nie mam osobistej telacji ;) a co za tym idzie zaangażowania emocjonalnego.Przykre,że cały Kult musiał się zmierzyć z tymi okolicznościami.
https://www.youtube.com/watch?v=DeD0ZX-RDvE
Wszystkie imiona są zapamiętane.....
Avatar użytkownika
 
Posty: 2513
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 10:44

Re: Inni o Kaziku i Kult

Postprzez kroy » 12 mar 2024, o 01:09

efiut napisał(a):Nie byłem na akustycznym w tym roku i chyba nie będę, ale podczas zeszłorocznego zakończenia trasy unplugged w Rybniku doznałem olśnienia - nie doceniałem go przez tyle lat...

Robiłem kiedyś okładkę do bootlega ze Szczecina z 2010 roku, gdzie Morwa nie grał przez problemy zdrowotne i kurdebele żarło to w chuj - parę kawałków zmieniło nieco szczegóły, ale miałem wrażenie, że niedzielny słuchacz nie wyłapałby żadnej różnicy. Ale dla mnie parę smaczków jest - np Wioślarze brzmią tu inaczej, niż wszędzie indziej.
https://youtu.be/RUJfDCO4lTk?si=x-aNf96LTiasYuHL

I przyznaję, że mimo tego, że Morwa przemiły się okazał gdy udało mie się zamienić parę zdań przy fajce i butelce po koncercie którymś, to wciąż nie czaiłem jego gry. Okej, wiedziałem, że bez jego wstawek i brzmienia tego telecastera, który jest jednak charakterystyczny to Kult nie byłby taki sam, bo niby drobne akcenty ale, no, głupi ja nie czaiłem o co w tym wszyskim chodzi. Aż do koncertu akustycznego w Rybniku, gdzie zrozumiałem, że ciągnie groove całej kapeli :D normalnie w tym momencie zrobiło mi się wstyd, że tak nisko o nim myślałem, bo zapierdalał jak dziki na tej gitarze - a zawsze miałem obraz taki, że Wojtek ciśnie, a Moawiec se tam pyka i brzdąka - a tu na opak było. Od tego momentu zacząłem powoli rozumieć, wracać do nagrań z poprzednich lat (wiadomo, miał lepsze i gorsze momenty jeśli chodzi o formę, jak jażdy) i z pokorą przyznaję się do swej ingnorancji i głupoty. Morwa król! Wojtek też, ofc. Na początku brakowało mi pierdolnięcia quasimetalowego, które Banan czasem stosował - ale Wojtak w wielu kawałkach udowodnił, że potrafi równie dobrze przukurwić- czy Prosto, czy Łódka Bolslo ;)

A co do medialnej ruchawki i wylewania hejtu - przyznam, ze się nie przyglądałem wcześniej takiemu czemuś - na pejsbukach, instagramach itd wszędzie kurwa wiadra jadu już nie tylko na Morwę, ale i kapelę całą są wylewane... Tragedia, to, że jego rodzinka zaryzykowała z przekrętem i ich capnęli - to jest ryzyko wliczone w koszty. Ale co taki Morwa miał do tego? Kurwa, nie wiem, zobaczywszy, że się np. lepiej ubierają miał kazać im pokazać papiery skąd mają więcej szmalcu? A jak nie pokażą to miał złożyć donos, że jego rodzina ma nagle hajs chuj wie skąd, i że on się martwi więc niech to sprawdzą? No kurwa...


Przepraszam za chaos wypowiedzi, Mam nadzieję, że sprawiedliwość wygra i Morwa zostanie oczyszczony i cały ten hejt skończy się nie mając zasilania. Nie dajcie się chujom, pozdro!



Filip, jak ktoś dostaje dozór policyjny i stawiają mu zarzuty to jednak jakieś podejrzenie jest. Wyłudzanie to poważne przestepstwo. Ja również mam nadzieję, że okaże się że to tylko oskarżenia natomiast nie wygląda to w ten sposób.
A ja widzę, że świat już prawie runął...
i co? i mam, kurwa, dobry humor
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 4 wrz 2012, o 14:25

Poprzednia strona

Powrót do FORUM


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 491 gości